Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קרה למותג וולוו?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר קרוב חיפש ג'יפון שיחליף גולף GTI, שיהיה יותר נוח עם הבוסטר.

התחנה הראשונה הייתה פורשה, מכיוון שיש לו כבר בוקסטר S הוא חשב על המקאן, התאכזב.

בדק את האודי Q5, התאכזב, GLE וX3 כנ"ל.

אני באותה התקופה הייתי עם הXC90 T6 inscription, הוא בדק את הXC60 והזמין אחת, בינתיים אחרי שנה הוא עדיין מרוצה מאוד וככל הנראה יחליף לXC90.

מה שאני חושב שהוא בגדר חובה בוולבו זה לשלם את האקסטרה לINSCRIPTION, ואם נשאר עודף אז להזמין גם את המערכת של B&W, אחת המערכות הטובות ביותר בשוק וההבדל ממש מורגש.

כמובן שeach to their own, אבל אלא אם כן לא מעניין אותך התנהגות, המקאן מהווה פשרה מצויינת למי שלא רוצה להתפשר יותר מדי על הנאה, אבל מסיבות כאלו ואחרות מחפש SVU. הXC60 נוחה מאוד, אבל ספורטיביות ממנה והלאה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כרגע אני עם X5 חדש, הקודם נפל לעומת הXC90, ציפיתי לקפיצת מדרגה ואכן היא הגיעה אך הXC90 עדיין מתעלה על הX5, בעיקר בקלות התפעול.

לא כשזה מגיע למערכת המולטימדיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כשזה מגיע למערכת המולטימדיה.

אני עם X5 2020, הייתה לי גם 740 חדשה לתקופה ואת הX3 החדש.

המערכת של ב.מ.וו מלאה בגימיקים, בוולבו מדובר במערכת הרבה יותר ידידותית למשתמש, אני שמח שב.מ.וו החליטו להוסיף את הטאץ' למסכים אך בגלל שהסך ממוקם גבוה כל טביעת אצבע ממש מציקה בעין.

אוסיף את ריבוי הכפתורים ואציין לטובה את המסך הקטן של מערכת האקלים.

מדובר בדעה אישית שלי ובגלל שאני מחליף רכבים כמו גרביים אז גם האנשים מסביבי חולקים עימי את דעתם על בסיס קבוע.

היתרונות של הוולבו לדעתי :

מערכת בטיחות מתקדמת ברמה גבוהה מאוד, ביליתי יותר מ5000 ק"מ על טייס אוטומטי

איכות החומרים והנוחות בכללי, אני מבצע נסיעות של 1000 ק"מ ברציפות, המושבים של הוולבו נוחים בצורה מדהימה, גם בגרסאות הבסיס, מה שאיני יכול לאמר על המושבים בב.מ.וו, שם המושבים בגרסאת הבסיס די מאעפנים וצריך לשדרג בשביל מושבים מעייפים פחות.

הוולבו מתנהגת לא רע בכלל, זה לא רכב ספורט אבל זה לא רכב משעמם, אותו הדבר לגבי הX5 ואנחנו לא מדברים על גרסאות קצה, למי שרוצה SUV חד יש אופציות אחרות בשוק.

תמורה למחיר, מה לעשות, רכבים עדיין עולים כסף.

נכנסתי ל2 החברות עכשיו ובניתי רכבים עם מפרט דומה, הוספתי את מערכות הבטיחות, את המערכת של B&W, ריפודי עור ושאר הדברים.

לקחתי את הT6 inscreption ואת הxDrive40i עם חבילת הM (כי ככה יצא יותר זול לקבל עור אמיתי, גלגלי 20, בקרת אקלים ופתיחה ללא מפתח, דברים שמגיעים בוולבו כסטנדרט) לוולבו הוספתי את מתלי האוויר ואת המסאג' למושבים.

הוולבו הגיעה ל$73945

הב.מ.וו הגיעה ל$82531

פער של כ10% והוולבו מגיעה עם שורת מושבים שלישית ועם שנה נוספת של אחריות יצרן.

2 היצרנים כוללים טיפולים ל3 שנים ו50K ק"מ.

שוב, דעה אישית שלי, לא מנסיעות מבחן או ביקורים באולמות תצוגה, אני נוהג המון וזה נותן לי את האפשרות לחוות ולהתעסק עם הרכבים לעומק (כשרכב נמצא אצלי חודש אני מספיק לעבור יותר מ7000 ק"מ איתו).

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה בנצי, ואני בהחלט מודע לזה שיוצא לך להתנסות עם הרכבים האלא לאורך קילומטרים רבים ומעריך את דעתך.

הניסיון שלי עם הוולוואים הנ״ל מסתכם בשבועיים עם XC90 באיטליה (ולא יכולתי לבקש רכב נוח יותר לטיול משפחתי וכמה אלפי ק״מ) וכ10 ימים (בכולל) בשנתיים האחרונות עם XC60 בעיקר הD5, ויום עם T8.

לא מצפה ממפלצת כמו XC90 להיות ספורטיבית בשום צורה כלשהי. ההנחה שלי היא שX5 נותנת קצת יותר מבחינה זו, אבל אתה זה שנוהג בכזו כרגע אז אתה יודע טוב ממני.

לגבי הXC60, לדעתי היא הרבה פחות מהנה מהX3 החדשה (ביליתי יומיים עם כל אחת מהדגמים חוץ מה40M ששמעתי עליה נפלאות) שאשכרה הצליחה להעלות חיוך על פני. לב.מ.וו מגרעות אחרות כמו איבזור לוקה בחסר (בארץ לפחות) ועיצוב משעמם.

עם המקאן ביליתי כמה שעות לפני כחודש בעיקר על הCanyon Dr (שאני מניח שאתה מכיר) והיא שמה את שניהן בכיס הקטן.

לגבי המולטימדיה, אני אישית לא אוהב מסכי מגע ברכב אלא אם כן הם באמת מהירים ואינטואיטיבים באופן יוצא דופן. אם זה מה יש אז זה מה יש, אבל איך אפשר להעדיף מסך מגע על הגלגלת הנוחה שיש בב.מ.וו? לשמחתי הם אולי הוסיפו מגע, אבל עדיין השאירו את הגלגלת.

תפעול המסך בוולוו דורש לא מעט הסתגלות (ואני רחוק מאוד מלהיות מאותגר טכנולוגית..), והוא לא הכי אינטואיטיבי (הערה שגם במבחני דרכים חוזרת על עצמה).

אגב אני מניח שבX5 הiDrive זה הID7? שמעתי עליו נפלאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי את הX5... בXC90 2020, כי אני לא יכול לא לעמוד מאחורי המילה שלי :)

הX5 אכן הייתה תזזיתית מאוד, אבל בשיא הרצינות, אני מבלה ברכב שעות, בשבילי הוולבו היא מכונית טובה יותר, לא מגרד לי להדביק את הדוושה לרצפה בכל רמזור, תן לי לשים קרוז קונטרול בפקק ולנוח.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתה בשכל,

תתחדש, אחלה בחירה,

איזה דגם קניתה? הPlugIn?

וולוו אכן קורצת ללא מעט נהגים בתקופה האחרונה, גם לי מדגדג לעבור לS60 RDesign, אך אצלי ההחלטה תקח זמן כי עוד לא הספקתי להנות מהרכב שלי שקניתי רק לפני כחצי שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הX5 אכן הייתה תזזיתית מאוד, אבל בשיא הרצינות, אני מבלה ברכב שעות, בשבילי הוולבו היא מכונית טובה יותר, לא מגרד לי להדביק את הדוושה לרצפה בכל רמזור, תן לי לשים קרוז קונטרול בפקק ולנוח.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

הגיוני בנצי. כל אחד והצרכים שלו ובקילומטראז׳ המטורף שאתה עושה אני לגמרי יכול להבין שנוחות ופינוק צריכים לבוא במקום הראשון.

מקסימום תחליף שוב עוד חודש בכל מקרה לא? ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להיות קיצוני ולתקוף בכל הזדמנות בלי להבין את כוונת המשורר,

אני לא משווה מול הx5

אך נכון לעשות את הצעד כדי לקבל נוחות הכוללת מערכות שיסייעו לי בנהיגה מתישה כל יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר בי.

אולי חבר'ה צעירים לא משוחחים על המותג, אבל כמעט בכל נסיעה מזדמנת אני רואה VOLVO על הכביש.

תבוא למפגש פורום ביום שישי, תראה את הS60 החדשה. מבטיח שתתרשם לחיוב!

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...