Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי קרוסאובר 2015 ת. בדיקה לפני קניה .

e-t
שימו לב! השרשור הזה בן 1737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב בן 4 100אלף ק''מ היה הליסינג של סוזוקי ,

בבדיקה במכון בדינמומטר בירושלים הרכב יצא תקין , מלבד כמה דברים קטנים .

בבדיקת מנוע כתוב בלאי עקב ק''מ גבוהה יש צורך לבדוק צריכת שמן .

מלבד זה הוא עשה נסיעת סיבוב ואמר שהגיר מתפקד טוב ...

שנסעתי על הרכב בעליות בירושלים הוא היה מעט חלש, כמו כן יש רעש מנוע לתא נוסעים ?

זה נורמאלי לרכב הנ''ל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרוסאובר אכן לא חזקה במיוחד, היא בסדר ולא יותר מזה, תוצאה של עצלות של הגיר הרציף שבתורו תורם גם לרעש.

ממליץ בחום לקחת עוד אחת לנסיעת מבחן באותו האיזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם נפוץ מאוד. לכן, לא הייתי מתפשר על רכב ליסינג עם קילומטראז' כזה.

מחיר? רד שנתון אחד ל-2014 וקנה רכב פרטי עם קילומטראז' נמוך.

לגבי סחיבה בעליות. מדובר במנוע סביר עם תיבת הילוכים רציפה.

ביצועים סבירים שניתן לשפר ע"י החלפת הילוכים ידנית בעזרת המנופים שמאחורי ההגה.

רעש? מנוע רועש בטטרים גבוהים ובידוד רעשים בינוני (כמו כל רכב יפני/קוריאני במחיר הזה).

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם נפוץ מאוד. לכן, לא הייתי מתפשר על רכב ליסינג עם קילומטראז' כזה.

מחיר? רד שנתון אחד ל-2014 וקנה רכב פרטי עם קילומטראז' נמוך.

לגבי סחיבה בעליות. מדובר במנוע סביר עם תיבת הילוכים רציפה.

ביצועים סבירים שניתן לשפר ע"י החלפת הילוכים ידנית בעזרת המנופים שמאחורי ההגה.

רעש? מנוע רועש בטטרים גבוהים ובידוד רעשים בינוני (כמו כל רכב יפני/קוריאני במחיר הזה).

התקציב שלי היה 40 -45 אמרו לי שכדאי להשקיע עוד 5 לקחת סוזוקי , אך גם ביד 2 לא מצאתי בתקציב של 50 ,קרוסאובר עם ק''מ נמוך . יש לך רעיון לרכב אחר בתקציב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי קנה מאזדה 3 לא מזמן גם בת 4 עם 100K ק"מ בבדיקה המנוע יצא תקין, ונוסע כמו חדש, הרכב מטופל,

לכן אני הייתי נוסע למוסך לחוות דעת שניה כדי להיות בטוח שזה סתם כסת"ח אופייני ולא באמת יש נזק למנוע, וגם בודק אם הרכב עבר טיפולים בזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושש מהמנוע אלה מהגיר ,שעלות תיקון שלו מאוד גבוהה עקב צורך בהחלפתו .

חשבתי על סוזוקי רק בגלל האמינות ,כל שאר הדברים ברכב מאוד ממוצעים כמו שאמרו לי הוא טוב אך לא מצטיין בכלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שהגיר תקול? יש דפיקות? השהיות בהעברת כח? יש אינדקציה כלשהי?

אם זה רק הרעש, אז בדיוק כך מתפקד גיר רציף, זה מרגיש כמו הילוך אחד שנמשך, ואין באמת העברת הילוכים, למרות שיש חלק לא קטן מהרכבים היום שמאמצים הדמיית הילוכים, אך בלחיצה חזקה זה עדיין ימשוך בלי סוף כאילו מדובר בהילוך אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בדיקה נוספת אצל אדם שמבין בגירים ,באמת זה אופי הגיר ואין בעיה בו . אך המוכר שהבין שאני חושש מהגיר טען שגיר הרכב הוחלף החדש על חשבון סוזוקי אחרי 85אלף ק''מ , מופיע באמת בהיסטוריית טיפולים שעשו עידכון גרסה +החלפת גיר מלאה בשנת 2018 ויש אחריות לגיר החדש עד 170אלף קמ.

א. לדעתי זה יתרון עבורי ,גיר חדש משנת 2018 . האם זה נכון ?

ב. האם הבוחן בבדיקת קניה היה אמור לראות את זה שהוללף גיר ? כי זה לא הופיע בדו''ח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות על הגיר לעוד 70 אלף קילומטרים זה לא רע, בהתחשב לגיל הרכב. זה גם גיר חדש לגמרי.

אין ירידת ערך על החלפת גיר, אם זה מה שמעניין אותך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הרכב שנה ומשהו, מספר רשמים:

1. הרכב זריז יחסית, יש צורך לדעת שהגיר מרעיש כשלוחצים, זאת פעולת הרכב.

2. בעליות יש חובה לתפעל את ההילוכים בצורה ידנית, אחרי זה זה פשוט סיוט לנהוג, יש צורך לסחוט את הדוושה ולהעמיס את הרכב, לא יודע איך להגדיר את זה יותר טוב מ-"הרכב לא יודע לעלות עליות קשות במצב אוטומט" (בעליות קשות הכוונה העליות מים המלח/אילת)

3. צריכת הדלק סבירה, ממוצא 1-12/13 משולב, מיכל דלק בתוך העיר לגמרי יניב 1-10, אפשר גם פחות, תלוי איך נוהגים.

4. תא מטען סביר, לא מספק אותי, אבל כרגע זה מה יש.

5. אצלי הוחלף גיר באחריות לגיר חדש לגמרי ב98 אלף קילומטר, הגיר שונה מהקודם והתגובות מעט שונות, ייתכן זה כי הוא חדש, לא יודע להגיד. במוסך אמרו שזה דגם אחר של הגיר הרציף, לא מה שהיה קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...