Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעתכם בנוגע לטויוטה אוונסיס

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באופן כללי הייתי מעדיף ללכת לכיוון של גודש ומתנהג, מכיוון שבתקציב שלי (40K) אין משהו מענין שיספק אמינות טובה החלטתי ללכת לקיצון השני שגם אליו יש לי חיבור- רכב מנהלים עוטף. במסגרת חיפושי הגעתי אל האוונסיס שכרגע נראה שהיא עונה על כל הדרישות- הרכב זריז יחסית לקטגוריה, אמין וסחיר יחסית. הייתי שמח לקבל חוות דעת בנוגע לרכב בתחומים הבאים: בידוד הרעשים, יציבות במהירויות כביש 6,איכות החומרים ברכב ובאופן כללי דעות כל הרכב. רק להבהיר- אינני מחפש ריגושים ותקיפת פניות ברכב הנ"ל, רק רוצה לוודא שהוא מתאים לסגנון הנהיגה שלי, "למהר באלגנטיות".

תודה

כמו כן, האם שווה להתעקש על אחת אחרי מתיח הפנים (2012+)?

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אתה לא מחפש ריגושים, זה רכב מצויין - קורולה עם קצת בונוס ( יותר כוח ויותר נוח ).

יש עכשיו אחת כזאת בפורום למכירה עם נתונים טובים.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?675977-%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%98%D7%95%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94-%D7%90%D7%95%D7%95%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%A1-2011-%D7%99%D7%93-1-%D7%A7-quot-%D7%9E-%D7%A0%D7%9E%D7%95%D7%9A

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר נוחה. המזדה יותר מהנה לנהיגה וביצועים טובים יותר.

לפי דעתי האישית אין מה להשוות את המזדה 2.0 לאוונסיס בכל הקשור לעלויות אחזקה, זה עולם אחר לגמרי/האוונסיס זה הרכב הכי אמין שאני מכיר.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מתיחת הפנים באמצע 2012 האוונסיס השתפרה לטובה.

תוכל לפרט בבקשה מה שודרג?

אשמח לשמוע באופן כללי איך הרכב מרגיש מבחינת מנוע, בידוד רעשים איכות חומרים וכו

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא הנוסעים מרגיש מאד סולידי, איכות ההרכבה מעולה, איכות החומרים טובה. המושבים מאד נוחים ובכלל נוחות הנסיעה היא אחת החוזקות של המכונית הזאת. מנוע ה-2.0 מרגיש בסדר, אין פה את המחץ ותחושת הכוח ממנועים מודרנים ומוגדשים, אבל הביצועים בסך הכל בסדר. הגיר הרציף הוא שחור/לבן - או שאתה אוהב או שלא (אני לא).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב נוח לנהג ולנוסעים.

תא מטען גדול מאוד שיכל להכיל המון ועוד ישאר לך מקום.

הנוסעים במושב האחורי יכולים לדבת בצורה נוחה יחסית ויש מקום לרגליים.

מכונית "רגילה" לנהג.

אמינה.

תיקח אותך מנקודה Aל B בצורה נעמה ויעילה.

הרכב נעים לנסיעה לא שומעים רעשי חוץ (כל עוד הגומיות לא הוסרו ונשחקו).

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני יכול להוסיף

הרכב בנוי חזק ומוצק. הרבה מקום לנהג ולנוסעים. תא מטען גדול מאוד. אין מה להשוות לקורולה, הרכב שונה בהתנהגות. ביטחון בנהיגה, יושב טוב על הכביש. חסכוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אמין מאוד ,חזק יחסית , חסכוני בדלק (גיר רציף) , בנוי לתלפיות איכותי מרווח ונוח . שיכוך רעשי נסיעה מעולה.

אחד הכלים היותר טובים ש40 אלף ש"ח יכולים לקנות בהנחה שהגודל לא מפריע.

הלינק שניתן פה היה לרכב של אבא שלי שהוא אכן עם נתונים יפים אבל לאחר שלקח נסיעת מבחן בכמה מתחרות עדכניות (אין אוונסיס חדשות) ובקורולה החדשה החליט (בצדק) שהוא לא מחליף את האוטו הזה בשום דבר אחר עד שלא תגיע אלטרנטיבה ראויה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...