Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עמדת תשלום באשראי באירוע - מי מה מו מומלץ?

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה כל כך 1990. בעצם, אפילו לא אז.

חוץ מזה, זה דורש השקעה במחשבה על המתנה ובחיפוש שלה. אלא אם זו הבונבוניירה של קישון. לא יותר פשוט לכתוב צ'ק (או משהו מקביל)?

אבל, לך תדע. לפני שבועיים נתנו לאחד הבנים משהו מה"נדוניה" של אשתי - סט סכו"ם שאשתי קיבלה מאמא שלה באיזה שלב מוקדם של הנישואין. לא רוצה לומר לך כמה כלים הצטברו לנו במחסן במהלך 29 השנים האחרונות, לא מעט מהם מתנות מזדמנויות שונות. עכשיו מגיע המחזור הבא, בנים שעוברים לגור עם בנות הזוג.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובארוחות חינם?

;)

סליחה, אני באתי לשמח חתן וכלה ואני כמעט ולא נוגע באוכל המזוהם שיש באולמות אירועים -> לא שווה לי להפסיד יום עבודה על הקאות ושילשולים. פעם אחד, פעמיים, שלוש... למדתי! לא אוכל באולמות עקב קיבה רגישה.

רוב הזמן אני על הרחבה עושה שמח.

אני סתם צחקתי לגבי המתנה, אני נותן מתנה כספית אבל ממש לא מסכים עם המנהג הזה. אני רוצה להביא מתנה. למה כסף?

ולא ביקשתי שיאכילו אותי.

לפעמים אני מסתכל על החרדים בערצה יתרה המקרים מסויימים.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש משהו שצריך ללמוד מחרדים, זה סגנון חיים מינימליסטי והסתפקות במועט.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי שאלה פופולריים במיוחד כמתנת חתונה:

112.jpg

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אני באתי לשמח חתן וכלה ואני כמעט ולא נוגע באוכל המזוהם שיש באולמות אירועים -> לא שווה לי להפסיד יום עבודה על הקאות ושילשולים. פעם אחד, פעמיים, שלוש... למדתי! לא אוכל באולמות עקב קיבה רגישה.

רוב הזמן אני על הרחבה עושה שמח.

אני סתם צחקתי לגבי המתנה, אני נותן מתנה כספית אבל ממש לא מסכים עם המנהג הזה. אני רוצה להביא מתנה. למה כסף?

ולא ביקשתי שיאכילו אותי.

לפעמים אני מסתכל על החרדים בערצה יתרה המקרים מסויימים.

אז תשמח אותם בכך שיקנו לעצמם מה שהם רוצים .

למה לא להסתכל על זה כבילוי משפחתי?

לא יודע באיזה אולמות אכלת - הרוב בסדר גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוג צעיר לרוב עדיין לא ''אפוי'' בעיניינים כלכליים של משק בית וניהול אירוע,

וגם לרוב אינם מסונכרנים ביניהם כיון שאך הכירו,

המחשבה האולטמטיבית שלהם בד''כ זה לעשות אירוע גדול ומכובד, ''ולכסות'' (אני שונא את המילה/סלנג הזה) אותו ע''י הכסף שיתנו האורחים הנכבדים.

לכך שתי השלכות נילוות כדלקמן:

קורה מצב שאירוע לא מתכסה ואז הזוג נכנס לחובות בראשית דרכו ואז חילופי האשמות וגם גירושים

(מבוסס על סיפור אמיתי אחד מני רבים)

גם במצב שכן ''כוסה'' האירוע ע''י האורחים הנכבדים עדיין הכספים הללו הינם בגדר חוב גדול לשנים

הבאות מכיוון שבאותו רגע שהצ'ק שולם ניפתח פינקס התחשבנות (וירטואלי) ואז לאירוע של נותן הצ'ק

יאלצו הזוג להגיע ולשלם אף יותר. דהיינו הצ'קים שקיבלו אינם מתנה, אמור מעתה: הלואה עם ריבית.

הערה חשובה.

איניי מכליל בדברי זוגות שיש באפשרותם כסף ואמצעים לממן חתונה יקרה, דברי לא רלוונטיים כלפיהם.

אינני מאמין בשיטת הפינקסנות הקיימת..ואינני מאמין שבחתונה צריכה להיות ארוחת גורמה,

בחתונה צריך להיות שמח ושמחה אמיתית כמו שקיימת אצל חרדים אין אצלנו (אני חילוני אשר עבד

כ 10 שנים עם להקה חרדית באין ספור אירועים)

שם לא נהוג להביא כסף אלא מתנה צנועה, שם ראיתי שמחה אמיתית מהלב שגרמה אף לי לאשר רב

ואפילו לרקוד עם זרים,

שם אין ארוחות גורמה ומצלמות רחף, יש קייטרינג טעים זול וטרי.

שם אין פינקסנות וחשבונאות רק שמח.

שם כל האנ''ש מגיעים בלי הזמנה על טפיהם וזקניהם בלי לחשבן לעלות מנה.

שם זוג לא נכנס לחובות מראשית דרכו,

שם מתרכזים בטקס החתונה ולא באוכל ובלבוש או מה זה הביא או מה זו לבשה.

עריכה אחרונה על ידי yossy
התרגשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר זוג (דווקא מבוסס) שהתחכם יפה: פנה לאחד האולמות היותר יוקרתיים, וביקש כי יודיעו לא אם מתבטל ארוע. במקביל שלח "פקודת התראה" למוזמנים הפוטנציאליים. כעבור מספר חודשים האולם התפנה בהתראה של כשבועיי - שלושה, הזוג "השתלט" על הערב וארגןאת החתונה מעכשיו לעכשיו (ככל הנראה הבסיס אורגן מראש, והיה צריך רק לקבוע את התאריך), וכל העסק עלה להם חצי מכפי שהיה עולה אילו קבעו חודשים מראש. כמובן שהצ'קים היו סטנדרטיים, כך שה"רווח" היה גדול מהמקובל.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי אף פעם לא התחשבנו על כמה נתתי לאירוע

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון ספונטני אבל ה קשר לנושא ולנושא שהתפתח זניח.

במקרה כמו אצלנו כלה ייקית ואורחים מחול זה לא היה עובד.

הקשר הוא לעלויות החתונה וכיסויין על ידי המתנות.

דרך אגב, במקרה ההוא הכלה (חצי) ייקית, והאורחים מחו"ל קנו כרטיס טיסה ובאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני טוען בלהט שעלות השימחה תחול על בעל השמחה ולא על האורחים,

אין להם? שיעשו משהו צנוע או שינשאו בבית כנסת או בבית,

בשום מקרה שלא יבנו על כספי האורחים לממן מה שאין להם.

אני מגיע רק עם מתנה לאירוע בחודשים האחרונים.

צדק מי שאמר על האוכל,אני טועם מעט בכניסה בקבלת הפנים ובסוף האירוע קפה ומאפה

לא יותר.ומיותר לציין שאני בא לשמח חתן וכלה לא בשביל לשמח את הבטן שלי.

עריכה,

דיברתי על דתיים ומתנה אז במקביל אציין שביפן נהוג להביא אבטיח מתנה לחתונה.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...