Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו

פוסטים מומלצים

בארצות הברית גוררים סמי טריילר עם טנדר מגודל.

באירופה גוררים סמי טריילר עם דה שבו.

התמונה צולמה על ידי יואל זהר וראובן שטיין בשנת 1999, במפגש בין לאומי של מועדוני דה שבו, מפגש אליו הם הגיעו עם המכוניות שלהם מהארץ.

2vc semi trailer.jpg

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

ראיתי תמונה של ריקשה סמיטריילר.

לא מוצא את התמונה.

אולי בהמשך.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה צולמה על ידי יואל זהר וראובן שטיין בשנת 1999, במפגש בין לאומי של מועדוני דה שבו, מפגש אליו הם הגיעו עם המכוניות שלהם מהארץ.

ובמזרח הרחוק אבל גם באמריקה ניתן לראות אופנועים גוררים. איך נפלנו אם פקידים קטנים ולא חכמים במדינתנו...

169vtx1300s-351x283.jpg

BensGS.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מהדברים המגניבים שראיתי!:shock:8):-D מעניין, איך היו מסתכלים על דבר כזה בארץ, לו היו רואים אותו בכביש?:lol:

אגב, איך העגלות מתחברות לכל ה"מיני-סוסים" האלה- עם גרסה מוקטנת של הגלגל החמישי, או שיש פטנט אחר בגדלים האלה? מאד מעניין!

ואפרופו אופנועים גוררים- ראיתי בארץ לפחות גולדווינג אחד שמסתובב עם הוו- מעניין, האם הוו רשום לו ברישיון, או שפשוט מתעלמים מזה בתור משהו ש"לא יכול להיות", כשרואים את זה בטסט?:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל - אני לא עומד בקצב שלך היגבתי לתמונה בקומונת תח"צ. ה AEC המתחפש ללילנד מכה שנית!

הוא והסיסו הפיני הם רק חלק מדגמי לילנד ש"הפסדנו" כשהם החליטו לברוח. דמיין לך א"י אלטרנטיבית עם לילנד מרתון, לנדטריין ועוד חיות מוזרות שיצאו לשוק בשנות השבעים אך לארץ כבר לא הגיעו...

T

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה תמונה משנת 1972 מפעל רדימיקס מזכרת בתיה לילנד היפו והדגם הזה

ואני זוכר את הסצנה מ"קזבלן", שבה ה"חברה" "מבקשים" מנהגי המשאיות בטון לבוא לשפץ להם את השכונה- ויש שם שיירה שלמה של ליילנדים- מערבלי בטון!:twisted:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תחסכו לי זמן ועצבים עמדה 1

אני חושב לקנות אוטובוס ולהפוך אתו למשא אחיד

אני מבין שצריך אישור של עמדה 1 במשרד הראשוי

האם יש מי מכם שעשה דבר כזה?

מה הפרוצדורה ומה העליות אולי זול יותר לעשות רשיון לאוטובוס

תודה על התשובות

יורקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני זוכר את הסצנה מ"קזבלן", שבה ה"חברה" "מבקשים" מנהגי המשאיות בטון לבוא לשפץ להם את השכונה- ויש שם שיירה שלמה של ליילנדים- מערבלי בטון!:twisted:

גם בסרט הנוסטלגי והבלתי נשכח "מתחת לאף" מככב מערבל בטון (מאק?) של חברת ישראבטון אם אני לא טועה.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תחסכו לי זמן ועצבים עמדה 1

אני חושב לקנות אוטובוס ולהפוך אתו למשא אחיד

אני מבין שצריך אישור של עמדה 1 במשרד הראשוי -נכון.

האם יש מי מכם שעשה דבר כזה? -אני ראיתי מלא אוטובוסים ישנים של דן, שעברו שם, כי הפכו אותם לסוג של ביתן נייד, לא יודע למה ומי, ויש בארץ עוד מלא רכבים כאלה- אז, לפחות לאנשי עמדה 1 יש מספיק ניסיון עם זה, לא תפתיע אותם זה בטוח, ואני מאמין, שזה לטובה!

מה הפרוצדורה ומה העליות אולי זול יותר לעשות רשיון לאוטובוס -לא נקראה לי בכלל! העלויות של עמדה 1 לא ממש גדולות, אגרות של כ-100 ש"ח אם אני זוכר נכון, עלויות רישיון לאוטובוס אסטרונומיות לגמרי, וזה גם כולל מבחן מתיש של יום שלם (סוג של "פסיכומטרי"), וקורס של כשלושה חודשים של משרד העבודה- סה"כ, לא כולל הזמן שתשקיע- בסביבות 10 אלף פלוס- האם אתה מוכן לזה? אם אפילו אני עוד לא עשיתי את זה- זה כבר אומר משהו!:-) והכי קטע- ברגע, שתהפוך את האוטובוס לקרוואן- בכל מיקרה אתה לא יכול להשאיר אותו רשום כ"אוטובוס", כי שינית אותו לגמרי, והוא לא יעבור טסט ככה!

תודה על התשובות

יורקי

עניתי לך בכחול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו את המאק הזה משופר וגם סיסיסי עם פנסים מרובעים וגם די אם יפה באחת מארצות ערב

ישראל אם תשים לב זה לא ממש DM ניסיתי להשוות אותו לדגמים של מאק ולדעתי זהוא שעטנז היות והקבינה לא בצד כך שזה לא DM אבל הכנפיים הם לא של R לדעתי גם רוחב הכנף מוגזם והם יותר רחבות מהמקוריות כמובן שגם המסגרת של הפנסים הושתלה מF או מR עם מכסה מנוע מפיברגלס דוגמת הרכב הסמוך לו.רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי תמונה של ריקשה סמיטריילר.

לא מוצא את התמונה.

אולי בהמשך.

ישי

ישי, אתה מתכוון לזה?

620-e.jpg

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...