Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי פתוחה ונדירה אורחת בארץ

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 2559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום ראיתי מכונית מאד מוזרה - סוזוקי סוויפט מתחילת שנות התשעים שעברה חיתוך לרמה שהפכה אותה לקבריולה... לוחית רישוי פולנית או גרמנית. מישהו כבר 633bfad4e38aae04d5b2a30335a50ca6.jpg56ab4fb6c0ea2f24139f43af8c2ed138.jpg2fbe4cf13b442155215e87068ab732ed.jpgנתקל בארץ בדבר ההזוי הזה?

Sent from my m2 note using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוחית הזויה לגמרי - הסימון E מייצג את ספרד, אבל הלוחית ממש לא דומה ללוחית ספרדית מוכרת.

הסמלים בקצה הימני של הלוחית לא ברורים.

אולי תוכל להעלות צילומים של הלוחית מטווח קרוב?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה תמונת תקריב של הלוחית, מקווה שניתן לזהות משהו.

זה אכן נראה כמו שעטנז מוזר - מישהו עשה קומבינה בין לוחית ספרדית לבין משהו אחר...? ומה הקשר לגרמניה?

וP70224-131155(1).jpg

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק אם על השמשה הקדמית נשארה מדבקה של הטסט. התמונה קטנה ואני לא מצליח לראות.

אבל לפי העבודה שעשו על הרכב הזה, זה נראה מעבר לפירטי. אולי רכב מ"שבאביה החדשה"? :shock:

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בזכרון/בנימינה? יצא לי מדי פעם להתקל כאן בדברים מוזרים בסגנון. ראיתי ממש לא מזמן טרנספורטר מסביבות שנות השמונים עם לוחית "גרמנית" (לא התעמקתי). יש גם את החתיאר עם הלנדרובר דיפנדר העתיק עם הגה ימני ולוחית אנגלית.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הדיפנדר עם ההגה הימני ראיתי בחיפה. יש לי אפילו תמונות שלו.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הרכב קומבינה וגם הלוחית קומבינה: E זה ספרד, PL מימין זה פולין.

אני לא בטוח ב-PL קשור לפולין.

הנושא עניין אותי, אז עשיתי חיפוש על הנושא.

ME זה קידומת שניתנה ע"י פרובינציית מרוקו הספרדית, בערך מסוף שנת 1929 עד 1956 (מסתמך על הזיכרון לגבי השנים) - דבר שכבר אינו בתוקף ואינו קיים.

אם הבנתי נכון (ואינני בטוח בכך - בקטע הזה כבר לא התעמקתי) 669PL זה מספר הרישוי הסטנדרטי של רכב מאותה תקופה/אזור.

הסמל מעל האותיות PL - נראה לי כמו סמל של בנטלי (אולי גרסה ישנה שלו). לא וודאי - בגדר ניחוש שלי

לגבי צד ימין של הלוחית (1254 ומילה שנראית כמו GERMAN) - אין לי מושג במה מדובר. אולי קשור לאזור שנכבש ע"י הגרמנים במלחמת עולם 2 ?

אני מנחש כי העבירו את לוחית הזיהוי מרכב ישן (בנטלי ?) לסוזוקי הנ"ל (האם בספרד יש לוחית זיהוי אישית ?)

רוב הדברים שכתבתי הם בגדר ניחושים ותיאוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו משהו מתקופת הרייך השלישי.

אני לא בטוח ב-PL קשור לפולין.

הנושא עניין אותי, אז עשיתי חיפוש על הנושא.

ME זה קידומת שניתנה ע"י פרובינציית מרוקו הספרדית, בערך מסוף שנת 1929 עד 1956 (מסתמך על הזיכרון לגבי השנים) - דבר שכבר אינו בתוקף ואינו קיים.

אם הבנתי נכון (ואינני בטוח בכך - בקטע הזה כבר לא התעמקתי) 669PL זה מספר הרישוי הסטנדרטי של רכב מאותה תקופה/אזור.

הסמל מעל האותיות PL - נראה לי כמו סמל של בנטלי (אולי גרסה ישנה שלו). לא וודאי - בגדר ניחוש שלי

לגבי צד ימין של הלוחית (1254 ומילה שנראית כמו GERMAN) - אין לי מושג במה מדובר. אולי קשור לאזור שנכבש ע"י הגרמנים במלחמת עולם 2 ?

אני מנחש כי העבירו את לוחית הזיהוי מרכב ישן (בנטלי ?) לסוזוקי הנ"ל (האם בספרד יש לוחית זיהוי אישית ?)

רוב הדברים שכתבתי הם בגדר ניחושים ותיאוריות.

הרייך השלישי לא היה חבר באיחוד האירופי. גם לא מרוקו הספרדית :conf:.

מישהו חמד לצון

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומבינה. ראיתי גם פיאט אונו כזו שועטת במדבריות באר שבע.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרייך השלישי לא היה חבר באיחוד האירופי. גם לא מרוקו הספרדית :conf:.

מישהו חמד לצון

לא טענתי שהרייך ה-3 או מרוקו הספרדית היו חברים באיחוד האירופי.

העליתי השערה שיתכן והלוחית הייתה שייכת רכב מאותה תקופה, ובהמשך הועברה לסוזוקי הנ"ל.

יתכן באמת שמישהו חמד לצון, אך מאידך אם שוטר יעצור אותו לבדיקה (וזאת לוחית שפשוט מזמינה בדיקה) - זה לא יגמר בטוב עבורו.

נראה לי (בגדר ניחוש בלבד !) שזה רכב שהוכנס לארץ ע"י תייר ולכן לוחית זיהוי של האיחוד האירופי (ניתן להכניס רכב לתקופה של 6 חודשים עם הארכה של 6 חודשים נוספים. אח"כ חייב לרשום אותו במשרד התחבורה או להוציא אותו מהארץ)

http://bit.ly/2mfTCrV

מרוקו הספרדית : מדינת חסות ספרדית שכללה שטחים במרוקו של ימינו, בשנים 1956-1912

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...