Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ידית הילוכים לא מתמרכזת

ssr
שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשידית ההילוכים נמצאת במסילה של ניוטראל, היא לא מתמרכזת. כלומר, תזיז את הידית והיא תשאר היכן שעזבת אותה.

אין בעיה מכנית בגיר (הילוכים מתחלפים חלק בלי בעיה). התקלה החלה אתמול.

השאלה היא מה צריכה להיות הבעיה? קפיץ שנפל? טפלונים? משהו אחר?

מדובר בפוקוס דור1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אקולון ולא טפלון.

בכל מקרה ככל הנראה מדובר במנגנון של ידית ההילוכים. חפש בנושא חופש בידית ההילוכים. כדאי לפנות למוסך לצורך קביעת מדוייקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פורד פיאסטה שנת 2000 ואני סובל בדיוק מאותה בעיה, מסתבר כי אין קפיץ בידית עצמה אלא כנראה בתוך התיבת הילוכים.

למה כנראה, כי כרגע אני מחכה למהנדס של פורד רכב שיגיד איפה הבעיה כי במוסך רצו שאני אפרק את כל הגיר עלמנת שיוכלו למצוא את הבעיה ולפתור אותה וגם הם לא בטוחים כי הם לא יודעים באמת איפה הבעיה.

אני יודע שלא הצעתי לך דרך לפתרון אבל אם אכן אין לך קפיץ מתחת לידית הילוכים אולי זה סיפור מאד מורכב.

חג שמח,

אמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פורד פיאסטה שנת 2000 ואני סובל בדיוק מאותה בעיה, מסתבר כי אין קפיץ בידית עצמה אלא כנראה בתוך התיבת הילוכים.

למה כנראה, כי כרגע אני מחכה למהנדס של פורד רכב שיגיד איפה הבעיה כי במוסך רצו שאני אפרק את כל הגיר עלמנת שיוכלו למצוא את הבעיה ולפתור אותה וגם הם לא בטוחים כי הם לא יודעים באמת איפה הבעיה.

אני יודע שלא הצעתי לך דרך לפתרון אבל אם אכן אין לך קפיץ מתחת לידית הילוכים אולי זה סיפור מאד מורכב.

חג שמח,

אמיר

הייתי במוסך, פתחנו את ידית ההילוכים בתוך האוטו ומתחתיה היה קפיץ מרכוז שנשבר. הזמנתי את החלק ואגש להחליף כשיגיע.

אמיר, אתה בטוח שבפיאסטה אין קפיץ מתחת? פתחת את הידית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במוסך, פתחנו את ידית ההילוכים בתוך האוטו ומתחתיה היה קפיץ מרכוז שנשבר. הזמנתי את החלק ואגש להחליף כשיגיע.

אמיר, אתה בטוח שבפיאסטה אין קפיץ מתחת? פתחת את הידית?

כן הייתי במוסך ופתחנו למטה לא היה כלום חוץ מהידית שבקצהה יש חלק כדורי שנכנס לתוך טבעת שמחוברת למוט שמגיע לגיר.

תוכל אולי לתאר לי איך זה נראה בפוקוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...