Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדש, ARC Audio עכשיו בישראל

ARC Audio Isr
שימו לב! השרשור הזה בן 2176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא לגבי מגברים עשיתי מחקר גדול ליפני שרכשתי את המקינטוש שלי.

הכוונה שלי הייתה לספיגה של הסט הגבוה שלהם מסדרת הבלאק.

מוצהר לספוג 85 וזה יחסית נמוך.

מה זה בעצם אומר ?

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דווקא לגבי מגברים עשיתי מחקר גדול ליפני שרכשתי את המקינטוש שלי.

הכוונה שלי הייתה לספיגה של הסט הגבוה שלהם מסדרת הבלאק.

מוצהר לספוג 85 וזה יחסית נמוך.

מה זה בעצם אומר ?

זה אומר שהרמקול מסוגל לספוג הספק מסויים בתחום תדר מסויים במתח מסויים לאורך זמן לפני שהסליל שלו נשרף.

מה זה אומר מבחינת מוזיקה? בעצם כמעט וכלום

אתה צריך להביט על נתון הנצילות של הרמקול ואיזה SPL הוא מסוגל להפיק באיזה תדר (בד"כ 1 קילוהרץ) ממרחק של 1 מטר על וואט בודד.

עכשיו תחשוב שאתה יכול לספק לו פי 85 מזה לפני שהוא נשרף - בעדינות - כנראה שהרבה דברים יקרו קודם לכן -

1. תגיד שלום לעור התוף שלך.

2. רוב הסיכויים שהרמקול יגיע הרבה לפני זה לקצה המהלך המכאני שלו ויהרס.

3. עיוותים, עיוותים ושוב עיוותים

עכשיו תיקח רמקול כמו אילייט 6 שמסוגל לספוג 200 וואט אבל הוא בקושי נציל וגם שטח הממברנה שלו קטן יותר - מה זה אומר לך? ושוב - אתה יושב במרחק של פחות מ2 מטר מהרמקול.

מה שמצחיק זה שבכדי להפיק תוצאה טובה מהאילייט אתה תיאלץ להתאמץ באופן יחסי הרבה יותר בזמן שהעוצמה היחסית לאוזן - זה לא ממש משנה.

מה שנתון ספיגה של 85 וואט אומר לך שאתה תהיה מסוגל לקבל עוצמה "נראית" או יותר נכון "שמיעה" כלפי האוזן בפחות מאמץ - אני באופן אישי רואה בזה ברוב המקרים יתרון.

יכול להיות שרמקול שמוצהר לספוג 200 וואט על ערוץ הגברה חזק יותר יתן לך פאנצ' הרבה יותר חזק ואגרסיבי כאשר הSPL כבר נהיה רציני מאוד בווליום הכולל של המערכת, מצד שני - ניסית פעם לשמוע מוזיקה ברכב בעוצמה הנמדדת למעלה מ120 דציבל? ואני לא מדבר על באס בתדר נמוך שאת זה עור הטוף יכול לסבול אלא על תדרים שיכולים לקרוע אותו, לנקב אותו.

תביט בנתוני ההיענות של הרמקול ובנתוני היעילות שלו ותראה מה ניתן להפיק ממנו ועכשיו תחשוב שאתה יכול לקבל את זה על כל ערוץ הגברה מבחינת הספקים.

מה אתה חושב עכשיו? זה יתרון? זה חסרון?

מה לכל זה ולגוון הצליל של הרמקול? בקיצור - תשמע את הסט, אהבת תקנה, לא אהבת תמשיך הלאה - זה נכון לגבי כל רמקול של כל יצרן באשר הם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה דגם מדובר?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה...מותג מעולה

לאשתי יש את 300.4KS מגבר מעולה!

בהצלחה עופר

HU-Alpine 9887R FRONT-rainbow profi line265cs SUB-critical mass ss122 AMP1-zapco refernce 360.4

AMP2-MONO-zapco reference 500.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

חג שמח ושנה טובה לחברי הפורום,

טוב מראה עיניים מאלף מילים, אם כי במקרה שלנו טוב משמע אזניים :-)

אני מעלה קצת תמונות של הציוד על מנת שתוכלו להתרשם.

נתחיל בסאב מ"סדרת האמצע" ARC10-

IMG_5551.jpg

IMG_5552.jpg

IMG_5553.jpg

IMG_5554.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במלאי קיים בכל המידות- 8 אינצ', 10 אינצ' ו- 12 אינצ'.

מגיע עם שני סלילים של 2 אום. ניתן לעבוד בתצורה של 4 אוהם או במקביל 1 אוהם.

כמובן שבמלאי גם מסדרת הבלאק היוקרתית יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...