Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דגם צמיג חדש בישראל - Falken ZE914

TIRE CLUB
שימו לב! השרשור הזה בן 3329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אני מניח שאין ב

185/60R14

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך אפשרות לשנות את מידות הצמיגים סתם כך, מה גם שצמיג בקוטר "15 לא יתאים כמובן לג'נט בקוטר "14. על מנת לשנות את מידות הצמיגים ברכב אתה חייב לוודא קודם שהמידה הנ"ל מאושרת להתקנה ע"י יצרן הרכב.

על פניו סביר שאם מידת הצמיגים המקורית ברכב היא 185/60R14, לא תוכל להחליף למידה 185/60R15, אך ייתכן שתוכל להחליף למידה אחרת בקוטר "15, שבה הצמיג רחב יותר והחתך שלו נמוך יותר (למשל 55 או 50 במקום 60). הדבר יחייב כאמור גם החלפה של הג'נטים.

על איזה רכב מדובר?

לא שאלתי סתם, הסתמכתי על זה:

http://car.mot.gov.il/ORIL/2009/3/09-1143.pdf

אבל אם מידה

185/60R14 תגיע לארץ בקרוב אז נחסך לי כל הבלאגן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

היום התחדשתי בזוג מהפאלקן המדוברים.

ברצוני לציין לטובה את השירות של טייר קלאב בכלל, ושל מיכאל בפרט. הצמיג לא היה במלאי, אך הוא התעקש לבדוק לי, לאחר כשעתיים חזר אליי שמצא. העביר אותם לאחר יום עסקים לפנצ'ריה קרובה לבית. וגם המחיר מעולה.

תודה רבה.

מידה 185/60R14

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום התחדשתי בזוג מהפאלקן המדוברים.

ברצוני לציין לטובה את השירות של טייר קלאב בכלל, ושל מיכאל בפרט. הצמיג לא היה במלאי, אך הוא התעקש לבדוק לי, לאחר כשעתיים חזר אליי שמצא. העביר אותם לאחר יום עסקים לפנצ'ריה קרובה לבית. וגם המחיר מעולה.

תודה רבה.

מידה 185/60R14

איך הם בהשוואה לטויו או קונטי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...