Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות חמות - על בעלי מקצוע בענף הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי הרבה המלצות על המוסך ובגלל שהגיע הזמן לטפל באוטו .

דיברתי עם רון כמה ימים מראש וקבענו.

הגעתי אליו (אתמול בבוקר)

רון בדק ולקח סיבוב על האוטו (A-3 1.8T ) והרגשנו שיש חופשים מכוון הפרונט.

כבר ראיתי מההתחלה מישהו מיקצועי שיודע ומכיר כל פרט קטן ברכב ולא סתם איזה מוסכניק חאפר.

חזרנו למוסך הוחלפו תפוחי הגה ותושבות משולשים.

+טיפול עננק של פילטר מזגן ,שמן,דלק הוחלפו שמנים רצועת מנוע ורצועת טיימינג +משאבת מיים.

יצאתי מבסוט אחלה מוסך! רון אחד האנשים! מה שבטוח יש לו קליינט חדש ומרוצה!

כל הכבוד רון! המשך כך :):-D

:twisted:Audi a-3 1.8T 1.7 BAR:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בפעם המי יודע כמה ובהצטרפות לרבים מעלי, גם אני מצטרף להמלצה על מוסך רון.

אחרי יותר מ-10 שנים שאני מטפל שם, עדיין הייתה לו המון סבלנות עבור החיפושים שלי אחרי מכונית (ואני לא אדם קל).

אני כבר לא זוכר כמה בדקנו עד שמצאנו אחת טובה, אבל בכל הפעמים רון ואיאן בדקו בצורה מקצועית ומעמיקה.

גם על השירות שאחרי הרכישה יש רק מחמאות על המקצועיות והמחיר.

ממליץ בחום.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן קובי, תתחדש :lol:

אני חושב שניפגשנו, אני הייתי הקונה של הפולו האדומה. באמת מצאתם רכב מדהים, תשמרו עליו!

אחרי עוד חווית קניה מוצלחת דרך מוסך רון אני מצטרף לקובי :)

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי שופ

רק אצלהם מצאתי שמן SP3 לגיר, יחד עם פילטר גיר מקורי, ברבע מהעלות של מוסך מורשה.

יחס נהדר, וגם טיפים מעולים לתחזוקת הרכב.

והכי חשוב : חניה בכניסה לחנות, כי קשה מאוד למצוא חניה באזור.

ממליץ בחום

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור איך אתה משיג את בני ל. פונה אליו בטלפון או בהודעה פרטית?!

פרטים נוספים בפרטי.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים.

רציתי להגיד מילה טוב על רון אוחנה ממוסך רון.

מי שמכיר אותי מהפורום יודע שאני בד"כ רק מתלונן אז אם אני טורח למצוא זמן ולתת מילה טובה למישהו - כנראה שבאמת מגיע לו.

הA3 האהובה שלי נתקעה לפני כמה שבועות, אחרי בדיקה של רון מתברר שהלך חיישן טמפרטורה ושסתום (סולנואיד) במכטרוניק, סיפור יקר מאוד אך אל דאגה! רון תיקן את מה שצריך ושלח את המכטרוניק למעבדה שהחליפה סולנואיד והגיר עובד כמו חדש.

המחיר היה סביר בהחלט.

היחס הטוב והמקצועיות במוסף של רון שווים לי הרבה יותר מאשר פינת ההמתנה והעוגיות של המוסך המרכזי.

אני שמח שמצאתי את רון והדבר היחיד שמבאס אותי זה שלא גיליתי את המוסך שלו קודם...

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לקוחות יקרים ,חברים שלי תודה רבה לכם שאתם טורחים וכותבים המלצות על המוסך

שלנו ,מוסך רון ,תודה רבה .

כל פוסט כזה אני מעביר לאותו עובד שבפועל טיפל ברכב ,והעובדים אצלנו מתרגשים כל פעם

מחדש ויודעים להעריך את הפירגון הזה שהוא לא מובן מאליו .

נשמח להמשיך ולטפל ברכבכם באהבה ובמסירות .

תודה ,תודה .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שדואג לטפל ולטפח את הרכב לקח לי המון זמן למצוא מוסך אמין ומקצועי.

לאחר המלצות על המוסך בחרתי להגיע ולבדוק, מצאתי צוות צעיר של 2 מוסכניקים אשר טיפלו ברכבי בצורה מקצועית, חלקי החילוף מקוריים במחירים לא שוחטים, אדיבים מאד וניתן הסבר ופירוט על כל מה שהוחלף ועל איך הוחלף.

אין לי ספק שבחרתי במוסך הנכון ואמליץ עליו לעוד רבים.

לא אפרסם את מספר הטלפון שלהם מסיבה שאני לא רוצה ליצור מודעת פרסום והמטרה היא רק להמליץ.

המכון לחסכון בדלק, אזה"ת חדרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על שני שירותי רכב.

עובדים עם חשמל, מכונאות, מיזוג וכו'.

מומחים ביפניות, צרפתיות ואירופאיות.

כשהגעתי לשם בפעם הראשונה, לאחר מספר ימים שביצעתי טיפול במוסך המרכזי ושמעתי רעשים מוזרים מוזרים בבלימה, פגשתי בחור נחמד בשם אבי, וכשהעלנו את הרכב על הליפט הוא בדק ומצא ישר תקלות שהיו בטיפולים הקודמים במוסך המרכזי של ניסן בתל חנן:

צלחות סיניות שלא מתאימות, רפידות דפוקות, גומיות לא מתאימות וכו'.

בקיצור במוסך המרכזי שאמור לתת מענה הולם קיבלתי חלקים על הפנים ויחס בהתאם.

אני מטפל באלמרה שלי כבר כמה שנים רק אצלו, ואני תמיד מרוצה- עבודה מקצועית ואיכותית שמבוצעת ע"י אנשים עם וותק גדול, מחירים הוגנים ועל הבוקר מגישים קפה וקרואסונים טעימים :lol:

במקום יש גם מבחר של אביזרים לרכב.

שני שירותי רכב: איזור התעשייה של קרית אתא, רחוב שלמה בן יוסף 38.

טלפונים: 050-455-6666, 052-254-7146 , 04-872-0232

בהצלחה !!

:wink:

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

שלשום נכנסתי למוסך בשם "מוסך הדייקנים" ברחוב בר יוחאי 12 שבבני ברק.

הגעתי אליהם כיוון שהיו היו מוסך הסדר בביטוח שבו אני מבוטח וכיוון שהשם שלהם נשמע מבטיח.

ובאמת כך היה! הפגוש שלי נדפק במהלך תאונה שהתחרשה שבוע לפני כן והגעתי למוסך להערכת שמאי ותיקון.

השארתי להם את האוטו עם הפרטים, הסבירו לי בדיוק מה התהליך, הראו לי איך הם דוגמים ומכינים את הצבע ויצאתי לדרכי.

שחזרתי בסוף היום ראיתי את אחד הבעלים של המקום מסיים להרכיב את הפגוש, לאחר מכן ניקו לי אותו בצורה יסודית בפנים ובחוץ ואפילו החליפו לי נורה קידמית במתנה!

בכזה שירות (וכמובן איכות ביצוע) לא נתקלתי כבר הרבה זמן (ובמיוחד במוסכים...). ממליץ בחום !!!!

ירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב לכולם!

מצטרף להמלצה על מוסך רון,היום הגעתי אליו כי חשבתי שיש בעיה עם ידית ההילוכים ברכב שלי (גולף 2002, ידנית),רון עשה סיבוב ברכב, ואמר שככה זה ברכבים האלו וניתן לשפר זאת מעט ע"י קצת שימון.

רון שימן את המנגנון ואת ידית ההילוכים וחל שיפור קל בהכנסת ההילוכים.

רון סירב בתוקף לקחת תשלום כלשהו עבור העבודה הזאת, ואני מודה לו על כך.

אם אתם צריכים מוסך מקצועי,אמין והכי חשוב-מוסך שלא ימציא לכם סתם דברים ויגבה על כך כסף,גשו למוסך רון,רחוב המסגר 31 תל אביב.

בברכה

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום לכל חברי הפורום.

רציתי לשתף אתכם בביקורי הראשון במוסך רון אתמול (יום חמישי 28.4.11).

לאחר ששמעתי לא מעט המלצות לגבי המוסך ואנשי המקצוע שעובדים שם החלטתי שזה המקום לטיפול בפולו הירקרקה שלי.

לאחר המעבר מירושלים להרצליה חיפשתי מוסך אמין,אדיב ובעיקר מקצועי שיתן מענה לכל בעיות הרכב וקיוותי שלאחר כל מה ששמעתי אכן מצאתי את המקום הנכון.

ביום רביעי התקשרתי למוסך במטרה לתאם הגעתי.

הגעתי בשעה שנקבעה בכדי להעביר את הרכב טיפול תקופתי שגרתי,מיד קיבלתי מענה ולאחר סיבוב קצר עם רון על הרכב והצצה ברכבים המחכים לטיפול הבנתי שהגעתי למקום הנכון.

חזרנו למוסך בגרנו את הקצוות של העלויות וסוג הטיפול ונאמר לי לחזור כשעתיים לאחר מכן לאסוף את רכבי.

לשמחתי קיבלתי טלפון מהמוסך בדיוק בשעה אשר נקבעה לאיסוף הרכב, הגעתי פגשתי את רון ולאחר הסבר קצר נכנסתי חזרה למשרד שילמתי את חובי למוסך ויצאתי כאשר אני מבסוט מעל הגג.

אכן פגשתי באיש מקצוע ישר ואדיב אשר יספק לי תשובה לכל שאלה, בין היתר הבנתי שעלי לטפל במאורר של מזגן הרכב וכדאי לעשות זאת בהקדם אך בשעל בעיות כספיות כרגע החלטתי למשוך את זה עוד כחודש חודשיים.

בשורה התחתונה אני באמת רוצה להגיד תודה לכל הצוות,למזל דודתו של רון שהצליחה אפילו להוציא את החברה שלי משם עם חיוך כאשר היה לה משעמם לחכות לי במשרד, לכל שאר הצוות ובראשם רון.

תודה רבה גם לכל אותם חברי פורום שבזכות המלצותיהם הגעתי לשם. בהחלט מוסך שאחזור אליו בעתיד...

במידה ופוסט זה אינו מתאים לפורום בו הוא פורסם אשמח אם יעבירו אותו למקום המתאים.

תודה ושבת שלום, אורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

נתקעתי עם הרכב של גיסי סיטרואן ברלינגו שנת 2008 שנכבתה באמצע כביש מהיר.

למזלי נתקעתי בכביש אזור-כביש 44.

הרמתי טלפון לאורן שירותי רכב. אורן הגיע תוך 20 דקות עם פיתרון שבזכותו ביטלתי את הגרר והגענו למוסך שלו בנסיעה ללא בעיות וללא גרימת נזק נוסף.

הוא חיבר סורק תקלות של סיטרואן וראה במחשב תקלה במצערת.

התקלה סודרה תוך זמן קצר מאד והמשכתי לדרכי אחרי שהשארתי סכום מצחיק מאד יחסית למוסכים אחרים.

השירות היה מהיר, מקצועי ואמין. שווה כל שקל ושקל.

המוסך נראה מסודר ונקי. מאז ואילך, אני וכל משפחתי (סיטרואן ברלינגו, פולקסוואגן פולו, יונדאי טוסון ומאזדה 5) מטפלים אצל אורן וזוכים לשירות, אמינות ומקצועיות שאין כמותה. שלו ושל עובדיו.

חן חן לאורן שירותי רכב.

אורן שירותי רכב - המרכבה 15 חולון - 0572002525

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם סיפור רקע קצר..

רכב שבאחזקתי פולו 2002 אוטומט.

ככה לא מזמן רכשתי את הרכב .. ומי מה שראיתי לגביי טיפולים ובאלגנים הרוב המליצו לעשות יישור קו ברכב למה כי אתה לא יודע בידיוק מתי הוחלפו הפילטרים ושמן ומים..ואל מנת למנוע נזקים מה שהחלטתי לעשות זה לפעול על פי ההמלצה .. ופלוס עליי לעבור טסט החודש הזה.

ביום שישי הגעתי למוסך בבוקר כבר מהתרשמות מקום שיש בוא רכבים והרבה.. מה שכבר חשבתי לעצמי.. יעבור הרה זמן עד שאני יקבל שרות אבל להפתעתי ברגע שנכסנתי למוסך ואמרתי מה רצוני לעשות יישר הגיע רון בבודו ובעצמו בהתחלה הקשיב לרצונות שלי והחליט קודם כל לקחת את הרכב לסיבוב בדיקה אישית .

בסיום הבדיקה נתן את הערכה שלו לרכב מסר אותי לידייים של איאן סטרואן עובד שלו- יותר נכון האלוף שלו ככה רון מכנה אותו.

והוא התחיל בבדיקה לאורך כול הטיפול ענה לשאלותי תוך כדי העבודה, הקשיב, נתן לי להסתובב מסביב לאוטו בזמן עבודה שלו.

ומכך עלה שבדיוק יישור קו והכנה לטסט הוחלט לעשות את הדברים הבאים:

להחליף שמן, פילטרים שמן , אויר, מזגן, מצתים , רפידות בלמים אחוריות,אטמים לבית נשם. וגם בהמשך החלפתי גם צינור גמיש באגזוז-בפינה של אורי שם טוב האגזוזן :) .

בזמן העבודה גיליתי כמות של אילתורים וחלקים לא טובים שהיו לי ברכב כגון: פילטר לא מקורי , אילתור עם צינורות בפילטת אויר, רפידות בלמים גם על הפנים.

העבודה לקחת כשלוש שעות כולל האגזוז אבל זה עבר מהר :) תודות ליחס טוב ושיתוף פעולה מצד העובדים.

לסיכום: מוסך רון זה באמת מוסך שדוגל במקצועות, ייחס אישית ואמינות.

לי רק עכשיו נשאר לעבור טסט אבל בסימן שאלה בגלל פנס קדמי שהתכלכל מפנים.

ושאלה קטנה לגביי החלפת השמן-שמו לי שמן 5W30 סינטטי שמתאים לי לפי הרישום 502 - על מכסע המנוע.

אבל פשוט אני קראתי שהשמן שהרכב צריך זה לא 5W40 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...