Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לבעלי ילדים בבית ספר- הצעות לערב בית מארח

michaelbe6
שימו לב! השרשור הזה בן 3456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשתי בזמנו קנתה חולצות טריקו פשוטות, אחת לכל ילד/ה, קנתה צבעי טקסטיל, וגם תבניות של

אותיות, כדי שכל ילד יוכל לרשום את השם שלו על החולצה. יצא יפה מאוד, והילדים מאוד נהנו.

בסוף היא הזמינה להם פיצה, ויאללה, ררררררררר, הביתה :-)

ד"א, לאיזה גילאים אתה צריך את זה, כי אני מניח שילדים בכיתה א' זה שונה מכיתה ד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקים, כיתה א'.

אשתי חשבה לעשות איתם עוגיות אוזני פיל ובמקביל כשזה בתנור, ליצור סלסלאות כלשהן על מנת לקחת את העוגיות הביתה, רעיון נחמד, חשבתי לקבל השראה נוספת מבעלי ניסיון.

אשמח לעוד רעיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשו כדורי שוקולד.

תעשו בצק פשוט (אם אתה צריך מתכון תגיד) ומלא תוספות ושכל ילד יכין לעצמו פיצה.

חנות יצירה - יש ערכות של לוח פלסטי שקוף וצבעים נחמדים והם עושים ויטראז'ים.

תברח מהבית, תפיל הכל על אישתך.

סה"כ תחשוב שהבן שלך מארח ילדים מהכיתה ואתה רוצה שזה ירים אותו, וימנף אותו מול החברים.

תמיד יהיה ילד שישתף יותר פעולה וילד שפחות. לא להתרגש.

תמיד יהיה זה שפתאום צריך קקי, וההיא שכל הנזלת יוצאת לה מהאף.

תהנה!

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שעברה הבן שלי אירח בכיתה א' בית מארח,עשו פיצות אישיות ראו סרט שביקשו מראש ואכלו פופקורן וחטיפים...הבנתי שהיה מוצלח כי הילדים בחרו בו כבית מארח ראשון השנה...אני אגב אחראי לקחת את הבן הקטן לטייל כדי שלא יפריע ;-)

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצה הכי טובה שיש :-)

SORRY

לא האופי שלי, אוהב ומעדיף להיות מעורב.

שנה שעברה הבן שלי אירח בכיתה א' בית מארח,עשו פיצות אישיות ראו סרט שביקשו מראש ואכלו פופקורן וחטיפים...הבנתי שהיה מוצלח כי הילדים בחרו בו כבית מארח ראשון השנה...אני אגב אחראי לקחת את הבן הקטן לטייל כדי שלא יפריע ;-)

לא מחפש להיות שיחת היום בכיתה, בסך הכל שהבת שלי תהנה ביחד עם חברים.

יש לך גינה וסאג'? תוכל לתת להם לעשות פיתות על טאבון עם שוקולד ואיזה תה מתוק או שוקו, ויכול להיות נחמד.

אין גינה ואין סאג' / סוג' ???:shock:

הרעיון של החולצות חמוד, מעדיף כמה שפחות שימוש בדבקים/נצנצים/גואש מסיבות מובנות.

העוגיות אזני פיל הם עוגיות פשוטות מבצק עלים כך שאין התעסקות עם קמח ושאר דברים מלכלכים אחרים.

אמנם הרעיון הוא לתת כיף לילדים אבל אין לי שום רצון לנקות את הבית בצורה יסודית אחרי המפגש הזה, שישאיר טעם לעוד פעם אם יבקשו.

בסוף נגיע לרעיון המנצח, תמשיכו :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשו כדורי שוקולד.

תעשו בצק פשוט (אם אתה צריך מתכון תגיד) ומלא תוספות ושכל ילד יכין לעצמו פיצה.

חנות יצירה - יש ערכות של לוח פלסטי שקוף וצבעים נחמדים והם עושים ויטראז'ים.

סה"כ תחשוב שהבן שלך מארח ילדים מהכיתה ואתה רוצה שזה ירים אותו, וימנף אותו מול החברים.

תמיד יהיה ילד שישתף יותר פעולה וילד שפחות. לא להתרגש.

תמיד יהיה זה שפתאום צריך קקי, וההיא שכל הנזלת יוצאת לה מהאף.

תהנה!

מה שהוא אמר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה נקרא "בית חם"...(לפחות בבי"ס יסודי של הילדים שלי). חם מאוד (יצא לנו מהאוזניים הדבר הזה כל שנה, עד שגווע לו לאיטו... :wink:)

המלצה לחנוכה (אם זה רלוונטי לביצוע סמוך לחג) - כשהיה לילד שלי מפגש כזה ("בית רותח"...), חשבתי שיהיה נחמד לבנות חנוכיה עם הילדים.

חשבתי גם, שלא טוב יהיה להלאות את הינוקות בהכנת משהו מתמשך מבחינת זמן, ושגם לא ילכלך יותר מדיי את הבית.

נסעתי למקום שעושים מצבות והבאתי משם פסים של שיש (שאריות שניתנו לי בחינם) וכל מיני שאריות של שיש.

קניתי בחנות של תחביבים, מין פעמונים ממתכת, והוצאתי מהם את הענבל. עכשיו - הרעיון היה שהילדים ידביקו את הפעמון (כשפתחו כלפי מעלה) לפס השיש, כ"בית" לנר, ויוכלו לקשט את פס השיש (עדיף אולי בלורדים ולא בחומרים דליקים). אפשר גם ליצור הגבהה לנר של השמש עם חתיכת שיש קטנה נוספת.

זה כבד, זה טוב ולא מתהפך ולא דליק - ניתן להדליק בזה נרות (הנה - מצאתי וצילמתי להמחשה). לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אחרי זה - תן לילדים סופגניה לכ"א, וקישטה הביתה ... :wink:hanukiya.jpg

עריכה אחרונה על ידי חולגי
תוספת

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אבין, יש לכם את זה פעם בשנה????

ראבק, איך נעקצתי, יש לי את זה בין פעם לפעמיים בשבוע בבית (סדר גודל של 6-8 חברים של הבן שבאים).

כמה אופציות:

1.הכנת פיצות אישיות.

2.הכנת עוגיות.

3.הכנת עוגה.

4.יצירה כלשהי שיקחו הביתה.

5.צפייה משותפת בסרט.

6.בריכה (באם זמינה בקרבת הבית)+ ארוחת ערב שהילדים יעזרו להכין

7.לאמיצים- פינוי הסלון, פריסת בלוקים לציור+צבעי גועש בתבניות גדולות ולתת לילדים להתפלש בצבע ולצייר.....

אם מתאפשר רצוי לא לחסוך מהם את התהליכים המלכלכים (עבודה עם קמח, שוקולד וכו'), זה חלק מאוד גדול מהפאן שלהם, ברגע שתהפוך את ההתעסקות שלהם לסטרילית מדי- חתכת להם 50% מהכיף.

הכי חשוב- תיהיה חזק גיבור ואמיץ ותפתח אדישות.....

באחד המפגשים האלה אצלנו חטפתי חום לראות ילד אחד קופץ לי על שולחן סלון שעולה 11,000 שקל בעוד 2 ילדים אחרים מטלטלים לי רמקולים של קולנוע ביתי שעולים 2500 שקל כל אחד....

רוצה לומר- תרחיק מסביבת ה"עבודה" שלהם כל פריט יקר ערך שעשוי להיות חסר ערך בתום ההפעלה.....

עריכה אחרונה על ידי edan82

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין צוחק. :lol:

לחתימה.

אתה מחזיק עדיין ברכב עם מנוע TSI שנגמר לו האחריות? שמע, ביצים של שור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אבין, יש לכם את זה פעם בשנה????

ראבק, איך נעקצתי, יש לי את זה בין פעם לפעמיים בשבוע בבית (סדר גודל של 6-8 חברים של הבן שבאים).

.....

נראה לי שהבן שלך עובד עליך, איך פעם בשבוע? הייתי יוצא מדעתי.

נוסע על:

טויוטה פריוס 2019.

טויוטה קורולה 2008 רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...