Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב מנוע 1400-1600 אוטומט

shlomo92
שימו לב! השרשור הזה בן 1935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פתחתי כבר פוסט לפני לגבי רכב עד 15K ,בסוף נאה לי אנעל על רכב אוטומט יחסית מרווח ביחס למיני או הסופר מיני ולכן החלטתי לשנות כיוון לרבים עם מנוע 1600 , בגדול הנסיעות שלי מסתכמות ב-250-300 קילומטר בחודש , הייתי די נעול על היונדאי אקסנט 1600 אך לאחר שעשיתי בדיקה יותר מעמיקה אני חושב יותר לכיוון לאנסר קלאסיק 2008 ומעלה או פוקוס האצבק או רגיל 2008-9 , אני רוצה שתעזרו לי לגבי השוואה בין השניים בצריכת דלק ,ביחס למשואה השנתית שלי ,עמינות וחוזק הרכב ,רוב הנסיעות שלי יהיו בתוך העיר אך לפעמים גם מחוץ לעיר בתווי שטח הררי קרית שמונה -מעלות. אם יש לכם רכב אחר שלדעתם יכול להתאים אשמח לשמוע גם .

תודה מראש לעוזרים! תקציב בין 10-15K במקסימום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני עם קרוז 2012 עברתי אלייה מאקסנט 2009 הבדל שמיים וארץ,הרכב יותר מרווח,יותר חזק,יותר חסכוני הרכב עושה לי 1:10 האקסנט עשתה לי פחות בגלל המיכל הקטן שלה,אמין מאד,אחזקה אותו דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסנט היא סופר מיני עם בגאז', אל תחשוב שהיא מכונית משפחתית בגלל שיש לה 4 דלתות ומנוע 1.6.

באופן עקרוני אף אחת מהמכוניות כאן לא חסכונית במיוחד. אם צריכת דלק היא שיקול חשוב עבורך, אף אחת מהן לא טובה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכוני הרכב עושה לי 1:10 האקסנט עשתה לי פחות בגלל המיכל הקטן שלה,

זה לחתימה...

ממתי צריכת דלק מושפעת מגודל המיכל?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסנט היא סופר מיני עם בגאז', אל תחשוב שהיא מכונית משפחתית בגלל שיש לה 4 דלתות ומנוע 1.6.

באופן עקרוני אף אחת מהמכוניות כאן לא חסכונית במיוחד. אם צריכת דלק היא שיקול חשוב עבורך, אף אחת מהן לא טובה.

שמע צריכת דלק כן חשוב אבל ביחס למרחקים שאני אסע לא יודע כמה זה קריטי, כל הרכבים הנורמאליים של 1200-1400 יקרים הרבה מעל התקציב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם למראה החיצוני אין חשיבות רבה, תמצא ניסאן טידה 2008/2009 עם 150-160 אלף קילומטרים במצב שמור. רכב אמין ויחסית חסכוני ( בהשוואה ללנסר/ פוקוס ).

אם אתה חייב להסיע 5 נוסעים בוגרים באופן קבוע, אין מתחרים לפוקוס.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע צריכת דלק כן חשוב אבל ביחס למרחקים שאני אסע לא יודע כמה זה קריטי, כל הרכבים הנורמאליים של 1200-1400 יקרים הרבה מעל התקציב שלי

מה זה רכב נורמלי מבחינתך?

יש סופר מיני ידניות עם מנועים כאלו במסגרת התקציב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו 3 ידנית. בלי משחקים של טורבו, מנוע ותיק ואמין, חסכונית, נוחה, מרווחת יחסית לסופר מיני. (אין תקלות חשמל בניגוד להפחדות שעושים על צרפתיות, שנובעות מסטיגמות על דגמים ישנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לחתימה...

ממתי צריכת דלק מושפעת מגודל המיכל?

תתפלא, ברגע שהמיכל דלק קטן יותר המרחק נסיעה פוחת ואתה רואה איך המיכל נגמר מהר יותר,ולמקס לא יודע מה אתה רוצה אני עם הרכב כמעט 3 שנים, שמור,מטופל,הכל תקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די, נו!

היה כאן פעם מישהו בפורום שטען שעלית מחירי הדלק לא משפיעה עליו, כי הוא ממלא כל שבוע ב 100₪...

תבין, גודל המיכל לא משפיע על צריכת הדלק. צריכת הדלק זה:

כמה קילומטרים הרכב נוסע על ליטר דלק ,

או כמה ליטרים הרכב צורך בנסיעה של 100 קילומטרים.

כמה פעמים בחודש נכנסים לתחנת דלק - זאת לא צריכת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...