Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המגנט שנתפס ע"י המדבקה מחזיק עד 150 גרם לפי מה שאני קורא באתר, ז"א מספיק טלטול קטן אחד ברכב והפלאפון עף. (אצלי המכשיר שוקל 130, פו קטן יספיק)

אני מקווה שאני טועה אבל זה נראה כמו פתרון יעיל אבל חלש מדי

נ.ב חיבור מהמצת יעיל אם המצת גבוה יחסית, זה לא תמיד יציב ודיי מתנתק אצלי קיים אחד כזה שעלה יותר מ 100 ש"ח, הוא איכותי אבל זה יחסית נמוך ועל זה לא חשבתי כשקניתי ספונטנית מחנות. תלוי בגובה המצת ברכב.

אז אתה צריך את הדגם שיש לי (FIX WAY). ציטוט: יכולת נשיאה 300 גרם.

חוץ מזה המגנטים בעלי כוח הצמדה גבוה וצריך יותר מ"פו קטן" כדי שהפלאפון יעוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NoFear האם זה מגיע עם מגנטים להדבקה (לפחות שניים) ואיך המודבקים מחזיקים (החלק שמודבק לרכב) אם יש לך ?

Mr.Jones המכשיר מעולם לא נפל מהבונדי (זה מחזיק אותו מצויין) הבונדי עצמו לא הצליח להחזיק על האופניים, ואני לא חושב שאפשר להתרגל לקפיצות האלה (בעיקר אם המכשיר משמש כGPS).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NoFear האם זה מגיע עם מגנטים להדבקה (לפחות שניים) ואיך המודבקים מחזיקים (החלק שמודבק לרכב) אם יש לך ?

Mr.Jones המכשיר מעולם לא נפל מהבונדי (זה מחזיק אותו מצויין) הבונדי עצמו לא הצליח להחזיק על האופניים, ואני לא חושב שאפשר להתרגל לקפיצות האלה (בעיקר אם המכשיר משמש כGPS).

מקבלים כמה מגנטים בערכה (3 נראה לי) בגדלים שונים. ככה שאפשר להדביק לפלאפונים או מכשיר GPS של בני המשפחה.

הלכתי לצלם איך זה נראה אצלי.

על דשבורד אתה מדביק ריבוע קטן כזה

fpj2.jpg

עליו מתלבש "X" מגומי שאפשר לכוון (המשמש כתמיכה לסמרטפון שלא יסתובב) עם מגנטים במרכז

3t52.jpg

ככה זה נראה עם הפלאפון

990.JPG

ככה נראה המגנט על גב הפלאפון

iwgy.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.exogear.com/products-exomount2-car-mount-holder.html

מוצר מעולה, וואקום חזק וזרוע יציבה. ממליץ עליו אחרי שעברתי כמה זרועות פושטיות שהתפרקו בחום השמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rupni - אני מדבר על נסיעה ברכב, מעולם לא בדקתי אותו עם אופניים.

גם הנסיעה ברכב היא בד"כ רגועה ולא כוללת הפעלת מערכת בקרת יציבות (ESP) לעתים קרובות.

Matan g - נראה מאוד מרשים, אך הניסיון שלי עם זרועות הוואקום לא היו כ"כ מוצלחות.

נראה לי קצת מוזר שהוא נדבק גם על הדשבורד. (למרות שזה עדיף על הדבקה על השמשה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rupni - אני מדבר על נסיעה ברכב, מעולם לא בדקתי אותו עם אופניים.

גם הנסיעה ברכב היא בד"כ רגועה ולא כוללת הפעלת מערכת בקרת יציבות (ESP) לעתים קרובות.

Matan g - נראה מאוד מרשים, אך הניסיון שלי עם זרועות הוואקום לא היו כ"כ מוצלחות.

נראה לי קצת מוזר שהוא נדבק גם על הדשבורד. (למרות שזה עדיף על הדבקה על השמשה).

נדבק על כל משטח כמעט.

באתר החברה הם מראים מתקן שמודבק על פגוש מכונית וגוררים בעזרתו את הרכב.. לא ניסיתי אבל אני יכול להגיד בוודאות שזה חזק מאוד והגומי שנדבק נראה שונה לגמרי

המינוס היחיד למי שצריך - זה שאי אפשר להכניס או להוציא את הפלאפון תוך כדי נסיעה. חייבים 2 ידיים פנויות ורצוי לעשות את זה בעצירה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן יש לך אותה ?

ממה שאני יודע - הואקום שמחזיק את הדשבורד מבוסס על החומר הדביק הזה, שעם הזמן מאבד מהדביקות שלו, ואז

הוא לא מחזיק יותר על הדשבורד.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מתקן של PLEOMAX (חברת בת של סמסונג) לNOTE II.

עלה לי משהו כמו 25-30$ באיביי, הרבה יותר יקר מכל מיני מתקנים סיניים פשוטים.

אבל, הוא מחזיק את הפלאפון כמו שצריך. סיבובים, בורות, לא משנה מה - הפלאפון לא זז מהמקום.

קניתי גם מתקן לטאבלט שלי (גלקסי טאב הראשון) שהוא אמור להיות לכל סוגי המשטחים, בפועל בקושי הצלחתי לקבע אותו על איזה משטח ברכב בלי שהוא יפריע או ייפול לי.

על החלון כמובן לא נופל ולא שום דבר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר שרשור כזה מבלי להזכיר את RAM MOUNT ? :shock::-)

אחריות לכל החיים, רוב החלקים עשויים מתכת ופתרונות כמעט לכל חיבור ומכשיר אפשריים.

http://www.gpscity.com/mounts

ramb166tab18.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לכם מהי תושבת החלומות שלי:

כמה שיותר מנימליסטית ולא מורגשת (הכי אידאלי - בצורת הפלח שמתקינים עליו בדרך כלל טלפונים קבועים)

אין בעיה שתתחבר בקביעות עם בורג

בתחתית התושבת קיים שפיץ טעינה לאייפון 5 (כשמכניסים את המכשיר לתושבת אוטומטית מתחיל להטעין, כמו הדיבוריות של פעם)

מעבר לטעינה, באמצעות החיבור הנ"ל יכול להעביר מוזיקה למערכת ו-וידאו למסך (כמובן שיצריך חיווט פנימי)

אם מישהו מוצא לי כזה - מלך!

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזה עונה לדרישות, יעלה לא מעט..אתה צריך גם קליפס שמתאים לרכב שלך בעוד 30$ :

http://www.proclipusa.com/phone-holders/device/apple/iphone-5/padded-holder-with-tilt-swivel-for-cable-attachment-514433-19045.cmsv

תצטרך גם את זה :

http://store.apple.com/us/product/MD826ZM/A/lightning-digital-av-adapter

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-exogeaar בהחלט מומלץ. אבל יקר.

קניתי מאיביי חיקוי של exogear (נראה ממש כמוהו) והוא מחזיק מעולה. נדבק לשמשה כמו שאריות של קורנפלקס בקערה אחרי מדיח. מעולם לא נפל לי (כבר חודשיים ברציפות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...