Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בנבדה ארה״ב בסוף נובמבר 5 נוסעים וחמש מזוודות גדולות

Tomerv
שימו לב! השרשור הזה בן 1750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים יקרים.

המשפחה נוסעת לטיול בארהב וכחלק ממנו הם מעוניינים להשכיר רכב לשמונה ימים.

המטרה היא טיולים בשמורות כולל ביקור בהובר דאם ועד הגראנד קניון זא סך הכל דיי הרבה קילומטרים.

הם מחפשים רכב שיהיה גדול מספיק לחמישה אנשים בוגרים (הכוונה ללא ילדים בוטרים כיסאות תינוק וכו) וחמש מזוודות גדולות וכמה תיקי צד/ספורט/טרולי.

אחת האופציות שראיתי זה GMC Yukon שלפחות לפי האתר של סיקסט מגיע עם 7 מקומות ומקום ל3 מזוודות. המחיר הוא 260 שח ליום לנהג אחד.

ביטוח צד ג׳ זה עוד 60 שח ליום.

כיסוי ביטוחי עד מיליון דולר ולגבי השתתפות עצמית גם אחרי שקראתי את התקנון של סיקסט לא הבנתי כלום.

1. מה דעתכם על העסקה עם הרכב הנל או שיש לכם המלצה לרכב חסכוני יותר מהליטר לחמש קילומטר שמציע הGMC?

2. מה הם הדברים שחשוב לשים לב אליהם בעת השכרת רכב בארהב?

3. האם קיימת אופציה לשלם כאן בארץ מראש את כל החשבון ולסגור סיפור במקום לגהץ אשראי/להוציא מזומן על השכרה שם?

*אין כוונה לנסוע בכבישי שטח

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סך הכל אופציה טובה.

תבדוק באתר של אופרן, יש להם דילים לא רעים לארצות הברית (דרך חברת אלאמו).

תוכל גם לשלם הכל מהארץ כולל הרחבה ביטוחית על הכל.

לגבי חסכון בדלק - עזוב אותך, חבל על המאמץ.

קודם כי הדלק באמריקה זול מאוד (חצי מהארץ) ושנית כי כמעט כל הרכבים שם (בטח הגדולים) זוללים דלק עם מנועי בנזין גדולים ובזבזניים כמו שרק באמריקה אוהבים.

אתה יכול לנסות ללכת על מיניואן כמו טויוטה סיינה או קיה קארניבל, יהיה יותר פרקטי והגישה נוחה משמעותית מאשר היוקון שהוא סוג של משאית הובלות.

אני שכרתי בעברי גם מיני ואן, חודש שעבר קיבלתי דודג גורני וניסאן אקסטרייל (נקרא שם רוג) ועוד.

אני הכי ממליץ על המיניואן.

שים לב שבארצות הברית (לאס וגאס) יש קטע שאתה בוחר קבוצה של רכב ואז אומרים לך לבחור מהרכבים שחומים באזור של הקבוצה שלקחת. אתה למעשה תוכל לבדוק כמה רכבים בעצמך ולהחור את ההכי מתאים לך.

אם יש לך עוד שאלות אשמח בפרטי

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סך הכל אופציה טובה.

תבדוק באתר של אופרן, יש להם דילים לא רעים לארצות הברית (דרך חברת אלאמו).

תוכל גם לשלם הכל מהארץ כולל הרחבה ביטוחית על הכל.

לגבי חסכון בדלק - עזוב אותך, חבל על המאמץ.

קודם כי הדלק באמריקה זול מאוד (חצי מהארץ) ושנית כי כמעט כל הרכבים שם (בטח הגדולים) זוללים דלק עם מנועי בנזין גדולים ובזבזניים כמו שרק באמריקה אוהבים.

אתה יכול לנסות ללכת על מיניואן כמו טויוטה סיינה או קיה קארניבל, יהיה יותר פרקטי והגישה נוחה משמעותית מאשר היוקון שהוא סוג של משאית הובלות.

אני שכרתי בעברי גם מיני ואן, חודש שעבר קיבלתי דודג גורני וניסאן אקסטרייל (נקרא שם רוג) ועוד.

אני הכי ממליץ על המיניואן.

שים לב שבארצות הברית (לאס וגאס) יש קטע שאתה בוחר קבוצה של רכב ואז אומרים לך לבחור מהרכבים שחומים באזור של הקבוצה שלקחת. אתה למעשה תוכל לבדוק כמה רכבים בעצמך ולהחור את ההכי מתאים לך.

אם יש לך עוד שאלות אשמח בפרטי

תודה על התשובה.

בנוסף ליוקון שאר האופציות בסיקסט

הן גראנד צירוקי ב-198 שח ליום

שברולט טראוורס ב-240 שח ליום.

ראנג׳ רובר וואלר ב260 שח אבל רשום שהוא ל5 אנשים עם 4 מזוודות כך שכנראה הוא ממש גדול.

שברולט סוברבאן שהוא דומה מאוד ליוקון ב270 שח ליום

ומרצדס GLC 7 מקומות ב307 שח ליום.

כולם לפני 60 שח ליום ביטוח תד ג׳.

מבחינת אופרן מצאתי שם רק רכב אחד שמתאים שהוא שברולט Tahoe 5+2 במחיר של 600 דולר כלל ביטוחים לתקופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אוכל לייעץ לך לגבי דגם סצפיפי, אבל כמה הארות:

1. הקריטריון החושב ביותר הוא נוחות הרכב - האם יוכל להכיל ברווחה מספקת את מספר הנוסעים על מזוודותיהם. רכב צפוף יכול להרוס הנאה מטיול, לכן ההמלצה הכללית שלי היא לבדוק מה הרכב שנראה לך מתאים, ואז לעלות בקבוצה אחת או שתיים, גם אם זה עולה עוד כמה מאות ש"ח

2. סיפור החסכון בדלק מזכיר לי את הדיונים האים סופיים על עמלות האשראי בחו"ל. עלויות הדלק הן peanuts מסך עלויות הטיול. בשנה שעברה טיילתי בקנדה. הרכב שקיבלתי היה Grand Cherokee שהיה מצויין להרכב של זוג כולל 2 מזוודות. שרף 300 ליטר דלק ל-3000 ק"מ (מרביתם בכבישים בין עירוניים, אם כי חלקם הרריים והיו גם קטעים עירוניים). אז אילו הייתי מקבל רכב יותר חסכוני, ושורף רק 250 ליטר, כמה הייתי חוסך ? 100 ש"ח? 150 ש"ח?. בטל בששים לעומת עלויות הטיול שהיו בסדר גודל של 35,000 ש"ח (ל-3.5 שבועות). בקיצור - אם אתה לא לוקח נקמ"ש או האמר זה אמור להיות שיקול שולי לגמרי, פחות או יותר במקום האחרון בבחירת הרכב.

3. התארגנות נכונה לטיול: יתכן שניתן לצמצם את מספר המזוודות או גודלן, בכפוף למשך הטיול ולמסלול. אני מניח שהמזוודות יעברו ממקום למקום כל יום - יומיים, וכל קילו פחות יהיה רווח נקי לגב. כמובן, לשמור על פרופורציות, אבל לא צריך לקחת את כל הבית על הגב או בבטן המטוס. זה יתבטא גם בגודל תא המטען הנדרש.

4. עצה שאני נותן בכל שרשור דומה, אם כי מתאימה יותר לנסיעה לאירופה ופחות לנסיעה לארה"ב: לעבור בסוכנויות הרכב הרלוונטיות ולראות את הדגמים המוצעים. אישית פסלתי כך דגם שהוצע לי במחיר נוח במיוחד לטיול מסויים, ושילמתי תוספת כדי להבטיח רכב שידעתי מניסיון קודם שיתאים לצרכי המשפחה.

5. לגבי מחיר השכירות - צריך לבדוק פרטנית באתרים האמריקאיים, הבין-לאומיים והישראליים של חברות ההשכרה הגדולות, וגם דרך מתווכים ישראליים כמו אופרן או מתווכים בין לאומיים כמו רנטאלקארס. שוב, לשים לב לפרטים הקטנים, יתכן מאד שההצעה הזולה ביותר לא תהיה המתאימה ביותר, וכיוון שאתם מתכוונים לשבת ברכב הרבה מאד שעות לחשוב טוב לפני שמתקמצים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ גם לבדוק מול Dollar. מנסיון איתם הם זולים יותר מהמתחרים, אבל עדיין חשוב לעשות את כל הביטוחים. הם אוהבים לדחוף כל מיני שטויות בדלפק הקבלה (אפילו אם אתה כבר מבוטח על הכל) אז פשוט לסרב בנימוס. טיול נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

חזרתי לפני חודש, בין היתר מנוואדה וקיבלנו שם יוקון מאוויס.

הוא עצום, כולל 3 מושבים אמיתיים באמצע והמון מקום למטען כשמקפלים את השורה השלישית (אבל לא ניסינו בפועל). האוטו בסטנדרט גבוה מבחינת אבזור, נוח ושקט.

במקרה נסעתי שם בטראוורס חדש, הסידור שם פחות מתאים למשפחה עם לא מעט מטען (שורה אמצעית של שני מושבים נפרדים ושלישית של מושב לשלישייה די צפוף),

מה שאומר שלא תוכלו לקפל כדי להעמיס בחופשיות.

הדלק בנוואדה עוד יחסית זול, 3 ומשהו דולר לגלון, כך שלא הייתי ממש מוטרד מרכב שתיין.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב לשני דברים, כי אתה ממשיך להתעקש על דגם.

בארצות הברית אומרים לך "to pick from the row" כלומר אתה בוחר מהשורה בקטגוריה ולא רכב ספציפי.

לדעתי כדאי לך ללכת על מיניואן, הוא הרבה יותר פרקטי ונוח ולא צריך סולם כדי להיכנס לרכב, יש מיניואן אצל כולם כולל אצל אופרן

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שכרתי קרייזלר

פסיפיקה 7 מושבים באמצע יש שני מושבים נפרדים שאפשר לקפל ולשים מתחת לרצפה, אפשר לקפל מושב אחד או את שניהם, נותן מקום לעגלת תינוק פתוחה.

שכרתי ב 2017 כך שאני לא זוכר מחירים, רכב מפנק הכל חשמלי, 5 מזוודות נכנסו בקלות.

20170908_094102_Burst01.jpg20170908_093838.jpg20170910_183541.jpg

עריכה אחרונה על ידי d300
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מנסה את dollar הסניף שלהם בווגאס גדול ומגוון, אכן שולחים אותך לבחור מה שבא לך מהקטגוריה, גרנד צרוקי יהיה צפוף ל 5 אנשים, מה שמתאים לך זה פול סייז suv, אני קיבלתי מהם פורד אקספדישן וזה היה רכב נפלא מבחינת נוחות, מקום וכח מנוע.

אתה יכול לקבל מחירים טובים דרך אתר rentalcars

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי grand
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולק מניסיוני -

א. לי יצא הכי זול דרך חברה ישראלית (אופרן), כולל כל הביטוחים. שים לב שהמחירים בכל האתרים האמריקאים לא כוללים ביטוח, ובישראליים כוללים.

ב. אל תבנה על כך שתקבל את הרכב שהזמנת. אני הזמנתי טויוטה ראב 4 ומקבילותיה, בפועל לא היה אף רכב מהקטגוריה, ומהקטגוריה שמעליה היה רק רכב אחד. כמובן שקיבלתי אותו.

מאמין שאם גם הוא לא היה נמצא, הייתי מקבל שדרוג נוסף.

ג. הפרשי צריכת הדלק בקושי מורגשים בכיס, בטח בנסועה שלך. מצד שני כל אי נוחות תבאס אותך ואת הנוסעים איתך מאוד.

עריכה אחרונה על ידי Step

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על דולר. שוכר תמיד רק איתם גם אם יש זולים מהם

חשוב לעשות את כל הביטוחים

ממליץ על קטגורית פול סייז SUV

יש שורה ואפשר לבחור רכב וצבע. אני מאוד אהבתי את הפטפיינדר של ניסן (גם נהגתי בשלג בביג בייר) והיה פצצה

אבל יש להם מלא רכבים גדולים וטובים

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי טיול דומה ב 2016 נבדה יוטה קולוראדו 4000 מייל 3 שבועות, בשברולט סברבן פצצה של אוטו, בטיחותי מפנק היינו 7 נוסעים 4 מזוודות גדולות, 3 בינוניות, 7 תיקי צד גלונים של מיים זרוקים מאחורה ביחד עם נעלי הליכה חטיפים ובגדי החלפה.

שכרתי באוויס שילמתי הכל בארץ. אוויס פרפרד בחינם מומלץ. יש עוד רכבים שנותנים את התמורה הזאת כמו יוקון, פורד אקספדישיין הגירסא המוארכת ועוד, אבל למה להיסתבך לך על סברבן בראש שקט ל 5 אנשים. תוריד מפות אוף ליין בגוגל ובכל מקרה חבילת גלישה נדיבה או כרטיס סים מקומי ותהנו באחריות. תעשה כרטיס שנתי לפארקים הלאומיים אם אתם תעברו ביותר מ 3 פארקים זה משתלם.

חסכון בדלק - לא רלוונטי לארה"ב זה זול יחסית לארץ אבל כל תדלוק זה 60 דולר אל תחסוך פה - הכיף הוא בנהיגה ובנסיעה.

טיפ חשוב לסברבן - יש לו מערכת אזהרת התנגשות שכוללת ויברציות בכיסא - מדהים!!! אתה מקבל רטט עדין בתחת בצד של הסכנה ימין שמאל או אחורה בנוסף לצפצופים מצלמות תאורות וכל הדיסקוטק.

מקנא בכם סעו לשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אפליקציית מפות אופליין מצויינת היא HereWeGo.

וייז אמור להיות מצויין (לא בדקתי בארה"ב, אבל כן באי אילו מדינות, כולל קנדה), מבחינתי הוא הבחירה הראשונה.

לגלישה נורמלית אין צורך ביותר מכמה מאות מגה לשבוע. צריכת וידיאו מסיבית היא עניין אחר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...