Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש למישהו LG G6? מרוצה? אני לא.

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 2139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דעה אישית מפורטת שאני מכבד, אם כי היא לא נכונה- וההסבר למטה

צריבת מסך זה לא משהו שנעלם אחרי כמה שניות, אלא "צל" שנשאר שם לנצח. היה מאוד מאוד נפוץ במכשירים המוקדמים של סאמסונג ובנקסוס ONE.

כיום אני כן רואה מקרים כאלו במכשירי LG בשימוש נורמטיבי- לשולחן שלי לא הגיע מכשיר אחד של סאמסונג שמציג את המצב הזה.

הפאנלים של LG ללא ספק רגישים יותר לבעיה.

טלפון דורש תחזוקה מדי פעם, אבל צפוי ממנו, ובעיקר מספינת דגל, לעמוד בעומס מסוים. המערכת אמורה לבד לשים אפליקציות שלא בשימוש ב sleep, או אפילו לסגור במקרים מסוימים אם ניהול הזיכרון ראוי לשמו

אין שום סיבה לכבות בלוטות' כאשר הוא לא בשימוש- הרי הוא לא בשימוש. ה GPS זה סיפור אחר, כל אפליקציה מנסה לעשות בו שימוש, מה שעלול לטחון סוללה, למעט עניין הסוללה- אין סיבה אמיתית לכבות אותו.

בזמן הגיבוי של הנוט 3 שלי בעת המעבר למכשיר החדש (לפני שבוע) יצא לי לראות בדיוק מה ישב שם- כ 4000 תמונות וואטסאפ+כ 1000 תמונות מצלמה/הורדות/אפליקציות תקשורת אחרות, משהו כמו 1.5GB של וידאו משלל סוגים, כמה אלפי SMSים שהצטברו במהלך השנים (גלגול גיבויים ממכשירים קודמים), מוזיקה, שלל אפליקציות, בלוטות' פתוח תמידית.

ממכשיר מודרני (קרי- 2015+) בטווח הביניים ומעלה אני מצפה לאכול את הדברים האלו בלי מלח אם מכשיר משנת 2013 הצליח להתמודד עם זה בכבוד.

ספינת דגל בת שנתיים? אמורה לגחך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אולי לדעתך זה לא נכון, אבל מספיק כמה קבצים דפוקים לתקוע טלפון / אפליקציה.

כאשר אתה סוחב כמה אלפי קבצים כמה שנים, יש סבירות גבוהה שתהיה בעיה.

אצלי היו כמה קבצים פגומים בגלל שהשתמשתי בכרטיס זכרון של סנדיסק, כאשר המצלמה מקוונת לשמור קבצים ישירות לכרטיס.

ככל הנראה אחד הפעמים בצילום וידאו ארוך משהו קרה בכרטיס.

הטלפון שלי השתגע שבוע ימים, עד שעליתי על זה.

אי אפשר היה אפילו לפרמט את הכרטיס הזכרון, והוא הוחלף לי באחריות בחנות.

מאז המצלמה מצלמת ישירות לזיכרון, ואחרי זה מעביר לכרטיס זכרון.

פתר לי את כל הבעיות בטלפון, שהיה גם נתקע, ווטסאפ בקושי היה עולה.

אגב אם כל התמונות שמורות בכרטיס זכרון שלא מספיק מהיר, ויש בו 10,000

תמונות, זה יקשה על כל המכשיר לעבוד.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לדעתך זה לא נכון, אבל מספיק כמה קבצים דפוקים לתקוע טלפון / אפליקציה..

לדעתי האישית אין פה יותר מדי תפקיד, זה משהו שניתן לבדוק בשטח.

לכל חברה דרך שונה לנהל את הקבצים במכשירים שלהם, וזה ישפיע על מהירות השימוש.

10,000 תמונות בוואטסאפ על הכרטיס יאטו את המכשיר בעת ביצוע אינדקסינג, ובעת שאתה מנסה לבצע פעולה שקשורה בגישה או הצגת תמונות במכשיר.

מעבר לזה- לא אמורה להיות השפעה גדולה מדי על השימוש השוטף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי לא ממש מתחבר לכל מה שנכתב פה על טיפולים לפלאפון..

הייתה תקופה ארוכה מאוד שלא הייתי מנקה תמונות וסרטים, בזמן האחרון התחלתי כן לעשות את זה לפעמים, אני לא שם לב לשום שינוי בעבודה של הטלפון כתוצאה מכך.

הייתה לי קבוצת וואצאפ אחת שהתחילה להתקע בפתיחה ומחקתי ממנה את כל ההודעות. היו בה, שימו לב, 430k הודעות שהצטברו בה במשך 5 שנים. מי שיש לו קבוצות מפוצצות עד כדי כך, שינקה. אחרת אין סיבה.

פעם בטלפונים זולים הייתה מחיצת מערכת קטנה יחסית בזיכרון, וניהול הזיכרון של האנדרואיד הישן היה הרבה פחות יעיל, אז ניקוי של ה cache היה עוזר לפעמים. היום זה כבר הסטוריה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יותר הגיוני לדעתך ש lg g6

כל כך גרוע שאחרי איפוס נתוני יצרן,

לא מצליח לעלות what's app???

תעשו לי טובה...

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקפיד לנקות קבצי וידאו של ווטסאפ שלא צריך,

להעביר תמונות לכרטיס הזכון.

למחוק אפליקציות שאני לא משתשמש בהן, לעשות ניקוי קבצי זבל מהמכשיר.

סוגר אפליקציות בגמר שימוש.

לכבות בלוטוס ומיקום כשאין צורך ולכן המכשיר מתפקד כמו שצריך.

אני מכיר המון אנשים שלא עושים כלום ומעמיסים על המכשיר ומתפלאים שהוא בקושי זז. ידוע גם שהאפליקציות היום מאוד כבדות וכל עדכון מוסיף עומס על המכשיר ולכן ברור שעם הזמן הטלפון כבר ( סוחב פחות) אבל גם האפליקציות יותר כבדות ומסובכות.

מי שלא מסוגל להתמודד עם זה ככל הנראה שצריך לקנות אייפון, שכידוע לי מתמודד יותר בקלות עם העניין הזה, בגלל מערכת ההפעלה שלו.

יש לי כאמור LG G4.

לא עושה כמעט שום דבר מהנ"ל והוא יחסית רץ חלק.

לא מכבה את ה Bluetooth ואת ה GPS אף פעם, המצלמה מוגדרת לשמור על כרטיס זיכרון ולא על זיכרון המכשיר, את תיקיית ה Whatsapp לא מרוקן בשותף, אולי פעם בהרבה זמן. ולא מרגיש שינוי כלשהו בין לפני לאחרי.

מה שכן, מסיר אפליקציות שאני לא משתמש בהן.

בעבר היו לי מכשירים עם 8 או 16 ג'יגה זיכרון ושם כל הזמן הייתי מגיע למגבלת נפח ומתחיל לבצע ניקוי.

במכשיר מודרני עם זיכרון גדול לא רואה בזה צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני לא חבר בטריליון קבוצות וואטסאפפ שבהן משתפים תמונות וסרטונים בלי הפסקה, אבל גם אני לא נתקלתי בבעיה כזאת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמא שלי יש שיאומי רדמי 4A( כן,זה שעולה היום 350 שקל בזאפ)

כמות הזבל שהיא מקבלת בוואטסאפ היא פשוט אינסופית, ולא ניראה שהמכשיר עובד איטי או משהו כזה בגלל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שההבדלים בין האנשים שמרוצים / לא מרוצים מהכשיר נובע מהסיבה שאנשים לא מבינים שטלפון דורש תחזוקה, וזה לא פח זבל שאפשר לזרוק לתוכו הכל ולצפות שהכל יעבוד כרגיל.

ההבדל הוא למעשה בין משתמשי אייפון למשתמשי אנדרואיד. אם נתעלם מהעובדה שאפל מאטה באופן מכוון את מכשירי האייפון המתיישנים שלה מאינטרסים ברורים, ניתן לומר שה iOS היא מערכת ההפעלה הניידת היחידה שבאמת יכולה לבלוס כל מה שתעיף עליה מבלי למצמץ, בעוד אנדרואיד ככל הנראה לנצח תדרוש "תחזוקה" ברמה כזו או אחרת. ככל שמטפסים בבילדים המצב משתפר. לאט, אך משתפר.

מכר בעל אייפון בזמנו הגדיר זאת באופן די קולע - "אני צריך טלפון שיעבוד בשבילי, לא שאני אעבוד בשבילו". ולראיה, כיום ב 2018 ה OnePlus 6 החדש שלי התחיל לסבול מ wake מוגזם שבולס את הסוללה (חושד ב Ambient Display או ב Google Play Services בשלב זה).

בלי רוט, בלי נעליים וטוויקים שיכולים לחולל זאת - סתם ככה זה התחיל. לא התקנתי אפליקציות מיותרות, מקפיד תמיד לבטל פרוססים ופיצ'רים מיותרים, בעיקר אלו שקשורים לשירותי המיקום. בנוסף לכך הבחנתי בכך שצריכת הנפח של ה Google Play Services האמירה למעל לחצי ג'יגה (הסטנדרט הזכור לי לא חרג מה 300~), מנסה למצוא גם לזה הסבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, לפני שנה נרכש באילת מכשיר LG G6 (אחרי שהנקסוס 5 הכי טוב שיש מת).

השימוש הוא שימוש רגיל, תמונות, איזה משחק, וואטסאפ כמו כולם ועבודה מול יומן, לא משהו שאף אחד לא משתמש.

לאחר כמה חודשים, המכשיר נהיה איטי, פתיחת וואטסאפ בדיליי של 4-3שנ', פתיחת מצלמה 3שנ', טעינת חייגן\אנשי קשר יכול גם להגיע ל4-5 שנ', שליחת תמונה בוואטסאפ לפעמים 10 שנ'! המכשיר סוגר לי אפ' כמו ווייז ומתקשה להפעיל מוזיקה (DEEZER) וניווט ביחד.

מה עושים?

ברשותי Galaxy S9 שנרכש לפני שלושה שבועות והוא סובל מבעיות די דומות, אולי קצת יותר מהיר משלך, אבל בהחלט ישנו לאג מורגש.

המכשיר מבחינת איכות מסך, מצלמה, איכות הרכבה וגימור פשוט פנטסטי, אבל מאכזב מבחינת ביצועים. אני שדרגתי מ-Galaxy S6 שהיה ברשותי 3 שנים וציפיתי לשדרוג אדיר בביצועים ובשורה התחתונה קיבלתי מכשיר טיפה יותר מהיר.

מצד שני iPad Pro 2 שלי טס כמו טיל, לא מגמגם לשנייה וכנראה יעובד עוד יותר מהר עם iOS 12.

כנראה הבעיה היא באנדרואיד. אני חושב שגוגל צריכים לשים דגש על תיקון באגים ואופטימיזציה מאשר על הוספת עוד פיצ'רים מיותרים שלא רלוונטיים ל-90% מהמשתמשים.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

בגלל זה אני שוקל אייפון בתור אופציה לטלפון הבא שלי. שיעבוד וזהו. או לוותר על סמארטפון לגמרי.

והאטה מכוונת של מכשירים קיימת לא רק אצל אפל. אני הייתי עד לדבר כזה בעדכון גרסה לסמסונג נוט 2.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רציתי לקנות אייפון, אבל אייפון X יקר להחריד, מגיע עם ה-"Notch" המזעזע הזה ופשוט לא שווה את הכסף. iPhone 8 נותן תמורה יותר טובה לכסף, אבל נמאס לי לראות את עיצוב המאוס הזה כבר 6 שנים ברציפות.

לכן רכשתי עוד הפעם מכשיר מבוסס אנדרואיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רכשת את הגלקסי המבוסס על ה SoC של סמסונג (Exynos), זה מסביר מדוע אתה מאוכזב מה s9 שלך. גירסת הסנאפדרעקון מוצלחת בהרבה (בעיקר מבחינת צריכת חשמל), אך לא נמכרת בארץ בייבוא רשמי.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...