Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לזוגיות עם חולה הרפס HSV2

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 2250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא שהוא נואש, פשוט כול הבחורות שהיו לו לפניה או אחריה לא היו ברמה שלה מבחינת אופי ויופי...

לפי תמונות שראיתי היא ברמה של הבחורות שאתם רואים בטלויזיה בתצוגות אופנה...

ממש עליה וקוץ בה...

בכל מקרה על יופי אני אומר שהוא זמני, עם אופי יותר קשה להתווכח.

המצב שהיה הכי מפחיד אותי אם כבר שאני אהיה איתה בזוגיות נניח שנה ואז נחליט להפרד ונדבקתי.

לך תדע בגלל התסמינים הללו מה היחס שלה כלפי יחסי מין, יש סיכוי שאם המצב חמור היא עם הזמן תוותר כלל על קיום יחסי מין, שוב לא מבין בחומרה של זה.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטואציה בעייתית אבל אני לא בטוח שהייתי ממהר לפסול, אפשר להשתמש באמצעי מניעה ולמזער את התופעה, אפשר להתאפק, יכול להיות שחבל לוותר אם הבחורה היא מיוחדת והוא רואה עתיד איתה, יש בזוגיות התמודדיות הרבה יותר גדולות.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בהחלט לעבור הלאה, אבל יש כאן בחורה פנויה, ומצד שני יש לנו כאן באתר שלושה רווקים שדי ברור שלבד לא יסתדרו, אז אם נבצע חיבור עם אחד מהם כאילו הצלנו עולם ומלואו.

אתה גאון, תחשוב על הפוטנציאל הגלום בעניין ליצירת עוד שרשורים. Endless.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כמה כסף זה יכניס מפרסומות וחסויות למיניהן.

ככה צריך לחשוב איש עסקים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תדע אולי זה המבחן שלה לראות אם הוא באמת רוצה אותה.
אם היא מהעושות מבחנים זה יותר גרוע מהרפס

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[h=2]אַלְיָה וְקוֹץ בָּהּ[/h]עליה וקוץ בה נכתב ברמיזה על בעיות העליה סוג של משחק לשון

לא בטוח שמשחקי לשון מתאימים למקרה הזה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא רגיש, בגלל משחקי לשון החלה תגובת השרשרת.

בין 50%-80% מאוכלוסיית המבוגרים בעולם סובלים מפצעי קור באזור הפה כתוצאה מהרפס סימפלקס.

עד גיל 50 כ-90% מהאוכלוסייה יחשפו לנגיף.

כ-20% מהאוכלוסייה נדבקו בהרפס באברי המין אך מרביתם אינם מודעים לכך. הרפס סימפלקס. .

1. הנגיף הרבה יותר נפוץ ממה שחשבתם: שני שלישים מאוכלוסיית העולם מתחת לגיל 50 נושאים אותו.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין 50%-80% מאוכלוסיית המבוגרים בעולם סובלים מפצעי קור באזור הפה כתוצאה מהרפס סימפלקס.

עד גיל 50 כ-90% מהאוכלוסייה יחשפו לנגיף.

כ-20% מהאוכלוסייה

נדבקו בהרפס

באברי המין אך מרביתם אינם מודעים לכך.

הרפס

סימפלקס. .

1. הנגיף הרבה יותר נפוץ ממה שחשבתם: שני שלישים מאוכלוסיית העולם מתחת לגיל 50 נושאים אותו.

לדעתי הנתונים שהבאת מדברים על HSV-1, ולא על HSV-2 שהיא נדירה יותר (ואליה פות״ש מתייחס).

לגבי HSV-2 (באיבר המין), לפי ארגון הבריאות המינית האמריקאי, מדובר ב-1 מכל 8 אנשים בגילאים 15-49 בארה״ב:

http://www.ashasexualhealth.org/stdsstis/herpes/fast-facts-and-faqs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...