Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצעד ההמבורגרים הכי טובים בארץ

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חייב להגיד שני דברים.

1. אני אוהב מקדונלדס. עם כל הדחקות והכל, בכל העולם כמעט, אתה יודע בדיוק מה אתה מקבל. וכשמשקיעים בזה קצת, זו לא ארוחת גורמה אבל בבוטום ליין זה יותר טעים לי ממוזס, למשל, שעולה פי 2 יותר (ואני משווה בין שתיהן כי הן יושבות זו ליד זו על רוטשילד).

2. אחרי שכתבתי את זה, ואיבדתי קרדביליות כלשהי בנושא אוכל כאן: גורמה 26 שמככב ברשימה. אכלתי במקום הזה יחסית הרבה, כי הוא קרוב לעבודה. הטעם העיקרי שמרגישים שם זה גוונים שונים של מלוח. רוב האנשים שיצא לי לדבר איתם על המקום או לאכול איתם שם לא אהבו אותו. באמריקן, שנמצא מקום אחד מתחת ברשימה, לעומת זאת, נהנתי בכל פעם שהייתי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אפשר להגיד הרבה דברים על מקדונלדס, אבל אם אתה באיזה מדינה נידחת, זה המקום היחיד (ורשתות מזון מהיר גלובליות אחרות) שמבטיח לך שהאוכל שלהם לא ישלח אותך לדמות מנוע סילון מעל האסלה.

לגלובליזציה יש את היתרונות שלה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אני כבר שלוש שנים מנסה להגיע לפוקצ'ה בגן הצפון, והילדים משבשים לי את התוכניות עם כל מיני מחלות הזויות. שווה להגיע?

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את המקום (הפוקצ׳ה היא ״מסעדת שף ים תיכונית״ והקלומפוס זה דיינר שנמצא בצמוד, תחת אותם בעלים... יש להם גם מעדניה מומלצת בקיבוץ דפנה).

היום אני כבר לא גר באיזור (ההורים כן) וזו ״מסעדת הבית״ שלהם (הפוקצ׳ה) מאז הפתיחה ז״א סביב ה-12-14 שנים.

בכל אופן ממליץ להגיע גם לקלומפוס וגם לפוקצ׳ה למי שמזדמן לאיזור (קלומפוס לא זול במיוחד, פוקצ׳ה סביר ביחס למסעדות שף במרכז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הבעיה של הפוקצ'ה (שגם לי לא יצא מעולם למרות שאני שורץ באיזור ושמעתי הרבה פירגונים) זה שהיא קרובה מדי לטחנה.

אגב אוכל צפוני, נפתחה מסעדת בשר מעושן בשם פינת עישון בכניסה ליסוד המעלה, צריך לנסות בקרוב.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא יכול להשוות אבל כשמדובר בבשר נטו, הם ברמה גבוהה ואחידה. אכלתי שם בערך 20 פעם בשנים האחרונות.

נמצא הזדמנות ראויה לפוקצ'ה :)

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגבי זה, לא נפלתי אצלם הרמה תמיד הייתה טובה.

אם כבר בשר, כשאתה באיזור תלך למעדניה בקיבוץ דפנה (זו ששייכת לבעלים של הפוקצ'ה והקלומפוס) מבטיח לך שלא תצטער ;) וגם על ההמבורגר בקלומפוס לא תצטער

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שני דברים.

1. אני אוהב מקדונלדס. עם כל הדחקות והכל, בכל העולם כמעט, אתה יודע בדיוק מה אתה מקבל. וכשמשקיעים בזה קצת, זו לא ארוחת גורמה אבל בבוטום ליין זה יותר טעים לי ממוזס, למשל, שעולה פי 2 יותר (ואני משווה בין שתיהן כי הן יושבות זו ליד זו על רוטשילד).

לגמרי. קולגה שלי הגדיר את זה יפה - מקדונלד׳ס זה לא ממש המבורגר, זאת קטגורייה ייחודית בפני עצמה.

אין הפתעות, לטוב ולרע, ואותה אחידות בתוצר נמצאת למרבה השמחה גם בצ׳יפס המעולה.

בכלל, טוב לפעמים לדעת בדיוק מה אתה אוכל, מהבחינה הזאת הם ייחודיים בנוף.

מוזס ברוטשילד די שומם ובצדק, ״עד העצם״ שלידו עושה עבודה טובה בהרבה (אם כי לא תמיד אחידה).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חשוב להגיד שהתוצאות האלו הן סקר דעת קהל וניכר שרוב הבוחרים (והעורכים של הקבוצה הזו, שלדעתי מפרסמים כתבות ממומנות או משהו) הם בני נוער או אנשים חסרי בלוטות טעם.

אמנם טעם הוא סובייקטיבי, אך יש מספר פרמטרים אובייקטיביים בהם כל המקומות הראשונים שם נופלים (דיוק בצלייה, איכות וקלייה של הלחמניה, סוג התערובת: אילו נתחים נכנסים ומה היחס בין בשר לשומן וכדומה).

איך שהוא (ממש הפתעה) ההמבורגרים הכי טובים הם של מקומות שמחזיקים קצביות איכותיות (דלישס, הדסון, מרינדו, אנגוס וכו').

ויטרינה, סוסו אנד סאנס, גראז' ויומנגוס מקומות לחלוטין אוברייטד עבורי. לא מתקרב לשם.

מקום נחמד שדגמתי לאחרונה, BENZ ליד פלורנטין (ת"א).

הפורט 19 ממש אחלה, אבל לא יציבים לדעתי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש מסכים לגבי סוסו, טעים ונטול יומרה ופלצנות. לא ההמבורגר הכי טוב שאכלתי אי פעם, אבל עושה את העבודה. מחיר סביר אפילו במרכז תל אביב.

יומנגס זה אחד ההמבורגרים השמנוניים שאכלתי מימיי, ואני לא מבין איך הוא ברשימה הזו- ועוד במקום כל כך גבוה. לגמרי מראה מה טיב הרשימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים

1. מוזס אחד ההמבורגרים הכי גרועים שאכלתי בחיים,

אתה בכלל לא מרגיש שאתה אוכל בשר.

יש לזה טעם מלאכותי.

2. אי אפשר להשוות את החוויה של מקדונלדס לרשת המבורגרים אחרת שמאפשרת לשים טופינגים ובירה לצד ההמבורגר, אבל מקדונלדס כן טעים כארוחת צהריים. כשיש לך חצי שעה פנויה בצהריים דרך ממקום למקום ואתה עוצר בתחנת דלק או בקניון ואוכל מקדונלדס, אתה לא תכנס להמבורגריה ותפתח שולחן עם כנפיים והמבורגר ובירה. אז מקדונלדס טעים.

3. הייתי אתמול בויטרינה והנקניקיות ממש טובות. ההמבורגר טוב, לא יכול להגיד שהרגשתי בו משהו שאני לא מרגיש באגאדיר שאני מאוד אוהב את ההמבורגר אנטריקוט שלהם.

מעבר לזה ממש עמוס בויטרינה, גם כשאתה מוצא מקום פנוי אנשים עומדים לך על הראש כי המקום מאוד קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים

1. מוזס אחד ההמבורגרים הכי גרועים שאכלתי בחיים,

אתה בכלל לא מרגיש שאתה אוכל בשר.

יש לזה טעם מלאכותי.

2. אי אפשר להשוות את החוויה של מקדונלדס לרשת המבורגרים אחרת שמאפשרת לשים טופינגים ובירה לצד ההמבורגר, אבל מקדונלדס כן טעים כארוחת צהריים. כשיש לך חצי שעה פנויה בצהריים דרך ממקום למקום ואתה עוצר בתחנת דלק או בקניון ואוכל מקדונלדס, אתה לא תכנס להמבורגריה ותפתח שולחן עם כנפיים והמבורגר ובירה. אז מקדונלדס טעים.

3. הייתי אתמול בויטרינה והנקניקיות ממש טובות. ההמבורגר טוב, לא יכול להגיד שהרגשתי בו משהו שאני לא מרגיש באגאדיר שאני מאוד אוהב את ההמבורגר אנטריקוט שלהם.

מעבר לזה ממש עמוס בויטרינה, גם כשאתה מוצא מקום פנוי אנשים עומדים לך על הראש כי המקום מאוד קטן.

אני לא ממש מסכים לגבי סוסו, טעים ונטול יומרה ופלצנות. לא ההמבורגר הכי טוב שאכלתי אי פעם, אבל עושה את העבודה. מחיר סביר אפילו במרכז תל אביב.

יומנגס זה אחד ההמבורגרים השמנוניים שאכלתי מימיי, ואני לא מבין איך הוא ברשימה הזו- ועוד במקום כל כך גבוה. לגמרי מראה מה טיב הרשימה.

סוסו לגמרי לא מחיר סביר (והאמת לא טעם שמצדיק מחיר)

אתה מקבל המבורגר קטן, משלם המון על תוספות וטופינגים ויכול להגיע שם בקלות ל-150 שח ארוחה משביעה,

בזמן שבכל רשת אחרת זה יסתכם ב 70-80 שח

לא הגיוני בעליל לשלם 30 שקל על 4-5 כדורים של מק אנד צ'יז

המחיר ההתחלתי של ההמבורגר לבד הוא דיי יקר ביחס לגודל 150 גר' אם אני לא טועה, לחמניה מאוד קטנה, מה שגורם לך להזמין 2 המבורגרים.

אכלתי אתמול בויטרינה המבורגר + ציפס + שתיה

נקניקיה מיוחדת בלחמניה

הכל ביחד עלה רק 85 שח

ההמבורגר שלהם הרבה יותר גדול ומפנק משל סוסו, הציפס הרבה יותר גדול, ובכללי יותר טעים

אין לי בעיה לשלם מחיר יקר עבור מוצר טעים, אבל סוסו לא עונה על זה.

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...