Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוואה בין תוכנת הניווט IGO לבין WAZE

shmulik88
שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מול Igo, אבל השויתי את וייז מול מספר אפליקציות אחרות בחו"ל - מפות גוגל, HereWeGo ועוד כמה אפליקציות,. בכל פעם חזרתי לוייז, היא הנוחה ביותר מבחינת ממשק ומבחינת מתן ההוראות.

קשה לי להשוות את אלגוריתם בחירת המסלול בין התוכנות השונות, אבל לווייז יש יתרון של עדכון שוטף, שחסר לאחרים. היו לי 2-3 טיולים בהם היתה לי מערכת ניווט מובנה ברכב שבה השתמשתי כדי לחסוך בנפח הנתונים שצורך וייז, אבל בכל פעם שנתקלתי בשינויים בהסדרי התנועה וייז היתה זו שחילצה אותי.

לניווט רגלי אני משתמש במפות גוגל, אם כי גם HerWeGo עושה עבודה סבירה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש כבד בווייז, לא מוצא צורך להחליף אותו עבור ניווט בארץ.

הורדתי את האייגו רק עבור מפות השבילים הסטטיות.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתי את האייגו ונראה נורא , איטי בטירוף (גלקסי S6 ולא איזה סיני) וממשק לא נעים, ולמה לשנות את המקלדת ברירת מחדל למקלדת שלכם?! כן נראה שיש פיצ'רים נחמדים ויכול לעזור באירופה

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אפשר להוריד עכשיו את התוכנת חינם של IGO לפני שחלון ההזדמנויות נסגר,

ורק אחר כך להתקין את התוכנה על סמארטפון אנדרואיד?

אם כן איך עושים זאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי מעצבן בוייז הוא היציאה במחלפים ופניות, עד היום הם עוד לא מצאו דרך שיהיה ברור וחד משמעי לאן צריך לצאת/לפנות. ב- iGo לא ניתן להתבלבל.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי מעצבן בוייז הוא היציאה במחלפים ופניות, עד היום הם עוד לא מצאו דרך שיהיה ברור וחד משמעי לאן צריך לצאת/לפנות. ב- iGo לא ניתן להתבלבל.

נכון ,גרפיקה של Igo ממש טובה אבל waze בגלל עדכוני אונליין יותר טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם באייגו יש עדכוני תנועה, לטענתם הם מגיעים לא מהמשתמשים אלא מחברה ייעודית שאוספת אותם, לא ברור מאיזה מקורות. צריך לבדוק כמה זה אמין.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני מכיר את iGO. האם התוכנה מצריכה חיבור לאינטרנט לצורך פעולה, או מאפשרת חיבור לצורך עדכונים?

בעבר השתמשתי במערכת ניווט על סקודה אוקטביה שקיבלה עדכונים דרך הרדיו (TMC) אבל השיטה לא מתאימה לנווטן מבוסס טלפון נייד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן תתקין על המחשב BlueStacks, תתחבר לחשבון גוגל שאיתו תתכוון לעבוד בעתיד וזהו..

ואחרי זה שאני ארצה להתקין את IGO,

איך אני מעביר ומתקין אותו מה- BlueStacks לסמארטפון?

עריכה אחרונה על ידי shmulik88
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרי זה שאני ארצה להתקין את IGO,

איך אני מעביר ומתקין אותו מה- BlueStacks לסמארטפון?

ברגע שאתה מבצע הורדה/התקנה פעם אחת בזמן שתוכנה מסויימת בחינם תוכל לאחר מכן להוריד אותה חינם לתמיד.

זה כמו שאתה רוכש תוכנה מחשבון גוגל מסויים גם אם תחליף מכשיר ברגע שתתחבר לחשבון שלך התוכנה תהיה זמינה להורדה ללא תשלום כנ"ל לעניין מבצע זמני להורדת תוכנה בחינם, גם שהמבצע יחלוף תראה שתוכל להתקיין ללא צורך לשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...