Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דבק דו צדדי של חברת m3?

or6699
שימו לב! השרשור הזה בן 3092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 חודשים רכשתי תושבת מגנטית לפלאפון בעלת דבק דו-צדדי של חברת M3 שמתאים לדאשבורד ולא משאיר סימנים.

התשובת scosche magicmount original

אשמח אם מישהו יודע איזה דגם הדבק המדובר?

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בטח 3M VHB, הצבע של הדבק היה שחור או אפור?

אפור.

אני יכול להשיג שחור, מה הבבדל בן השחור לאפור?

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבק אפור הוא חזק גם כן, אך אני חייב לציין משהו שהיה לי נסיון איתו עם דבק דו צדדי 3M בצבע שחור.

לפני כמה שנים קניתי משהו לאוטו מאיביי וניסיתי להדביק לבד.

הדבר שאני זוכר מהדבק הנוראי הזה (נוראי למי שלא יודע להשתמש בו) שנדבקו לי האצבעות כמו לא יודע מה!

הדבק הגיע עם המוצר מאמריקה, אם אני לא טועה 3M זו חברה אמריקאית?

לעומת זאת הדבק האפור הוא פחות אגרסיבי אך גם הוא מאוד חזק.

בקיצור, כל מי שרוצה להדביק חלקים ברכב להשתמש רק בדבק 3M , בהדבקה נכונה ונקייה עם הדבק החלקים מחזיקים בכיף כמה שנים טובות!

אני כבר כמה חודשים עם מעמד לפלאפון של IOTTIE שנדבק לדאשבורד בכיף עם דבק 3M (אם אני לא טועה) והוא מחזיק כרגע מעמד ועבר את הקיץ בהצלחה מבלי ליפול פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא התעמקתי בהבדלים או איזה עדיף, אבל שני הסוגים שבדר"כ משתמשים בהם בשביל להדביק דברים בתוך הרכב הם:

1)3M VHB 5608 זה האפור.

2)3M VHB 5925 זה השחור.

יש להם כל כך הרבה דגמים לדבקים שלהם שקצת קשה לעקוב אחרי ההבדלים בין כל הסוגים השונים.

http://multimedia.3m.com/mws/media/764996O/iatd-product-info.pdf

אני כבר כמה חודשים עם מעמד לפלאפון של IOTTIE שנדבק לדאשבורד בכיף עם דבק 3M (אם אני לא טועה) והוא מחזיק כרגע מעמד ועבר את הקיץ בהצלחה מבלי ליפול פעם אחת.

הטמפרטורה בקיץ לא מזיזה לדבקים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...