Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב חדש (0 ק"מ) משלמה סיקסט

bumblebee
שימו לב! השרשור הזה בן 4499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

במסגרת חיפושיי אחרי רכב הגעתי לסניף שלמה סיקסט שם הציעו לי מבצע שנשמע קצת טוב מכדי להיות אמיתי.

המבצע מתייחס לרכב חדש מסוג יונדאי אקסנט, נובמבר 2011 מהניילונים.

על פי המוכר בשלמה סיקסט מחיר המחירון של הרכב הוא כ108,000 ש"ח, אבל כיוון שהוא עכשיו רשום על שם שלמה סיקסט (ולמרות שלא עשה ולו ק"מ אחד) הוא נחשב משומש ולכן מחיר המחירון שלו יורד ל-94,000 ש"ח.

בתור מבצע הרכב מוצע למכירה במחיר 83,000 ש"ח כולל אגרת רישוי.

בטוח שיש כאן קאץ' שעוד לא עליתי עליו.

האם זה באמת מבצע מדהים או שמסתתרים כאן בעיות / הוצאות לא צפויות שהם לא מספרים לי?

האם הם באמת מנסים להיפטר ממלאי של רכבים איתו הם נתקעו?

המבצע הוא גם על שברולט קרוז במחירים דומים לאלה של האקסנט.

תודה לכולם על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר שמסתתר והעיסקה נשמעת כדאית למרות שמדובר בדגם מיושן אשר הוחלף למעשה ע״י ה-i25.

לא הבנתי בכמה מוצעת הקרוז? הקרוז היא משפחתית טובה. אם היא מוצעת במחיר שציינת אז אין פה התלבטות בכלל.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם בהחלט מנסים להיפטר מרכבים שנתקעו במלאי, אבל לא במלאי שלהם אלא במלאי של היבואן.

יונדאי אקסנט הוא רכב שהוחלף על ידי ה-i25. היבואן מכר עוד כמה אלפי רכבים גם לאחר כניסתו של הדגם החדש, בעיקר לציי רכב. בשנה הבאה (2012) יפסיק ככל הנראה השיווק וכצעד מקדים פשוט "דחפו" את כל המלאי הקיים לחברות הליסינג.

אם אתה יכול לקנות שברולט קרוז באותו המחיר זאת כמובן אופציה עדיפה. קח גם בחשבון שהסחירות העתידית של שני הרכבים הללו צפויה להיות בעייתית, במיוחד אם אתה מתכוון למכור בשנתיים-שלוש הקרובות.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין שגם קיה פורטה מוצעת במסגרת המבצע - כמובן רכב חדש ומחיר המכירה הוא כ-95,000 ש"ח.

גם אם הקניה הופכת אותי ליד שניה, נראה המחיר עדיין משתלם, אבל השאלה עדיין - מה הם לא אומרים לי?

ומבחינת מכירה - גם אם אקח את הפורטה, לא נראה לי שאמכור עד שיעברו 4-5 שנים לפחות. יש לי נאמנות לרכב שלי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, לפני כמה שבועות "קל אוטו" גם יצאו במבצע דומה.

מכרו, למשל, סיאט איביזה אוטומטית ב-85K באותם תנאים, חדשה מהניילונים אבל עם יד רשומה על שם החברה. די אכלתי את עצמי שלא יכולתי להגיע לימי המבצע, לא נשארו יותר רכבים במחיר הזה ועכשיו צריך להתפשר על האיביזה הידנית ב- 70K.

מה שאתה מתאר נשמע טוב, הינדאי פחות כי הדגם התחלף והשתנה לגמרי.

אם הקרוז והקיה באותו מחיר אז הן עדיפות.

כמה שאלות:

- אתה זוכר עוד רכבים שהציעו לך? היו גם סופר מיני?

- יש להם גם תנאי מימון אטרקטיביים למחירים הללו?

- באיזה סניף היית?

אשמח אם תענה לשאלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-4-5 שנים זאת עסקה כדאית, אין בעיה.

תשמע, באותו הסכום פחות או יותר אפשר למצוא לא מעט רכבים אחרים וכנראה גם טובים יותר מהאקסנט אבל כנראה שלא אצל שלמה סיקסט. השאלה היא אם כבר שריינת אצלהם רכב או שרק ניגשת לסניף לברר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו הסכום פחות או יותר אפשר למצוא לא מעט רכבים אחרים וכנראה גם טובים יותר מהאקסנט.

כמו מה למשל?

אתה מתכוון באותם תנאים, רכבים חדשים מהניילון?

יש לך המלצה?

תודה לפותח השרשור על התגובה. מה לגבי מימון? הציעו לך תנאים טובים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכרו, למשל, סיאט איביזה אוטומטית ב-85K באותם תנאים, חדשה מהניילונים אבל עם יד רשומה על שם החברה. די אכלתי את עצמי שלא יכולתי להגיע לימי המבצע, לא נשארו יותר רכבים במחיר הזה ועכשיו צריך להתפשר על האיביזה הידנית ב- 70K.

אל תאכל את עצמך, תאכל איזה לאפה שווארמה במקום. גם משביע וגם זול :lol:

ועכשיו ברצינות, אתה מציג את זה כאילו קל-אוטו היא חברת הליסינג היחידה בארץ שמוכרת איביזות אפס קילומטרים. זה ממש לא נכון. קל-אוטו היא כנראה החברה שהכי משקיעה בפרסום של רכבי יד ראשונה אפס קילומטרים, אבל ממש לא היחידה. יש עוד חברות שמוכרות איביזות כאלו במחירים דומים. למרות שפייר, אני חייב לציין, איביזה TSI אוטומטית זה ממש לא אוטו שהייתי רוצה לעצמי.

כמו מה למשל?

אתה מתכוון באותם תנאים, רכבים חדשים מהניילון?

יש לך המלצה?

תודה לפותח השרשור על התגובה. מה לגבי מימון? הציעו לך תנאים טובים?

יש לי הרבה המלצות אבל אין טעם לזרוק שמות לאוויר כל עוד לא ברור מה הדרישות והציפיות שלך מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ.

קאץ'?

1. רכבים 0 ק"מ שאתה קונה מחברת ליסינג אלו בד"כ רכבים שהיבואן התקשה למכור בעצמו ומכר סטוק לחברת הליסינג.

2. ברישיון הרכב שלך יהיה כתוב שהיד הראשונה הייתה חברת ליסינג. וזה לא באמת יעניין אף אחד כשתלך למכור את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. נו, אז? גם לאנצ'יה חדשה נמכרת היום בשיטה דומה. זה אומר שזאת לא מכונית טובה?

2. נכון, יהיה כתוב שהרכב יד ראשונה מליסינג. אם תנסה למכור אחרי שנה-שנתיים-שלוש, כשחברות הליסינג מציפות את השוק ברכבים דומים לשלך מיד ראשונה תהיה בבעיה. שנה-שנתיים אחר כך, רכב יד שניה מליסינג מאותו המודל יהיה סטנדרטי ואף אחד לא יסתכל על זה שברישיון שלך מופיע עבר בליסינג. נהפוך הוא, לך עוד יהיה מסמך חתום שקיבלת מחברת הליסינג שמראה שאתה בעצם יד ראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בשוק המון הזדמנויות של רכבי ליסינג עם 0 קילומטר.

בין השאר ניתן למצוא ,במחיר של הפורטה,פוקוס דור קודם ואפילו מאזדה 3.

המידע הזה הגיע אלי לפני כמעט חודש ולכן אינני בטוח שהעיסקאות עדיין בתוקף.

אני הייתי עושה סבב סוכנויות בחברות הגדולות כמו אלבד,אויס,באדג׳ט ועוד.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משתלם, מהסיבה הפשוטה שרכבים ללא כתם הליסינג נמכרים ב-86K בסוכנות, אחרי מיקוח.

ספציפית, בשביל הנחה של 3K מהמחיר בסוכנות, הייתי ניגש ומזמין רכב כלבבי, בצבע שמתאים לי, ובלי כתם ליסינג ברישיון.

נכון שיהיה צורך להוריד בצורה עצבנית מהמחירון, אבל עדיין יהיה קל יותר למכור את הרכב, בטח בשביל 3K הנחה.

אגב - ההנחה המינימלית היא 5%, לרכב בבעלות יבואן - וזה אומר לפחות 4.3K הנחה, לא 3K - ובמקרה שלך היא צריכה להיות יותר קרובה ל-8% - שזה אומר 6880 ש"ח הנחה...או במילים אחרות - אל תשלם יותר מ-80K על הרכב אם בכ"ז החלטת לקחת אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרבה המלצות אבל אין טעם לזרוק שמות לאוויר כל עוד לא ברור מה הדרישות והציפיות שלך מהרכב.

דרישות- רכב סופרמיני חסכוני, נסיעות יומיות של 90 ק"מ X 6 פעמים בשבוע.

רוב הפעמים ניסע שניים ברכב, בסה"כ אנחנו משפחה צעירה עם תינוק ובהמשך יגיע עוד אחד.

לכן חשבו על האיביזה כרכב אידיאלי.

האמת שרציתי יונדאי ולוסטר אבל האישה הציבה ווטו כי הרכב לא משפחתי... :|

היא רוצה רכב עם 5 דלתות, רצוי אוטומט, עדיף האצ'בק ובתקציב נמוך.

האיביזה מסתדרת מאוד יפה במשבצת הזו, במחיר הזה מלבד העובדה שהיא ידנית.

אני, אגב, בדקתי בסוכנות איביזה ולא הציעו לי שום מבצע על הדגם האוטומטי כך שלא ניתן להשיג מבצע כמו שהציעו בקל רכב.

אם מישהו יודע על חברה שמציעה בתנאים דומים או יש המלצה על רכב גם מתאים במחירים הללו- אשמח לקרוא.

תודה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי i30 כמעט חדשה.

סיטרואן c3 חדשה (במבצע 89900 שקל).

אלו האופציות שאני הייתי מעלה לשלב הגמר.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...