Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הסוף של ענף המוניות קרב?

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא משתתף פעיל בשרשור, אז אני לא מתייחס לכל הודעה. מתנצל.

.

אם אתה לא משתתף פעיל בשרשור ואתה לא מתייחס לכל הודעה ,איך אתה מצפה לנהל דיון ?

היה כבר עדיף שתהיה הוגן ותכתוב ששום כתבה ו/או הוכחה לא תשנה את דעתך ובזה יסתיים העניין.

"

ואולי הם סתם המציאו איזו חרטא כדי לשלול את הרישיון של אובר"

אתה באמת קורא את מה שאתה כותב ?

"אני גם לא יודע איך קשורים הפקקים בניו יורק למקרי אונס"

הם קשורים לתוצאות של החברה הזו ,והיא זו שהודתה בכך -לא אני .

בקיצור ,בלי לכעוס : אתה לא רציני ונראה לי שהדיון בינינו נגמר .ולא ,לא בגלל שדעתך שונה ,אלא בגלל שאת המינימום של כללי הנימוס של שיחה בפורום ,אתה לא קיימת ,דהיינו לקרוא .

לא חייבים לעבור על כללי הפורום בשביל להיות לא מנומסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[emoji2357]

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי, איך בשם צידקת הדעה שלכם (או חדוות הויכוח?) , חלקכם מקבלים התקפי טמטמת מתקדמים.

ברור לחלוטין שאם המספרים של התקיפות באובר היו טיפה בים לעומת כלל התחבורה הציבורית, אובר כבר הייתה שולפת את הנתונים של כלל התחבורה הציבורית ומראה כמה התופעה אצלם שולית עד לא קיימת.

רק שאם זה עבר במחלקה משפטית של אובר ובמחלקת ה PR (וזה מליון אחוז עבר), והם משחררים כזו תגובה, תהיו סמוכים ובטוחים, המספרים אכן מזעזעים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקפי טמטמת מתקדמים זה נניח כשמישהו רושם שגליץ' באלגוריתם בעת מקרה קצה - עליו יצאה הודעת התנצלות רשמית, תיקון לאלגוריתם וזיכוי לכל הלקוחות - זו מדיניות מכוונת?

שואל בשביל חבר (פורום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם להתייחס ברצינות, למרות שזה כבר נכתב לעיל -

מספרים בוואקום לא אומרים כלום, אם אני אומר שמתו 100 אנשים ע"י טויוטה בשנה האחרונה, האם זה אומר שטויוטה זה רכב בטיחותי מהממוצע? מסוכן מהממוצע? מה זה אומר? אין לי מושג. אם 100 מתו בטיוטה מתוך 200 סך מיתות - יאבה. אם 100 מתוך 100,000 - וואלה.

But how dangerous is Uber compared with a taxi or limousine?

"There's no way to search for that," said Neva Coakley, a spokeswoman for the Boston Police Department. "We wouldn't be able to speak to that because we don't have data to support it. We don't distinguish between what type of suspects they are."

In other words, Boston doesn't track assaults by where they happen—in a taxi, in an Uber, or in someone's home—so there's no data to compare reports against Uber drivers versus taxi drivers or limo drivers. That's true in other cities, too. We asked police departments in five cities—Boston, San Francisco, Chicago, New York, and Washington, D.C.—for information about assaults against passengers of taxis or Uber cars. None of them tracked violent crimes at that level. This is meaningful because it underscores how the narrative about ridesharing and public safety is largely anecdotal. It raises another question, too: If Uber is potentially unsafe for passengers, what about taxis?

https://www.theatlantic.com/technology/archive/2015/03/are-taxis-safer-than-uber/386207/

ייתכן שאובר מסוכנת יותר בהפרש ניכר בגלל סינון לקוי, ייתכן שהיא בטיחותית יותר בגלל הטכנולוגיה (ובפרט - השיפור המתמיד בווקטור הבטיחות). בניגוד לחלק ממלומדי הפורום, אין לי מושג מה התשובה. הייתי מנחש - וזה לגמרי ניחוש - שהיא מסוכנת יותר היום ותהיה מסוכנת פחות בעתיד, ובשני המקרים בהפרש קטן כי ההבדלים בסינון ובטכנולוגיה מצטמצמים. בפרט, אני סומך יותר על חברה פרטית שתסנן מאינטרס מסחרי, על פני בירוקרטיה ממשלתית עם מוטיבציה מוטלת בספק.

מה שצריך זה איסוף דאטה איכותי שיוכל להראות את המציאות בשטח, ובפרט בהינתן דאטה כזה אם אובר אכן מסוכנת יותר באופן שיטתי ובהפרש ניכר אז צריך למנוע מהם את הפעילות.

(וזה גם ההבדל בין הצדדים כאן, צד אחד פתוח לדיון ושכנוע, צד אחר יודע הכל מראש. ברור שאם מחר יוכח שאובר בטיחותית יותר, אנשים מסוימים ימצאו וימציאו סיבות אחרות על למה צריך למנוע מהם פעילות)

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי, איך בשם צידקת הדעה שלכם (או חדוות הויכוח?) , חלקכם מקבלים התקפי טמטמת מתקדמים.ברור לחלוטין שאם המספרים של התקיפות באובר היו טיפה בים לעומת כלל התחבורה הציבורית, אובר כבר הייתה שולפת את הנתונים של כלל התחבורה הציבורית ומראה כמה התופעה אצלם שולית עד לא קיימת.רק שאם זה עבר במחלקה משפטית של אובר ובמחלקת ה PR (וזה מליון אחוז עבר), והם משחררים כזו תגובה, תהיו סמוכים ובטוחים, המספרים אכן מזעזעים.
איזה כיף שבשם צידקת הויכוח או חדוות הדעה , אנשים רושמים דעות בלי להסתכל על המקור ולוקחים דעות של מומחים מטעם כתורה מסיני סתם עשיתי חיפוש קצר ומצאתי את ההודעה המלאה לעיתונות קריאה קצרה (באנגלית ) מעלה שאובר הרבה יותר בטוחה מהתדמית שדבקה בה כאן https://www.uber.com/en-IL/newsroom/2019-us-safety-report/

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה ליצן ירון, לתת קישור להודעה מטעם אובר על הבטיחות של אובר זה לא רציני. Dftt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור , בגירה דיבר על הודעה של אובר. וטען שהם מודים כמה גרוע אצלהם.

יכולתי לקחת את המספרים שמצויינים שם שמראים אחרת , או את הפיצרים החדשים לבטיחות הנוסע / נהג שמראים אחרת

או פשוט לתת קישור למאמר המלא .

בכל מקרה המגיבים מטעם הרי לא יתייחסו לנתונים אלא יתפסו לשבבי מידע.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור,

ברור לי שאתה ציני וזאת אחת מהבעיות, שאתה כן חושב שהדיווח העצמי שלהם הוא סטנדרט בכלל למשהו.

אתה בטח גם משוכנע שקוקה קולה זה טעם החיים.

שניה בנוגע לכתבה, יש בה משהוא שהוא...נו, איך נגיד...שקר גס?

“We don’t keep specific data with relation to passengers being assaulted,” said Lee Jones, a spokesman for the New York Police Department.

“We don’t track offenses by whether they occurred in a taxi cab,” said Gwendolyn Crump of the Metropolitan Police Department in Washington, D.C.

דובר משטרת ניו יורק בא להגיד לי שבשעת דיווח על פשע לא כותבים על זה?

אם יש להם 30 תיקים שנפתחים בשבוע על אונס במונית לא מורם להם דגל אדום באופן אוטומטי כי נעשתה הצלבה על פתיחת תיקים בעלי אופי זהה?

ברור שכן!

מאיזה סיבה, הוא פשוט לא רוצה לשתף נתונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור,

ברור לי שאתה ציני וזאת אחת מהבעיות, שאתה כן חושב שהדיווח העצמי שלהם הוא סטנדרט בכלל למשהו.

אתה בטח גם משוכנע שקוקה קולה זה טעם החיים.

שניה בנוגע לכתבה, יש בה משהוא שהוא...נו, איך נגיד...שקר גס?

“We don’t keep specific data with relation to passengers being assaulted,” said Lee Jones, a spokesman for the New York Police Department.

“We don’t track offenses by whether they occurred in a taxi cab,” said Gwendolyn Crump of the Metropolitan Police Department in Washington, D.C.

דובר משטרת ניו יורק בא להגיד לי שבשעת דיווח על פשע לא כותבים על זה?

אם יש להם 30 תיקים שנפתחים בשבוע על אונס במונית לא מורם להם דגל אדום באופן אוטומטי כי נעשתה הצלבה על פתיחת תיקים בעלי אופי זהה?

ברור שכן!

מאיזה סיבה, הוא פשוט לא רוצה לשתף נתונים.

בונא - מה נסגר איתך?! אני אשכרה רושם שהדיווח העצמי שלהם לא רלוונטי ושלצטט אותו זה בבל"ת, ואז אתה מסביר לי שהוא לא רלוונטי? מסביר שהמחשבות שלי הן כאלו וכאלו? תשמע, זו בדיחה עצובה. אתה תוקף אותי ע"י הסבר שהדעות שלי אינן הדעות שלי, זו הזיה.

מצד שני פסקה אח"כ אתה מסביר שדובר המשטרה שקרן, כי יש לו אינטרסים להגן על אובר, בזמן שאתה (לכאורה) מודע לכך שאובר בכלל לא פעילה בניו יורק... איזו מן קונספירציה הזויה אתה מנסה לקדם כאן? תקרא שוב את ההודעה שלך על הטמטמת ועל הדבקות בוויכוח לשם הוויכוח ותו לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניכווה ברותחין וגו'...

הייתי בטוח שאתה ציני :wink:

בנוגע לדובר המשטרה, אני בכלל לא יודע לטובת מי הוא ומה האינטרס שלו אבל חד משמעי משטרה מסוגלת לפלח מקרי פשיעה עפי מיקום ביצוע העבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הכל שאלה של איך הם שומרים את הדאטה, הרי אם הם שומרים מיקום גאוגרפי ולא פילוח לפי סוג המיקום (מונית/רחוב/דירה/עסק/כנסיה/אנאערף) אז לפלח את המידע ולהוציא ממנו נתונים על מוניות בלבד זה לא משהו פשוט.

היות ובערך כל הגורמים עליהם קראתי אומרים את אותם הדברים, אז או שכולם בקנוניה אחת גדולה - או שאולי באמת לא מצאו סיבה בעבר לשמור נתונים בצורה הזו ולכן קשה להמציא* אותם כעת.

אבל כמובן שכל גולש בפורום ישראלי מבין הרבה יותר בפילוח דאטה משטרתי מאשר דובר המשטרה עצמו ... :roll:

(*כאילו, להמציא מלשון למצוא, אין ספק שיש אנשים שממציאים נתונים יש מאין לפי הנרטיב שמנסים לדחוף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ואובר זה לא מונופול, חברה ענקית שיכולה לרמוס במחירים שוברי שוק כל חברת הסעות קטנה?

צריך לבטל את השטות הזאת של קניית/השכרת מספר מונית ואת המגבלה הביטוחית להסעת נוסעים בתשלום.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...