Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זבל סיני, במחיר לכל כיס?? not any more ! חוצפה ישראלית!

idb1
שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב וחג שמח לכל חברי הפרום.

שוטטתי לי באינטרנט היום ומצאתי את עצמי נכנס לוואלה ביי ("יעני" מה קוראים אותו EBAY ישראלי).

בכל מקרה, ניגשתי לאביזרי רכב ושם ראיתי קטגוריה העונה לשם "מגברים"! אחלה! מצלצל לי טוב, אולי מחירים טובים,

אולי מציאות נחמדות , אולי איזה רוקפורד ב 300 שקל מכונס נכסים, לא יודע... משהו!

בכל מקרה, אני מוצא שם 2 מגברים, קיקר ואת הרד בוקס . טוב נו, אולי זה לא כאן המקום למצוא מגברים אבל בכל זאת.

לתדהמתי שנכנסתי לפרטים על הרד בוקס (לא! אני לא מתעניין במגבר הזה, סתם לראות מה המוכר הישראלי מנסה למכור לאלה שלא מבינים - וכבר תבינו למה) נדהמתי (בלשון המעטה!!) שהמחיר המבוקש עליו הוא 1200 שקל!! 1200!!!

ואני שואל את עצמי, 1200 שקל?!?! על מה?!?!

בקיצור עבודה בעיניים ממגברים שלא שווים יותר מ 400 שקל ולא לחובבי מוסיקה (ואני מצטער אם פגעתי בבעל מגבר שכזה).

המצחיק בכל הסיפור שבזאפ הוא נמצא תחת תג מחיר של 550 שקל! כפול מהמחיר שהוצא לקונה בוואלה ביי (שעוד איך שהוא אמור ליהיות מחיר זול מהשוק ).

איך שלא נסתכל על זה, פשוט עבודה בעיניים על אנשים שלא מבינים במגברים, מספיק שהוא ימכור מגבר 1 בסכום שביקש וכבר שילם על מכולה שלמה של מגברים שהביא מסין!

סיכום שלי : חוצפה!!!

קישורים : הרד בוקס בוואלה ביי http://www.wallabuy.co.il/sap.aspx?xip=74494

הרד בוקס בזאפ http://a.zap.co.il/model.asp?model_id=24375

HU : Pioneer 770, AMP : Hifonics Titan TX4405

F.Comp : Morel Dotek Ovation+MT22, R.Speaker : Pioneer 450w, Sub : P.Gold ZR12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לנחש: עשית עליה ורק היום הגעת לארץ, נכון?

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לנחש: עשית עליה ורק היום הגעת לארץ, נכון?

וואלה לא!

רוני,

יש אנשים שלא יודעים איפה לחפש.. אבל לא זאת הייתה הנקודה! לא דיברתי על הקונה, התיחסתי למוכר!

החוצפה שלא יודעת גבולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה לא!

רוני,

יש אנשים שלא יודעים איפה לחפש.. אבל לא זאת הייתה הנקודה! לא דיברתי על הקונה, התיחסתי למוכר!

החוצפה שלא יודעת גבולות.

מה זה החוצפה שלא יודעת גבולות?? מה אתה גנוב? איפה אתה חי?? זה כ"כ חדש לך הדברים האלו?? על חוצפה מהסוג הזה אתה מוצא לנכון כ"כ להתלהם? כ"כ להתפלא??

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם idb1.

הגיע הזמן להרים קול צעקה.

זה שהצרכןו הישראלי נהנה לשלם הרבה כסף על זבל , הגיע הזמן לצעוק.

וזה בעיקר קורה במוצרי האלקטרוניקה.

או ליתר דיוק בכל מוצר שהפלוני הפשוט לא מבין בזה לעומק.

בבנקים , במוצרי אלקטרוניקה, באלכוהול , וכו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה החוצפה שלא יודעת גבולות?? מה אתה גנוב? לא אני לא גנוב, מצאתי שלעבוד משתלם יותר. איפה אתה חי?? במדינת ישראל השפויה, ואתה? זה כ"כ חדש לך הדברים האלו?? לא , אז?! לשתוק כמו שרובנו עושה?! על חוצפה מהסוג הזה אתה מוצא לנכון כ"כ להתלהם? כן!!, בטח שכן!!כ"כ להתפלא?? לא התפלאתי, נמאס לי!

עידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן.

אין שום בעיה - אני מצפה בכליון עיניים לקראת הבחירות הקרובות שתציג את המפלגה החדשה שלך. קול אחד בטוח יש לך ממני !

כנס לכנסת ותתחיל לשנות דברים...

ובעצם, עכשיו כשחושבים על זה - מה בדיוק הבעיה שלך עם המוצר שאותו בחור מנסה למכור?? אני יש לי מחדד עפרונות ומתחשק לי להציע אותו למכירה ב 20,000 ש"ח - אתה יכול לבוא אלי בתלונות? לקרוא לי חוצפן? אתה רוצה תקנה, אתה לא רוצה אל תקנה. אם יבוא לי מישהו שאולי לא מבין בתחום מחדדי העפרונות ויחליט שהוא רוצה את מה שיש לי למכור - איפה הבעיה כאן? אני רוצה למכור או שאני רוצה ללמד אנשים על התחום?

אם אנחנו עוסקים כבר במה שאתה קורה לו - "תחום העבודה בעיניים" - אז חוצפן אפשר לקרוא למי שמוכר לך מוצר שהוא לכאורה חדש אבל בעצם משומש ואתה לא יודע על כך. יצרן שמפרסם איזשהו מוצר (לדוגמא מגבר) ומנפח לו את הנתונים ובעצם ברגע שרק תחבר אותו למתח הוא יתפוצץ לך בפנים. ויש עוד מליון ואחד דוגמאות של גזלנים ורמאים לפי משקל ברשת האינטרנט ואתה בחרת להיטפל דווקא לבנאדם הזה...אז כן, נראה לי שאתה קצת גנוב ואתה לא בדיוק סגור על המקום שבו אתה חי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש ביזיון:-(

כמה חבל לראות שבאתרים כאלה

מנסים לרמות אנשים במחירים מופקעים!

ישנם אתרים שגם רושמים מחיר מחירון מאוד גבוה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה - אני מצפה בכליון עיניים לקראת הבחירות הקרובות שתציג את המפלגה החדשה שלך. קול אחד בטוח יש לך ממני !

כנס לכנסת ותתחיל לשנות דברים...

ובעצם, עכשיו כשחושבים על זה - מה בדיוק הבעיה שלך עם המוצר שאותו בחור מנסה למכור?? אני יש לי מחדד עפרונות ומתחשק לי להציע אותו למכירה ב 20,000 ש"ח - אתה יכול לבוא אלי בתלונות? לקרוא לי חוצפן? אתה רוצה תקנה, אתה לא רוצה אל תקנה. אם יבוא לי מישהו שאולי לא מבין בתחום מחדדי העפרונות ויחליט שהוא רוצה את מה שיש לי למכור - איפה הבעיה כאן? אני רוצה למכור או שאני רוצה ללמד אנשים על התחום?

אם אנחנו עוסקים כבר במה שאתה קורה לו - "תחום העבודה בעיניים" - אז חוצפן אפשר לקרוא למי שמוכר לך מוצר שהוא לכאורה חדש אבל בעצם משומש ואתה לא יודע על כך. יצרן שמפרסם איזשהו מוצר (לדוגמא מגבר) ומנפח לו את הנתונים ובעצם ברגע שרק תחבר אותו למתח הוא יתפוצץ לך בפנים. ויש עוד מליון ואחד דוגמאות של גזלנים ורמאים לפי משקל ברשת האינטרנט ואתה בחרת להיטפל דווקא לבנאדם הזה...אז כן, נראה לי שאתה קצת גנוב ואתה לא בדיוק סגור על המקום שבו אתה חי.

הבעיה שלו כמו שלי בעיקר עם אתרים כאלו הוא ניצול של חוסר ידע ואנשים פתיים.

לרוב כתוב בהם "מחירי מחירון" שלא קשורים בכלל לכלום , רק כדי שיחשבו שהמחיר ה"מוזל" שהם מציעים הוא הטוב ביותר.

אנשים שקונים לרוב מוצרים כאלו הם לא מבינים כלום , הילד שלהם לרוב יושב ומתחנן ולהם כבר נמאס אז הם קונים לו בלי לדעת שהכסף שבשבילו הם מזיעים נזרק על משהו ששווה נייר טואלט משומש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר מזדה מן -

אתה כנראה מסוג האנשים שלא אכפת להם להדפק! מסוג האנשים שאם קנית משהו ב 100 שקל ומוצא שחבר שלך קנה אותו ב 10 , אז תילך למוכר ותברך אותו על איזה גאון הוא יצא שדפק אותך ככה! מסוג האנשים שפשוט לא אכפת לו לצאת פראייר! אז בוא תשמע משהו : אתה פראייר! ולצערנו פראיירים לא מתים , הם רק מתחלפים.

אני ישתדל שלפחות מי שיחליף אותי לא יהיה פראייר, משמע - פחות פראייר אחד ! גם זה משהו.

ויש עוד מליון ואחד דוגמאות של גזלנים ורמאים לפי משקל ברשת האינטרנט ואתה בחרת להיטפל דווקא לבנאדם הזה

:-D - פרצוף צוחק!!!! אתה מצפה שאני יעשה סקר על כל האינטרנט?! אתה רוצה שאני יעבור מכירה מכירה באינטרנט ויבדוק מי רמאי ומי לא?! המוכר הזה רמאי!! נקודה!

תאמין לי אני ממש גועל נפש, דווקא עליו בחרתי להיטפל! ממש חוצפה מצידי.

אהה וכל זה עושה אותי גם גנוב. אתה בסדר אתה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר מזדה מן -

אתה כנראה מסוג האנשים שלא אכפת להם להדפק! מסוג האנשים שאם קנית משהו ב 100 שקל ומוצא שחבר שלך קנה אותו ב 10 , אז תילך למוכר ותברך אותו על איזה גאון הוא יצא שדפק אותך ככה! מסוג האנשים שפשוט לא אכפת לו לצאת פראייר! אז בוא תשמע משהו : אתה פראייר! ולצערנו פראיירים לא מתים , הם רק מתחלפים.

אני ישתדל שלפחות מי שיחליף אותי לא יהיה פראייר, משמע - פחות פראייר אחד ! גם זה משהו.

:-D - פרצוף צוחק!!!! אתה מצפה שאני יעשה סקר על כל האינטרנט?! אתה רוצה שאני יעבור מכירה מכירה באינטרנט ויבדוק מי רמאי ומי לא?! המוכר הזה רמאי!! נקודה!

תאמין לי אני ממש גועל נפש, דווקא עליו בחרתי להיטפל! ממש חוצפה מצידי.

אהה וכל זה עושה אותי גם גנוב. אתה בסדר אתה :-D

נתחיל בזה שהייתי מאחל לך ולכול בית ישראל (בנוסף על חג שמח) להיות פראייר כמוני - תתפלא איך הארנק שלך יתפח.

דבר שני, אם אתה כזה "לא פראייר" לא היית נותן לי תשובה של - "מה?!?! אני יעשה סקר על כל האינטרנט?!?!?" זו התבטאות של אחד שלא בודק כל אופציה וכול אפשרות לפני שהוא רוכש משהו.

תרשה לי גם בהזדמנות זו לאחל לך את הניסיון שלי בקנייה ברשת - בארץ בפרט ובחו"ל בכלל, לרבות E-BAY.

ובפעם השניה (ואני גם מצפה לתגובה שתיהיה הולמת למה שאני הולך להגיד עכשיו) - זה שאותו בחור רוצה למכור את המגבר שלו (שאולי שווי השוק שלו הוא 20 אג') ב5000 ש"ח (לדוגמא) - מי אתה שתקרא לו חוצפן??? הוא אולי לא חכם, הוא אולי חי בסרט שמישהו באמת יקנה (למרות שלא חסרים אנשים)הוא יכול להיות מליון ואחד דברים - אבל זו זכותו ואתה יכול להתלונן מכאן ועד הודעה חדשה - הוא לא עושה משהו שהוא לא בסדר!! הוא רוצה 5000 ש"ח על מגבר של 20 אג' - זו זכותו, וגם אם תעשה שמיניות באוויר, לא ייצא לך מזה כלום!! אם ישלמו לו או לא, זו בעיה אחרת, סביר להניח שלא.

ולגבי התגובה של ניצול אנשים שלא מבינים - מישהו הכריח מישהו לקנות פה משהו? כל אחד ואחד פה שרוצה לקנות משהו אחראי לעצמו, ואין ברשת ילדים בני 7 עם כרטיסי אשראי שמזמינים כל מה שמפתה אותם - אם יש פה כאלו מישהו צריך דחוף ליצור קשר עם ההורים שלהם.

אמר פעם מישהו פתגם מאוד מאוד מאוד חכם - ותאמינו לי, בהזדמנות כשתיהיה התכנית כלבוטק או שומר מסך בטלוויזיה תריצו לכם את המשפט הזה בראש ופתאום הכול יהיה יותר בהיר: "אם לא היו אנשים מטומטמים בעולם, לא היו נוכלים."

אז יאללה - כנס בו כי הוא חי בסרט שהוא ימכור את המגבר שלו במחיר שהוא רוצה. ואם הוא יצליח - שיבושם לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותך אני יענה בקצרה.

אתה יודע מה סיקרתי, מי סיקרתי או כל דבר אחר?! זה פורום אודיו,מהסיבה הזאת לא רשמתי לך משהו שקשור במכונת כביסה שמוכר מכר אותה ב1000 שקל בעוד מקום אחר מכר ב 20 שקל + התקנה + טווטרים חינם!

אתה לא ענייני לצערי למרות שמאוד הייתי רוצה שתיהיה כזה ומאחר וזה המצב לא אתייחס לשאר התגובה שלך ברשותך.

מה גם שאני מעוניין להזכיר שכרגע משתמשי ה "ebay הישראלי" הם סוחרים ולא יחידים כמוני וכמוך שמנסים להרוויח ממסור, או מברגה כזאת או אחרת. ומכאן אני מתייחס אל המוכר בתור סוחר שמרתיח פי כמה! אם זה היה אדם יחיד סתם הייתי אומר שהוא , איך אתה אמרת, "חי בסרט" ?...

בגדול, הת'רד הזה נפתח למען יראו ויראו. מספיק אדם אחד חדש בפורום שיקרא את השרשור ויבין מה זה השוק הזה.

אתה לוקח את נושא השיחה למקום אחר לגמרי! נותן לאותו אדם שלא מבין לחשוב שאם הוא שילם על משהו ששווה 10 שקל 1000 שקל אז הוא לא פראייר.

חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...