Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - יונדאי I30N

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא משנה כמה הרכב יהיה טוב, ב240K הוא לא יימכר.

לדעתי טעות של היבואן כשאתה מקבל בפחות מזה גולף GTI פרפורמנס / לאון קופרה 290 / אוקטביה RS .

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 164
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום

תודה לכולם על התגובות!

אני מדמיין או שהתמונות ממעלות והאיזור? ולא תקפצו לקפה?

זיהוי טוב, חלקן כן. תזמין, נבוא.

אני לא בטוח שבמקרה של המבחן הוא היה מכוון ונישלט כלאמר הנהג התכוון לזרוק תחת וחזור .

את הכיכר המדוברת עשיתי בערך חצי מיליון פעם. היא מספיק נטושה ומספיק טריקית כדי שיהיה אפשר להשתעשע קצת.

אז כן באתי קצת מהר ממה שצריך וזריקת הישבן לא היא שהפתיעה, אלא האיזון הכולל של הרכב שאיפשר לי לענות בשתי פעולות

(גז והגה במקביל) פשוטות יחסית על ההחלקה הזו.

אני חושב שאתה מצמיד את המונח היגוי יתר לדריפטים והחלקות שזה מובן וגם לי באינסטינקט זה החיבור שעולה,

אבל לא יכולתי לענות יותר טוב מאשר רומן בתגובה המדוייקת למעלה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי טעות של היבואן כשאתה מקבל בפחות מזה גולף GTI פרפורמנס / לאון קופרה 290 / אוקטביה RS .

יימכר רק למי שהיה חם על המתחרות ולא הספיק לרכוש לפני שנגמרו ההקצאות.

רכב חסר אפיל ולא מעניין אותי מה הביצועים שלו, במיוחד שאין לו שום יתרון על המתחרות.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לטעמי היא עולה על הוואגיות בענייני התנהגות והגה, אך נופלת מהן בתגובת המנוע והאופציה לתיבה אוטומטית.

ל-308 היא די שקולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חסר אפיל ולא מעניין אותי מה הביצועים שלו, במיוחד שאין לו שום יתרון על המתחרות.

להגיד שביצועי הוט האץ' לא מעניינים די מפספס את הפואנטה. במיוחד שיש לו יתרון מהותי על רוב המתחרות בסגמנט, פרט לסיוויק ול-308 (אולי מגאן, אבל היא לא פה ולא נהגתי, לכן קשה לקבוע).

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה כתיבה. לטעמי ה 308 עושה רושם שנותנת תמורה הרבה יותר טובה לכסף, זולה משמעותית, קלילה יותר ונטולת כל הגימיקים של הקוסטמיזציות האלה.

גם מרגיש בין השורות של הכתבה שבתכלס איתי לא באמת עף עליו, רכב טוב זה ברור אבל גם ברור שממש לא מצדיק את המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד שביצועי הוט האץ' לא מעניינים די מפספס את הפואנטה. במיוחד שיש לו יתרון מהותי על רוב המתחרות בסגמנט, פרט לסיוויק ול-308 (אולי מגאן, אבל היא לא פה ולא נהגתי, לכן קשה לקבוע).

ביצועי הוט האץ' בוודאי מעניינים כשאתה בוחן הוט האץ', אבל כאן הרכב כל כך לא מעניין בעיני שלא משנה לי איך הוא פונה או נוהג.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

עריכה: תגובה לדורון.

אני שומר על פרופורציות :)

אבל המסקנה שלך לא מדוייקת. חושב שהובן שהאוטו הוא בפירוש טוב ומיישר קו עם הקטגוריה ועם זאת דרושה שם ירידה קלה במחיר, בעיקר ממניעים שיווקיים.

מה זה "ממש לא מצדיק את המחיר"? אז כמה כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה מעולה ומבחן מעולה!

לצערי לא הצלחתי להדחף למבחן.

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר ושיווק בצד, שלושתן הוט האטצ'ס פחות טובות מהיונדאי.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שמי שמחפש אחת מהשלושה בכלל ישקול את היונדאי.

במקרה של הגולף, שמה הולך לפניה. חלק קונים בגלל השם וחלק קונים כי הם רוצים דיילי נוח ואיכותי אבל עם פלפל.

הקופרה מציעה הרבה מאוד כ"ס לשקל.

האוקטביה מציעה פרקטיות.

אני מניח שאם מישהו ישקול את היונדאי אז הוא יסתכל גם לכיוון של ה308, אבל עם פער מחירים כזה - מי יקנה את היונדאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה: תגובה לדורון.

אני שומר על פרופורציות :)

אבל המסקנה שלך לא מדוייקת. חושב שהובן שהאוטו הוא בפירוש טוב ומיישר קו עם הקטגוריה ועם זאת דרושה שם ירידה קלה במחיר, בעיקר ממניעים שיווקיים.

מה זה "ממש לא מצדיק את המחיר"? אז כמה כן?

לא יותר מ 200, וגם אז עדיין הייתי מעדיף את ה 308.

לטעמי גם וואגית כמו ה GTI PP מציעה מותג עדיף, וגם אבזור ופנים עדיפים ואיכותיים יותר וכל זה במחיר זול יותר. המחיר הזוי ממש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
מבחן מעולה.

איך היא כרכב דיילי?

תודה.

במצב מתלים נורמל, סביר לגמרי. קשיחה אבל לא מתרסקת.

רמות רעש לא גבוהות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...