Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

MirrorLink, SmartLink, AppConnect וכד'

Yael Grossman
שימו לב! השרשור הזה בן 2080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא אמורה להיות לך את האופציה. מירורלינק נכנס בחצי השני של שנת מודל 2015. סמארטלינק נכנס בשבוע ייצור 22 של שנת 2015 שנחשב כבר כשנת מודל 2016.

ולגבי ההתנהלות - אותי יותר מפתיע שבחטיבת סקודה וסיאט פתחו את האופציה ודווקא בפולקסוואגן לא.

אולי נציגי פולקסווגן שנמצאים פה בפורום יוכלו לתת תשובות בנושא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אולי נציגי פולקסווגן שנמצאים פה בפורום יוכלו לתת תשובות בנושא

אשמח לתגובה של נציגי צ'מפיון מוטורס.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש S6 EDGE PLUS ובדק את המירור לינק שלו?

ניסיתי אצלי אבל לא מופיעה אצלי שום אפליקציה תומכת גם לא החייגן וגם לא GOOGLE MAPS

הורדי סתם CAR MODE הוא מופיע תומך אך כשאני מחבר את המכשיר למערכת מופיע כיתוב שלא נמצאה אפליקצייה נתמכת

נבדק על PIONEER 5750

המכשיר שלי הוא ה S6 EDGE PLUS G928F מפולין 64B

Screenshot_2015-10-16-16-02-36.jpg

עריכה אחרונה על ידי vic1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
למישהו יש S6 EDGE PLUS ובדק את המירור לינק שלו?

ניסיתי אצלי אבל לא מופיעה אצלי שום אפליקציה תומכת גם לא החייגן וגם לא GOOGLE MAPS

הורדי סתם CAR MODE הוא מופיע תומך אך כשאני מחבר את המכשיר למערכת מופיע כיתוב שלא נמצאה אפליקצייה נתמכת

נבדק על PIONEER 5750

המכשיר שלי הוא ה S6 EDGE PLUS G928F מפולין 64B

[ATTACH=CONFIG]440956[/ATTACH]

מצטרף לבעיה..

האם יש למישהו מושג מתי צפוי לצאת עדכון המירור לינק ל- Pioneer X2750BT ?

הבנתי שבגרסה הסינגפורית העדכון כבר יצא- מישהו התנסה/שמע על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותקן אצלי על ה 5750 עידכון סינגפורי 8.4 העידכון כולל עיברית ועובד ללא שום בעיה אך אין שום קשר לMIRROR LINK

גם בדקתי עם EDGE רגיל גם שם לא מופיעות אפליקציות תומכות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור שאמר שצריך כבל מיוחד (MHL ..)

קניתי מערכת אנדרואיד לרכב עם האופציה לmirrorLink,

יש לציין שעם הonePlus one שלי זה לא עבד אז לקחתי את הגלאקסי של אחי

והשליטה מצויינת.... סרטון קצרצר :

החיבור נעשה עם כבל micro USB פשוט.

(אגב כל מיני כבלים סינים הוא לא תפס .. אז רק בכבל השלישי הוא באמת התחבר נורמלי..)

אשמח לעשות סרטון יותר מפורט אם יהיה צורך...

(אגב, כדי שהחיבור יפעל, התבקשתי להפעיל USB debugging למי שמכיר, אולי זה יפתור לו כל מיני דברים...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר, עם האינפוטיינמנט של היטי החדשה הצלחתי להתקין את האפליקציה (אנדרואיד אוטו AA) וזו התחלה חביבה.

כדי להתקין צריך לגרום לנייד (OPO במקרה שלי) לחשוב שהוא בארה"ב (בעזרת VPN) כי האפליקציה לא זמינה בישראל. את ההתקנה עשיתי בעזרת WIFI (הרכב חונה צמוד לבית). ה VPN עשה לי בעיות עם האינטרנט של גולן. לשמחתי, התוכנה עובדת ברכב גם בלי ה VPN שזה חדשות טובות. מקווה שימשיך ככה...

מהמעט שבדקתי בינתיים:

יתרונות על ממשק הבולרו הרגיל:

1. בחיבור BT ממשק הבולרו לא מזהה עברית כלל וצריך לחייג מהנייד (לא נוח) או לשנות שמות לאנגלית (מעצבן). עם ה AA הוא מסוגל להציג חלק מספר הטלפונים בעברית. לגבי "חלק" פירוט בהמשך.

ב. אפשר לנווט בעזרת מפות ממסך הרכב.

ג. יש חלק מהפלייליסטים מהטלפון וחיבור חינמי לתקופת ניסיון של שלושה חודשים לגוגל מיוזיק מלא, כמובן ממסך הרכב.

ד. הממשק פשוט, ברור ונוח מאוד.

ה. אין בעיה לעבור בין ה AA לממשק הסטנדרטי של הבולרו וחזרה כרצונך. האמת שהממשק החדש ממש נחמד (הרבה יותר מהבולרו הקודם שלי).

חסרונות:

א. בגלל ממשק הבולרו, אין תמיכה בעברית בחיפוש (למשל כתובת). לא בדיבור ולא במקלדת.

ב. אין עדיין ויייז וכאשר AA עובד הוא חוסם את מסך הנייד. כלומר להיות מחובר ל AA ולנווט בנייד עם וייז לא אפשרי (מה שכן אפשרי בחיבור BT רגיל כמובן).

ג. לגבי "חלק" בגלל מגבלה מטומטמת של AA מספר הפלייליסטים שניתן לגלול אליהם מוגבל. למה זה מטומטם? כי הם מכריחים אותנו לצמצם אותם או לחילופין להתחבר כרגיל לטלפון דרך BT ולא לעבוד דרך התוכנה או להשתמש ב SD ושם אין הגבלה על הפלייליסטים. גוגל יותר צדיקים מ VAG ויורים בזה כדור לעצמם ברגל. כנ"ל עם רשימת אנשי הקשר, אם כי המועדפים מוצגים קודם.

לדעתי הכיוון העתידי נכון בגדול.

עריכה אחרונה על ידי integral2192
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בהגבלת הפלייליסטים ואנשי קשר את מתכוונת ל"באג הגלילה", אז אני חושב שזו תכונה מובנית ומכוונת של AA:

That strict limitation is intentional: Google wants drivers to do most things using its voice search, so they’re not staring at the screen instead of the road. The design guidelines include a limit on how long a scrolling list (say, for artists or albums) can be in the media pane. I can’t scroll past the D’s in my Spotify library using Android Auto, locking me out of a large amount of music I might want to listen to in the car

http://www.theverge.com/2015/5/26/8659671/android-auto-in-car-system-review-smartphone-hyundai-sonata

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין!

אגב, באיזה VPN Client אתה משתמש ?

שואלת, כי הרי גם אם אתה מקבל IP מארה"ב לדוגמא, ברגע שתתחבר ל-Play Store הוא אמור לזהות לפי החשבון שאתה מהארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

לפי מה שקראתי פה הכי מקצוענים אולי אתם תעזרו לי המון זמן אני מחפש תשובה .

יש לי סקודה פאביה 2016 כוללת מירור לינק ואנדרואיד אוטו.

כשאני מחבר את הפלאפון שלי גלקסי נוט 4 למירור לינק ניכנס לי אני רואה את המסך של הפלאפון במסך הרכב אבל ל3 שניות ויוצא לי .

ניסיתי לחבר פלאפון של חבר HTC וזה עבד חלק וויז משחקים אינטרנט פייסבוק הכל הכל .

מה אני עושה לא נכון למה בפלאפון שלי זה יוצא ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...