Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 25k

Iftah Gadon
שימו לב! השרשור הזה בן 2265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני רוצה לקנות רכב יד שניה.רוצה המלצות על מספר דגמים.חשוב לי שהרכב יהיה אמין, חסכוני עד כמה שניתן, שיהיה לו שוק וחלפים זולים.

הרכב אמור לשמש אותי בעיקר לנסיעות בינעירוניות לעבודה כל יום שהמרחק הכולל הלוך וחזור הוא בערך 45 ק"מ.

תיבת הילוכים:אוטומט

הרכב ישמש כמעט רק אותי

תקציב: עד 25k

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צריכת דלק זה אחד מהמרכיבים העיקרים הייתי בודק פיגו 107 רובוטית, בעיר הגיר פחות נעים אבל אם רשמת שאתה נוסע בעיקר בבין עירוני שם הוא דווקא בסדר, מדובר על אחד הרכבים החיסכונים שיש.

מצמד מחזיק בערך 70-90 אלף לפי מה שמדווחים ועלות החלפה כ 2500 שקל. אם אתה נוסע בעיקר בבין עירוני צפוי לו אורך חיים ארוך אלא אם מדובר על הרבה פקקים.

הטיפולים לא יקרים, יש לו שרשרת טיימינג ולא רצועה, הרעש רועש יחסית ובעל תא מטען קטן גם ביחס לקטגוריה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 107 (או 108) וסיטרואן c1 זהות לגמרי (פרט לעיצוב) לטויוטה אייגו, אז קצת קשה לקרוא להן צרפתיות קלאסיות.

אם אתה בענייני חיסכון, חפש ניסאן מיקרה או מיצובישי ספייס סטאר. הן קצת ספרטניות, אבל חסכוניות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל את אותם האנשים איזה בעיות יש ב107..

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כבר הצעתי, מיצובישי ספייס סטאר (קצת גבולית בתקציב, אבל אפשרית) וניסאן מיקרה. מוסיף גם סוזוקי ספלאש שלא חשבתי עליה קודם.

יש גם דייהטסו סיריון, היא כנראה תהיה קצת פחות חסכונית אבל היא גם אפשרות לא רעה בכלל.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

אני מתלבט לגבי הטויטה יאריס.על פניו נראה שמדובר ברכב אמין וטוב שיעשה את העבודה וחברה כמובן אמינה אבל יש לי קצת חששות שאשמח להתבדות ואני אסביר.קראתי קצת שהגיר הרובוטי שלהם הוא צרה צרורה ואני מעדיף להתרחק אבל לגבי הדגמים האוטומטים שלהם האם הם ככל אוטומטי אחר? קראתי שזה גיר אוטומטי רציף אשמח לשמוע מה זה העיקר מבחינתי שהאוטו יסע נורמלי ויביא אותי בבטחה ונוחות מנקודה א לנקודה ב. לא יעשו בעיות כאלה ואחרות כמו הרובוטי הידוע לשמצה?

אשמח לשמוע גם מאנשים שיש להם יאריס אוטומטי או היה להם.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך מבחינת האמינות אבל מבחינת הפעולה אכן לא להיט בעיקר אם אתה נוסע בעיר.

בספייס סטאר יש רציף, נחשב לאמין ותורם לחיסכון, ההרגשה של רציף זה כאילו יש רק הילוך אחד, החיסרון שזה גורם למנוע להיות רועש יותר עקב סלד גבוהה יותר בתאוצה אבל בבין עירוני הסל״ד נמוך, למשל בספייס סטאר במהירות 100 הסל״ד כ 2100. נזה לקחת אותה למבחן ותרגיש מה זה רציף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה,

יאריס בתקציב שלך תוכל למצוא סביב 2007-8. היא תהיה עם גיר רובוטי. חד-מצמדי. לא נעים.

סיריון בתקציב שלך תוכל למצוא סביב 2010-11. עם מנוע של יאריס, וגיר פלנטרי נורמלי.

רוצה לקנות יאריס? לך על זה. רק ספר לנו למה.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום היגיון ברכישת יאריס, המחיר מופקע, הרכב בינוני לגמרי ולא מצטיין בכלום, חוץ משמירת ערך טובה יחסית תודות לסמל "הנכון" מקדימה. אגב, היאריס מיוצרת בצרפת, קטע.

סיריון תהיה עדיפה בגלל גיר פלנטרי ושנתון מתקדם יותר, יונדאי i20 גם אופציה לא רעה בתקציב (עדיפה מבחינת בטיחות על הסיריון ולדעתי גם נוחה יותר), אולי אפשר גם למצוא סוזוקי ספלאש בתקציב אם מתעקשים על מכוניות מהמזרח.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הסיריון וה20! הם בהחלט אופציות לא רעות.הספלאש מעדיף שלא עדיף בשבילי את הסוויפט בגלל נסיעות בינעירוניות כל יום והוא נראה לי אוטו יותר מתאים בשבילי אני חושב..נניח היאריס אני פוסל מה אתם אומרים על קיה פיקנטו?? שווה לשקול לקנות אותו??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו יכולה להיות אופציה, היא פחות טובה בתחום צריכת דלק אבל מעבר לזה היא בסדר גמור, כדאי לחפש את רמת איבזור ex ולא lx.

החנוע סוחב בסדר גמור ביחסי למנועי 1.0 ליטר ובכלל הקצב מספק לחלוטין.

לי המושב נהג לא היה הוח באזור במסעד אבל הוחות זה עניין אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקנטו בתקציב שלו כנראה תהיה 1.25 אוטומטית, לא 1.0.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...