Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

20VT טורבו HYBRID

שימו לב! השרשור הזה בן 4650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 117
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אביחי, ראית שכתבתי איפשהו שהלך מנוע? כתבתי שהמפות דפקו לו את הגיר והמנוע.

לא הלך הגיר ולא המנוע, אז על מה תתבע אותי?

אני לא הולך להכפיש פה אף אחד על דפי הפורום, אני רק טוען שאי אפשר להציג צד אחד.

אני לא נגד אף אחד, שניכם מבין הסדנאות הטובות שיש בארץ והרציניות ביותר וחבל שכך המצב.

בעסק שלי יש פרגון בין רוב העסקים(למעט אלא שמנסים לשים רגל לאחרים) חבל שבתחום שגם ככה הוא לא במצב המזהיר ביותר כך המצב.

XXXXX20VT, לא טענתי שAPR זה גאולת הכותרת. לכל חברה יש את הפאשלות שלה.

מאוחר מדי.

תגובה נשלחה אליך בפרטי.

תגובה משפטית תקבל בימים הקרובים.

תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביחי

אם נניח לרגע את העובדה שאתה ניזון ומפיץ שמועות ואין לך באמת מושג על מה אתה מדבר כאן.

אתה מכיר סדנאות/אנשים/מכוניות ברמות האלו שלא שברו מנועים? יש לך בכלל ניסיון עם 400 או 500 ויותר כ"ס במנועים האלו שנוסעים בחלקם שנתיים ויותר עם מנוע סגור? אתה עשית 1.8T בלבד עד כה, אתה באמת רוצה לפתוח את תיבת המנועים השבורים והלקוחות הלא מרוצים?

לכל מי שמשחק במגרשים הגבוהים, יש תקלות ודברים בלתי צפויים. וכל מי שמשחק שם יודע שאין 100% ויש מיליון דברים שיכולים להשתבש בדרך והרבה מהם, לא קשורים לנו בכלל. הניסיון התמידי להכפיש מוזר לי במיוחד לאור העובדה שאתה יותר מכולם יודע ולא תצא מזה טוב בתחום שלך כי יש הרבה..מאד..דוגמאות. יותר מכל אחד אחר.

אל תדאג, אני לא פותח כלום כי לא מעניין אותי בכלל ולא מעניין אותי מה תגיד.

אני פה מאהבה למקצוע לא מבצע כסף. אי אפשר להתחרות עם זה.

ואחרי הכל, מצער לראות שבחרת בתגובה ילדותית ודיי צפוייה. יש דברים שלא משתנים ואיתכם, אין הפתעות ורפש יש בערמות.

אי אפשר לדעת מתי אמת ומתי שקר. ה"החתירה למגע" התמידית שלך לא ברורה לי, למה אתם תמיד מנסים להתנגח בנו? אתם היחידים בתחום שמנהלים תחרות מלוכלכת. חבל והאמת.. כבר נמאס..מזמן. תתבגרו אנשים ותפסיקו להתעסק בשטויות.

ולגבי שישי, אין לי מושג על מה אתה מדבר. מעולם לא לקחתי חלק בשטויות האלו ואין לי שום כוונה להתחיל עכשיו. כל מי שמכיר אותי יודע שזה ממש לא מעניין אותי.

אני עוסק בספורט מוטורי, לא בצילום אבל עכשיו וודאי אראה את זה בטלוויזיה, בטח למשטרה יהיו זויות צילום מעניינות.

בהצלחה!

*כולל מע"מ

** 340 במנוע, כ 310 כ"ס בגלגל כלומר 32 כ"ס יותר מההייבריד, קיט APR חלומי ורק ב 10-20% יותר מהעלות של הקיט הסיני.

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביחי,יצא לנו לדבר לא פעם,תמיד החזקתי ממך ומהחנות שלך

וגם בשירשור הזה.

קראתי לך לחזור בך מהדרך של התנצחיות ולהתמקד בשירות ומכירות ברמה האישית בדיוק כמה שמגיעים אליך לחנות ויושבים לדבר איתך בכיף וגם רשמתי שהבית עסק שלך מכובד מקצועי ורציני.

אתה מגזים! אתה יורד לפסים שלא מתאימים לרמה של העסקים , לא שלך ולא של דודי, אלה מתאים יותר לבסטות בשוק.

אני חושב שאתה ודודי צריכים לשבת לבד ב4 עניים ולסגור אחת ולתמיד את העניינים בניכם . השוק של ה VAGים ברוך השם מספיק גדול בארץ כדאי להאכיל את המשפחות שלכם בכבוד , ועל הדרך להנות מהמקצוע.,הרי בסופו של דבר על זה מדובר.

אתה בהודעה שלך רשמת בשם כמה אנשים (כמו בעל הלאון השחורה) שאני חושב שזה לא פאייר שתסנגר עליו או תכניס אותו לדיון וכמו כן זרקת לאויר או אילו דברים. כמו כן מה זה כל הבולישט הזה שאתה מאיים פתאם לתבוע אנשים? תגיד לי אתה השתגעת? כולם פה נהיו לי פתאם עורכי דין ועבריינים מקלדת.

מספיק!!!!

בשיא הרצינות אני מתחרט בכלל שהגבתי לשירשור הדיבלי הזה.

מקווה שהרוחות ירגעו ושוב אני קורא לך ולדודי לשבת לדבר למען הסדר הטוב של כולנו.

כמו כן

XXXX20VT אל תתמם.. חיפוש קטן בפורום מראה בדיוק לאיזה סדנא אתה קשור.

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן

XXXX20VT אל תתמם.. חיפוש קטן בפורום מראה בדיוק לאיזה סדנא אתה קשור.

זה היה בציניות אדוני 8)

אני עובד עם E@A מעל 5 שנים ואני וכל לקוחותי מאושרים מכל רגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל הסיפור הזה אני מבין רק דבר אחד ,והוא....אין על הונדה icon_wink.gif

עד עכשיו אני לא מבין מה מטרת כל ההכפשות האלו השוק בחו"ל מוצף בכל הצ'יפים האלה יש מספיק הוכחות למי טוב ומי לא.

תנו ללקוחות להחליט מה לעשות ושחררו אותנו ואת עצמכם מהיריבות המפגרת הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XXX20VT

מעולה,אין ספק שהם יודעים את העבודה שלהם

ויש להם קהל לקוחות נאמן,אפילו במו עניי ראיתי את אביחי פותר תקלה בטורבו בשניה וחצי (וללא תמורה) לאחר שאחד מבעלי המקצוע המובילים בארץ בVAGיות ספורטיביות קבע שהטורבו מת.

בגלל זה כל הקטע הוא להתמקד בעשיה ומקצעיות ולא להכפיש\לעקוץ\לסלף או לעשות מניפולציות כלפי הקולגה בפורום ואת הלקוחות שלו...

יש בהתנהגות כזאת המון פגמים ומראה על חרדות ביצוע וכו...

קיצור,מקווה שאביחי ודודי יקחו את העצה שלי וישבו לדבר.

אני את העניין מיצתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה,אין ספק שהם יודעים את העבודה שלהם

ויש להם קהל לקוחות נאמן,אפילו במו עניי ראיתי את אביחי פותר תקלה בטורבו בשניה וחצי (וללא תמורה) לאחר שאחד מבעלי המקצוע המובילים בארץ בVAG קבע שהטורבו מת.

עם נסיון של מעל 10 שנים בוואגיות אי אפשר להתווכח נקודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להתערב שחס וחלילה לא יסמנו אותי במחנה כזה או אחר אבל..

אני חושב שצריך לקבוע פה חוקים נוקשים שכל משתמש מסחרי יוכל לכתוב ולהגיב לגבי המוצרים שלו בלבד ולא לגבי מוצרי המתחרה, כמו גם השוואות למיניהן. כל שרשור מעניין שיש פה על הרכבים המושקעים מגיע בסופו של דבר לגידופים קללות והתנצחויות מיותרות שלא עושות חסד למי מהצדדים.

הגיע הזמן שהמנהלים פה יתעוררו ויפה שעה אחת קודם. לנעול טרדים של ילדים בחופש הגודל אתם יודעים לבצע יפה מאוד תוך דקות..

גם את ההתכתשויות האלה ניתן ורצוי למנוע.

אביחי אין לך מה לאיים בתביעות משפטיות של הוצאות דיבה, לא חושב שנגרם לך נזק רק בגלל שמישהו כתב משהו שהוא מכיר מישהו...

אברה קדברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רצית שנשווה את הקיט HYBRID

לSTI

EVO

או רכב אחר?

השוונו אותו לרכב זהה עם קיט אחר שאמור להיות 330-340כ"ס

לא ציפינו שהרכבים יהיו זהים מפני שעשינו כבר קופרה עם 28RS וזה ממש לא השוואה לעומת הHYBRID

למרות זאת אחרי ההשוואה גילינו שהרכבים נוסעים זהה!!! ונשמח לבדוק שוב!

ככה זה בכל העולם

בודקים ומשווים בין קיטים שונים וחברות שונות

מי שמפסיד בודק מה לא תקין ומתקן/משפר

אני לא אשם שקיט של 28000ש"ח נוסע כמו קיט של 12000ש"ח

כל מה שרשמתי אמת!!!

אני יודע וגם החברים שלך יודעים!!!

לגבי הבחור שפירסם שקרים כדי להכפיש את הסדנא שלי הנושא יטופל!!!

אף אחד לא יפגע במוניטין שרכשנו בעמל קשה במשך 12 שנים!

יפרסם שקרים על גבי הפורום ללא הוכחות וינסה לפגוע בשמה הטוב של הסדנא שלי

ולכן אני לא מוצא כל סיבה מדוע לא לתבוע אותו?!

אי.אנד.איי אוטוספורט

ברוך הירש 11 בני ברק

03-5702345

http://www.eanda-autosport.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו אביחי הגיב.

עכשיו תורי.

במשך 12 שנות קיומנו,קמו ונפלו סדנאות שיפורים על ימין ועל שמאל.

עם אלה ששרדו למדנו לבסוף לשתף פעולה ולעזור אחד לשני.כיום אנחנו משתפים פעולה על בסיס חברי וכמעט יוםיומי עם TOP RPM ,גיא פרילינג ,G-DUB ,ART ועוד מפרגנים ושולחים עבודה אחד לשני.

המצב לא קיים עם PIT STOP וזאת מכיוון שהם עשו הכל בכדי לפגוע בנו ובסדנאות נוספות בענף כאשר הם פועלים ללא כיוון ו"מחקים" סדנאות נוספות במוצרים ובכתובת תוך שהם:

1.מוכרים לאנשים תוכנות מזוייפות "תחת שם המותג "אפסולוט" ואף רושמים זאת ללא פחד בחשבונית!(יש לי צילום עד היום)

2.שולחים מיילים לספקים שלנו בחו"ל ומנסים לרכוש מהם סחורה(ראו ערך סימוטה).חסרים יצרני פילטרים?

3.פותחים עסק מתחרה דלת ליד סדנה אחרת .(חסר מקום במדינה שלנו?)

למה אתם חייבים תמיד לנסות ולהכנס לנעליים של מישהו אחר?

תתוו לכם דרך משלכם ותרכשו את כבודכם בזיעה,עבודה קשה ותוצאות ,לא בדרך שמישהו אחר הולך בה! (או כתובת שמישהו יושב בה.....)

אבל זו דרך חיים ,דפוס קבוע שקיבלת מהבעלים של מ.י.ח ,שגם הוא פתח חנות ג'אנטים 100 מטר מפורטל..

אז יכול להיות שמילים גבוהות,היתממות והתחסדות עובדים על אחרים ,לא עלי.

אתה כאן מתוך אהבה לספורט המוטורי ? אז דע שגם להפסיד זו לא בושה ..

אם היית יודע להפסיד ,לא היית מתקשר לכל העולם שיסתיר את ההפסדים מעיני לקוחותיך-במקום זאת ,נסה לשפר את עצמך להבין היכן טעית ולהתחזק.

ההשוואה בין הקיטים השונים לא התבצעה בכדי להשפיל אתכם ,אלא בכדי לתת אינדיקציה למה הטורבו ההיברידי מסוגל להשתוות.

התוצאה הדהימה אפילו אותנו ,אבל במקום לפרגן (או לפחות לשתוק) אתה שולח "חיילים" להתנגח בנו!

למה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בולשיט................

אתה יודע כמה בעולם SPEED SHOPS וחברות יושבות באותו רחוב?!

זה רחובות שלמים של חניות .

ואני אומר לך ממקור ראשון שיש שם שכנות טובה ומכובדת

ואני ראיתי את נתי ודודי שולחים לקוחות ל TOP RPM כאשר אין להם את המוצר המבוקש וראיתי גם לקוחות שיוצאים אחרי קניות משתי החניות.

נהפכו,רק נהיה שם יותר זרימה של קהל.

כמו כן הם בכלל לא מחזיקים את אותם מוצרים.

על אחת כמה וכמה ש TOP RPM מחזיק המון דברים בכמה רמות מעל המוצרים שנמכרים כמו לחמניות בשוק הישראלי.

זאת אומרת שמי שרוצה שעון של AUTO METER ניגש לשם בלבד כולל גם טורבואים, בוסט קונטרולרים והרשימה עוד ארוכה,כמו כן TOP RPM מתמחים בהזמנות מיוחדות דבר ש PITS לא עושים.

עם יד על הלב הסל מוצרים של TOP RPM הרבה יותר מגוון .

אז למה לנסות לסכסך איפה שאין סיכסוך?!

ולמה לעשות אש איפה שאין.?

זה נמוך נמוך נמוך

חאלס,לא להגיע לרמה של ביוב מבסטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביחי,

הדיבור הזה על תביעות דיבה לא לעניין ואפילו מעצבן (זה סתם מייצר אנטגוניזם כלפיכם!),

אני חושב שאפשר לייצר פה כמות נכבדת של תביעות דיבה רק מהדיון הזה גם כנגדכם.

אתם יכולים לבקש בצורה בוגרת שיימשכו את הפוסט בחזרה, לסגור עניין ולעבור הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרושם שקרים שנועדו להכפיש ולפגוע צריך לשלם את המחיר

אם אמרתי/רשמתי שקרים שיתבעו אותי

אני אשמח לאמת את כל מה שאמרתי /רשמתי

אי.אנד.איי אוטוספורט

ברוך הירש 11 בני ברק

03-5702345

http://www.eanda-autosport.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...