Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צינורות בלם מפלדה?

שימו לב! השרשור הזה בן 4101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

היום קראתי, התעניינתי ולמדתי לא מעט מהפרוייקט ב"דביק" של ההסבת מערכת הבילום באלפא 156 ל-brembo.

אז ראיתי כמה אנשים זרקו את המשפט צינרות בלם braided steel וכ'ו.

רציתי לשאול מה זה? עד כמה זה מועיל? מחיר? :conf:

איפה מוכרים והאם בכלל כדאי להרכיב את זה ברכב שלי? (איביזה 2002 1.6 ידנית 3 דל' כן, הכוסית שבסימלון 8) ).

כמובן שלכל שיפור קטן אני מאד ישמח, הכל בתכנונים, אבל יותר חשוב מבלמים אני לא ימצא ברכב שלי.

חג שמח לחוגגים, לפני היציאה קראתי את הפרוייקט ועכשיו יוצא להרעיל קצת את הקיבה :x-mas:

סתם לידע כללי:

אני רק הבאתי את הרכב בקושי הספקתי להרכיב לה את המערכת הישנה שלי, החלפתי טיימינג ומשאבת מים ביינתים.

הרעיון שלי זה לקנות ג'אנט 16, להנמיך, לצבוע את הפסים השחורים בפגושים לצבע הרכב, חצאיות ובעיקרון להגיע למראה של קופרה.

(עד שזה נשמע עלוב חח, אין כסף לקופרה אז בונים קופרה ;) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Braided brake lines are supposed to improve the feel and response of your brakes because they distort less under stress than the rubber lines.

autospeed.com/cms/title_Braided-Brake-Lines/A_2679/article.html

According to their test they say it wouldn't make a difference but you should make your own decision. It would give you some peace of mind knowing that your break lines are more sturdy and some people say they can feel the difference.

brakes4u.co.uk/supersearch.asp?supt=1&id=112163&won=1

Select your car and pick your color. It'll cost you about 62 pounds + shipping

I think Pitstop import this company?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צינורות בלמים שזורים ימנעו מדוושת הבלם לאבד מהתחושה ולהיות מעין ספוג לאחר שימוש מסיבי של כמה הקפות במסלול או בטיול נהיגה ארוך. אם אתה לא עושה את אחד משני אלו אז חבל על הכסף שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Braided brake lines are supposed to improve the feel and response of your brakes because they distort less under stress than the rubber lines.

autospeed.com/cms/title_Braided-Brake-Lines/A_2679/article.html

According to their test they say it wouldn't make a difference but you should make your own decision. It would give you some peace of mind knowing that your break lines are more sturdy and some people say they can feel the difference.

brakes4u.co.uk/supersearch.asp?supt=1&id=112163&won=1

Select your car and pick your color. It'll cost you about 62 pounds + shipping

I think Pitstop import this company?

תודה, דווקא 380 ש"ח זה לא כזה הרבה, אני יזמין אולי במשכורת הבאה איזה משהו.

בלמים אני תמיד ישמח לשפר, בכל דרך שהיא.

צינורות בלמים שזורים ימנעו מדוושת הבלם לאבד מהתחושה ולהיות מעין ספוג לאחר שימוש מסיבי של כמה הקפות במסלול או בטיול נהיגה ארוך. אם אתה לא עושה את אחד משני אלו אז חבל על הכסף שלך.

למסלולים אני לא ממש יוצא כי אני עוד לא מכיר בישראל כאלה, אבל אני מתכוון לקנות כאלה בעתיד הקרוב.

אגב הרכב בסימלון הוא שלך? יש לך מין Bomb sticker על אחד הג'אנטים? אם כן אז אני חייב להגיד שראיתי את הרכב שלך והוא אחד היפים שראיתי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כבר החליף גאנטים ללא סטיקר בומב, אכן רכב שמור.

לגבי הצינורות מיותר לחלוטין אצלך לפי מה שאתה מתאר, תשקיע בנוזל בלמים איכותי הרבה יותר טוב מצינורות במקרה שלך.

לגבי שיפור ברקס, תחליף לצלחות טובות ורפידות טובות כשלב ראשון השיפור יהיה משמעותי.

*** לקחת את רשמיי בערבון מוגבל ***

*** הנעה קידמית עם הרבה הנאה ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כבר החליף גאנטים ללא סטיקר בומב, אכן רכב שמור.

לגבי הצינורות מיותר לחלוטין אצלך לפי מה שאתה מתאר, תשקיע בנוזל בלמים איכותי הרבה יותר טוב מצינורות במקרה שלך.

לגבי שיפור ברקס, תחליף לצלחות טובות ורפידות טובות כשלב ראשון השיפור יהיה משמעותי.

אוקיי, אני יקח לתשומת לבי את מה שהעלת כאן בשביל לשפר את הבלימה.

אבל אתה אומר שלא שווה לי בכלל להרכיב כאלה צינורות? אומרים שמרגישים את ההבדל בבלימה אחרי התקנת צינורות כאלה.

לך תידע לאן אני יגיע בסוף עם הרכב שלי, אולי יום אחד אני ימצא איזה קופרה בפירוקייה ואני ישאיל ממנה את המנוע והטורבו :twisted: (אני צוחק חח)

אבל עדיין אתה אומר בכלל לא שווה להזמין סט כזה לרכב שלי? אני ממש ישמח לקבל בלימה יותר טובה, כל ס"מ משנה לפי דעתי. גם אם אני נוסע סתם בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צינורות בלימה שזורים לא באים לידי ביטוי בנהיגה יומיות, במצב קיצון,מסלול וכדו' צינורות הברקס המקוריים אשר עשויים גומי בלבד מתנפחים ונוצרת תחושה של ספוג בדוושת הברקס. צינורות שזורים למעשה הם צינורות המורכבים מצינור מחומר כזה או אחר אשר עטוף בשזירת מתכת ועליה עוד כיסוי על מנת לשמור על השזירה, זה למעשה מונע את ניפוח הצינור הפנימי ומשאיר תחושה אחידה בדוושת הברקס. שלא תחשוב לרגע שהצינורות המקוריים חלשים הם קשים מאוד וצריך לחמם היטב את הברקסים על מנת להגיע לתחושה ספוגית, לכן כמו שהמלצתי רוצה שיפור בבלימה? שים רכיבים איכותים שמשפיעים במידי על העצירה (צלחות, רפידות, קליפרים), דרך אגב גם צמיגים טובים הם דרך טובה לשדרג את הבלימה!

במקרה שלך צינורות זה הדבר האחרון שהייתי משפר אם בכלל, חבל על הכסף !

*** לקחת את רשמיי בערבון מוגבל ***

*** הנעה קידמית עם הרבה הנאה ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...