Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי יכול לנדב לי בודק לחות בנוזל בלמים בירושלים ?

Silencer23
שימו לב! השרשור הזה בן 2632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לאסף, אם כן יש דרישה לנוזל קלאס6 ,

ניתן לרכוש ב45 שקלים לחצי ליטר (רנו מקורי)

http://www.justmotor.co.il/Product/%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%91%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%99-%D7%A9%D7%9C-%D7%A8%D7%A0%D7%95-dot4-class-6

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חחחח "כנופיית הטיפולים השוטפים" אני ממש צוחק כאן מהתמונה הזו עם הכנפיים.

אז שאלה יותר מתאימה לשאול, מי יכול "לנדב בתמורה" את הקיט ניקוז אז ששלי יגיע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר אני בחודש האחרון החלפתי נוזל בלמים ב 3 מוסכים שונים !!

השניים הראשונים היו חאפרים ולא עזרה ההתעקשות שלי הם לא החליפו כמו שצריך .

רק המוסך השלישי היה נראה שמחליף כמו שצריך , וכן זה לוקח זמן = כסף , אבל אין בעיה עם זה כל עוד עושים את העבודה כמו שצריך . חשוב להבהיר את זה למוסכניק , שאין בעיה לשלם העיקר שיעשו את העבודה לפי הספר .

ולכן אופן ההחלפה חשוב יותר מאשר בחירת נוזל דוט 4 כזה או אחר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרנים שדורשים נוזל קלאס6 זה לא בשביל הכיף.

מדובר בנוזל בעל צמיגות נמוכה יותר הנדרשת עבור זמני תגובה תקינים של מערכת בקרת היציבות.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה לחיות עם דעות לא מבוססת ולא מגובות חבר, אתה תגרום לעצמך נזק ולסובבים אותך, אולי כן ואולי לא.

מהיכן הוצאת את זה? יודע מה אומרים התקנים? מה נדרש? למה שלא תמלא DOT 2 אם כבר? או 5?

תצמד למה שהרכב שלך דורש בהתאם לשנתון ודרישות היצרן, אם נדרש קלאס6 עם צמיגות נמוכה, תצמד לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בנוזל בעל צמיגות נמוכה יותר הנדרשת עבור זמני תגובה תקינים של מערכת בקרת היציבות.

בדיוק.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתבת זה תמצית של מה שכתוב בדפי הנתונים של ייצרנים שונים. אם תסתכל שוב פעם על הנתונים של נוזל בלמים תוצרת ATE SL6 תראה שהביצועים של הנוזל מוצגים כאשר הטמפ' היא מינוס 30 מעלות צלזיוס לכן אינני בטוח שבטמפ' סביבתית ממוצעת יש לנוזל יתרונות משמעותיים על פני DOT4 תיקני.

bfluid2006_reaktion_us-data.jpg

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לאסף, אם כן יש דרישה לנוזל קלאס6 ,

ניתן לרכוש ב45 שקלים לחצי ליטר (רנו מקורי)

http://www.justmotor.co.il/Product/%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%91%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%99-%D7%A9%D7%9C-%D7%A8%D7%A0%D7%95-dot4-class-6

ידוע לך מי היצרן?

English cake

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר אני בחודש האחרון החלפתי נוזל בלמים ב 3 מוסכים שונים !!

השניים הראשונים היו חאפרים ולא עזרה ההתעקשות שלי הם לא החליפו כמו שצריך .

אותי מעניין מה הכוונה לא כמו שצריך? (ועוד פעמיים)

כנופצונית מתלמדת :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתבת זה תמצית של מה שכתוב בדפי הנתונים של ייצרנים שונים. אם תסתכל שוב פעם על הנתונים של נוזל בלמים תוצרת ATE SL6 תראה שהביצועים של הנוזל מוצגים כאשר הטמפ' היא מינוס 30 מעלות צלזיוס לכן אינני בטוח שבטמפ' סביבתית ממוצעת יש לנוזל יתרונות משמעותיים על פני DOT4 תיקני.

זה מוכר לי, גם אני הסתכלתי על הגרף הזה בזמנו.

ואם זאת, לא ראיתי הנחיית יצרן שונה עבור איזורים בעלי אקלים חם, לכן אני לא בטוח שבשביל הבדל של 15 שקלים לחצי ליטר, יש טעם לשחק עם זה יותר מידי..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...