Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות חמות - על בעלי מקצוע בענף הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחזק את קודמי בקשר למקצועיות המכון והשרות האדיב והטוב שהם נותנים.

אני הגעתי לשם בתור מוכר ובאמת שהם לא פסחו על שום פרט ברכב אני הייתי מרוצה וכך גם הקונה.

מה שבטוח שאני אקנה את הרכב הבא אני אבדוק אותו במונדיאל :) (אולי נזכה לאיזה הנחת חבר פורום :) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכל חברי הפורום!

היום יום שישי 03.07.09, לקחתי רכב לבדיקה במכון "מונדיאל טסט" שנמצא בבאר שבע.

הרכב ניבדק במקצועיות, ובהקפדה על הדברים הקטנים!

הרכב עבר את כל הבדיקות האפשריות שניתן לקבל ברמה הכי גבוהה!

קיבלתי את התמורה הטובה ביותר לכספי, ואני לא מתחרט בכלל! בזכות הבדיקה הנ"ל חסכתי לעצמי נזקים ברכב בשווי אלפי שקלים +מנוע גמור! השירות מעולה, וכך גם ההסברים שפורטו אחרי הבדיקה לגבי הנזקים.

כל זה יהמר לזכותו של הבוחן "ברזילי דוד" שביצע עבודה נהדרת בבדיקה!!!

לסיכום אני ממליץ בחום! על המכון הנ"ל.

האם מדובר על מיצובשי קולט, שנת יצור 95?

ישר כוח לדוד ברזילי חבר הפורום ומנהל מכון הבדיקה מונדיאול, ששמו הטוב הגיע למרחוק עד לנתניה.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל החברים.

כפי שחלקכם יודעים - לאחרונה התחלתי להתעניין בביצוע דיטיילינג לרכב שלי.

מצבו של גולף עד לפני שבועיים היה,איך לאמר - לא משהו.המון SWIRLS מסביב לרכב,גג מחוספס שהרגיש כמו נייר שיוף,מכסה מנוע שהתמלא עם הזמן בשריטות קטנות וקטנות פחות ואיבד את הברק שלו.תמונות להמחשה:

Picture001.jpg

Picture013.jpg

Picture014.jpg

Picture019.jpg

החלטתי שאני פונה למומחים בתחום בארץ.לאחר חיפושים,בירורים והתייעצויות - מצאתי את הבן-אדם שהתאים מבחינתי לכל הדרישות והקפריזות שלי.

בחור צעיר,ושמו יבגני,הסכים בשיחה טלפונית לבצע את העבודה ביום אחד ( icon_eek.gif ).

בדיעבד כשרואים את גודל העבודה והקושי בביצוע בפרק זמן כה קצר - זה כמעט בלתי אפשרי.לא פיזית ולא נפשית.אבל הסתבר שליבגני יש סבלנות של ברזל,וזה בא לידי ביטוי בעבודה שלו.

Long story short - נפגשנו לפני שבועיים (יום שבת) במקום שנקבע מראש - אחד המושבים באזור כפר-סבא בשעה 7:00 בבוקר (פאק,זה מוקדם..).ויבגני התחיל במלאכה.

Picture023.jpg

אני לא אעלה את כל התמונות של הטיפול לכאן,כי יש המון.

אבל אני אתן לינק מפורט עם התמונות של כל התהליך:

http://s446.photobucket.com/albums/qq190/koniyoto/Golf%20GTI%20MK4/?albumview=slideshow

זוכרים מתי התחלנו? ב-7:00 בבוקר.סיימנו ב-21:30.סה"כ 14.5 שעות עבודה.

אבל התוצאה מדהימה:

Picture118.jpg

אתמול ביקרתי שוב אצל יבגני,לעשות כמה פינישים ושיוף נוסף של פוליש ושכבת ווקס rk.gif

מכיוון שבפעם שעברה העבודה הסתיימה בשעות די מאוחרות והיה כבר חשוך - נשארו כמה סימני פוליש על הרכב,והיה צורך להסירם.

אני אומר בלב שלם עכשיו - מקבלים רכב חדש לחלוטין והתוצאה בהחלט מצדיקה את עצמה ThumbsUp.gif

b6678ba1.jpg

0eee6ee9.jpg

0d4ef3a4.jpg

e2a8c802.jpg

לגלריה Before & After וסרטון קצרצר בדף הבית של הדיטיילר:

http://www.nessdetail.com/gallery/golfmkivgti

יש באתר שלו את המחירון "בערך" כמה יעלה כל טיפול:

http://www.nessdetail.com/services

מס' טלפון ואי-מייל שלו מופיעים בתחתית הדף.

בהצלחה :wink:

עם ההיכרות שלי עם הסיוויק (בניד פור ספיד) הייתי אומר שזה אוטו לא רע גם לסיבובים :wink:.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
היי, הייתי אצל "אורן שרותי רכב" ברחוב המרכבה 15 חולון (חבר פורום בכינוי ESI TURBO), בשל חגורת בטיחות שנתפסה בברלינגו 2004 שלי, אורן מיד שחרר את החגורה לחופשי, הבחור יודע מה הוא עושה, כל הכבוד על השירות.

:mm_yeah:+1

היום ביקרתי את אורן לטיפול החלפת רצועת תיזמון בקסנטיה.

הרכב הוכנס ראשון כמו שקבענו בטלפון למרות שהיו לו רכבים שנשארו מאתמול, אורן היה אדיב לאורך כל הזמן ששהיתי במוסך.

העבודה התבצעה בצורה הכי מקצועית.

לסיכום:

שירות ומקצועיות ברמה הגבוה והמחיר הוגן.

ממליץ בחום.

Citroen C5 2007 2.0L HDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת נתניה: מערכות סטריאו, מיגון וכולי-"בית הסטריאו והמיגון", שכטרמן 4 א.ת הישן. 09-8840605. בעל מקצוע צעיר יחסית, ישר ואמין, דבר שלצערנו נדיר(במיוחד בנתניה..).

מוסך מכונאות, וגם התקנת מערכות: "מרקט רכב", האורג 6 א.ת. הישן.

09-8828567. מרקו\סשה. פה אני טיפה משוחד, כי זה קרוב משפחה של חבר, אבל תנסו ולא תתאכזבו..:wink:

זהו להיום.:-D

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מוסך מורשה פיאט פ.י.א צפון בשדרות ההסתדרות 168 בחיפה.

אשמח להמליץ על המקום ובעיקר על מחלקת הטריד אין שלהם, קניתי מהם פיאט פונטו ובנתיים כל דבר קטן (או גדול) שמתקלקל באוטו נפתר ובחינם. 3 ימים לאחר שקניתי את הרכב הלך ראש מנוע למרות שבפירוש נכתב בהסכם שאין אחריות על התחחמות ובכל זאת התיקון היה על חשבונם. אני מרגיש שם בבית, מומלץ!

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני מצטרף כאן לרשימה ארוכה של ממליצים אבל זה בטח לא יכול להזיק :-) , אני רוצה להמליץ על מוסך רון שפתר לי בעיה של חוסר סחיבה וגמגומים ברכב (אאודי A3 1.8T) הבעיה שתוקנה ברכב הייתה קרע באחד מצינורות הגדישה, בעל המוסך רון גילה מקצועיות אדיבות ואכפתיות, הבעיה נפתרה לחלוטין והמחיר היה הוגן מאוד, בקיצור: מומלץ!!

עופר פרץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הייתי צריך החלפת רצועת טיימינג ומשאבת מים ברנו סניק.

בסופו של סיפור ובירורים - הגעתי לבני ל שלנו. מהפורום. כמה מילים ומיילים איתו - וראיתי הרבה ידע ואהבה למכוניות, ביחוד אם אפשר לשלוח ידיים לצרפתיה אחת. הזכיר לי את החבר'ה המבוגרים והנהדרים של פעם ממוסך האומן בת"א שטיפלו באלפא שלי.

בני נתן הצעה כדאית, טובה משמעותית מכל מוסך מורשה, הביא קיט מקורי של רנו ואפילו סיימו את העבודה מוקדם מהצפוי.

איש מקצוע א-א ובעל ידע רב!

רק דבר אחד צער אותי: האלפא והרולס רויס שהוא משפץ כרגע לא מוכנות לסיבוב של אורח לרגע...

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורס מורכב מ-2 מפגשים בני שלוש שעות כ"א. (בפועל יצא יותר זמן, תודה דני :wink:)

בחלק הראשון של הקורס עוברים על הבסיס, קוים נכונים, תנוחת ישיבה ועבודת הגה נכונה. בחלק השני, היותר מתקדם (וכיפי) - מתחילים ליישם את התיאוריה לפרקטיקה, לומדים דברים הכרחיים (כמו גז-ביניים ועקב-בצד-אגודל) ומעלים את המהירות.

אפילו שאני לא 'ירוק' - זה הרכב הספורטיבי השני שלי, ובתקופה האחרונה אנחנו נפגשים כל חודש בערד - למדתי המון דברים חדשים, וראיתי שעשיתי לא מעט טעויות. למדתי שאפשר לנהוג מהר בצורה חלקה וזורמת, בלי להגיע בכלל למצבים של תיקון תת-היגוי/היגוי יתר. וכמובן למדתי איך צריך לעבוד עם ההגה נכון. (היה קשה לשנות הרגלים בשבוע, אבל הבנתי למה השיטות האחרות פשוט פחות טובות).

אה, שכחתי. על הדרך היה גם כיף :)

והמוסר השכל?

לפני שרצים לשפר מתלים, או מנוע, או ברקסים - תשקיעו כמה גרושים בקורס נהיגה מתקדמת. כי אם תנהגו נכון וחלק - תטלטלו פחות את הרכב ופשוט תיסעו יותר מהר. זה השיפור עם התמורה הטובה ביותר לכסף, לטעמי. אתם תגלו שאפשר להוציא מהרכב הרבה יותר.

אני פשוט לא מצליח להבין את כל אלה שקונים רכב ספורטיבי חדש, משדרגים בכמה אלפי שקלים את הג'אנטים (מ-8 צלעות ל-5 [או להפך?], אכן שיפור קריטי), משלמים בכל טיפול מאות שקלים לבורקס בחדר המתנה (צ'מפיון :-)) אבל על קורס נהיגה מתקדמת - מוותרים. באמת חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להודות למוסך רון

אתמול האוטו שלי התחמם אחרי שהחלפתי רדיאטור... נסעתי למוסך רון תוך כמה דקות הבחור הבין שזה מגיעים ושחרר אותי לדרכי

כל מקום אחר היה משקר ומנסה לקחת סתם..

תודה רבה על ההבחנה המהירה ועל האמינות ממליץ בחום על המקום:)

ושוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להודות למוסך רון

אתמול האוטו שלי התחמם אחרי שהחלפתי רדיאטור... נסעתי למוסך רון תוך כמה דקות הבחור הבין שזה מגיעים ושחרר אותי לדרכי

כל מקום אחר היה משקר ומנסה לקחת סתם..

תודה רבה על ההבחנה המהירה ועל האמינות ממליץ בחום על המקום:)

ושוב תודה

אכן מוסך רון מומלץ על-ידי רבים.

אבל לבוא וללכלך שכולם היו משקרים זה לא המקום.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלה:פיאט פונטו שנת 98 XTZ75 גיר ידני.

מום הכלה:ראש מנוע.

מדובר ברכב שאחי קנה לפני שבוע,ובבדיקה לפני הקנייה,התגלה פריצת אטם ראש מנוע.מכיוון שכבר חודש וחצי אני מחפש עבור אחי רכב נורמלי,והרכב הנ"ל היה שמור להפליא וכל המכלולים האחרים היו במצב טוב מאוד עד מעולה,התקבלה ההחלטה לקנות את הרכב ולעשות לו ראש מנוע.המוכר הסכים להוריד מה שדרשנו,וכך נקנה הרכב בשעה טובה ומוצלחת.

אחי התלבט מאוד היכן לבצע את הראש מנוע,אבל אני לא הבאתי לו אפילו אינץ' של מחשבה אחרת מלבד בני לוי.

טלפון לבני,מסבירים לו מה הבעיה,והוא בדרכו האופיינית להציל את כולנו מידי הרמאים,שואל אותי:"אתה בטוח שלא מתכמנים אותך שזה ראש מנוע"?הסברנו לו שהבדיקה נעשתה במקצועיות,והכל ברור כשמש,ואין פה משהו אחר.רק לאחר שהוא שמע זאת הוא השתכנע,לא לפני שהוא אמר שהוא בכל זאת יבדוק את זה.

יום ראשון בבוקר מגיעים לבני לוי.האיש מקבל את פנינו בדרכו האופיינית והעסיסית,מכניס אותנו להיכל קודשו ואנו עומדים נפעמים,מהסדר המופתי והשקט שיש במקום.גם מבחר הכלים שיש לאיש,מפתיע לטובה.משאירים את המפתחות,לא לפני שאני מכין לבני רשימה ארוכה של דברים שצריך לבדוק,ומשגע אותו ללא הרף.בני מתייחס לכל הערותיי,ומבטיח לעדכן אותי בכל התפתחות.

במהלך היומיים הקרובים אנחנו בקשר הדוק עם בני,הוא מסביר לנו בדיוק באיזה שלב הוא נמצא ומה קורה.

היום בערב מגיעים לבני כדי לקחת את הכלה.שוב נכנסים להיכל קודשו,ובני עובר איתנו על חלק חלק שהוא החליף,תוך כדי שהוא מראה לנו את החלקים הישנים שהוחלפו ברכב.פשוט שקיפות מלאה.כל החלקים שהוא החליף באיכות מעולה.לא קיים אצלו בלקסיקון משהו שנקרא סיני.מכסה המנוע הורם,והכל נראה נוצץ ומבריק.דברים קטנים שהיה צריך להחליף על הדרך,וסתם אדם לא היה שם לב,הוחלפו אצל בני,בצורה המקצועית ביותר.

המשכנו לפטפט איתו על ענייני מכניקה,ונדהמנו מהידע הנרחב והבקיאות שהאיש מפגין.הרנו הצהובה חנתה שם נוצצת ומבריקה,והחבר שבא איתי,שכח למה הגענו,ופשוט התלקק על הרכב ללא הפסקה.

אבל עכשיו מגיע הקטע הרשמי והמרתק:ההנעה.

נפרדנו מבני לשלום,הנענו את הרכב,והכל אחרת.אין לי מושג מה הוא עשה למנוע אבל הרכב מרגיש מדהים.הסחיבה אחרת,כל המכלולים מתחברים ליחידה אחת.כל הדרך עקבנו אחרי החום מנוע,ובינתיים הכל פרפקט.

להגיד לכם את האמת?אחרי מספר לא מבוטל של מכונאים שעברתי ושעברנו,הייתי מגיע עד אליו עם מקרה שכזה,גם מצפת.>

תודה רבה בני,על המקצועיות,על השקיפות,והכי חשוב על הפדנטיות שזורמת בעורקך.

שי,אחי,והחבר שהחליט לעשות את הטיימיניג בהונדה רק אצלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.. ההילוכים שלי תמיד היו קשים במיוחד...

ולפני כמה ימים לא הצלחתי יותר להכניס הילך רוורס...חחחח הייתי יוצא ודוחף תאוטו וממשיך ליסוע..

היום הייתי אצל מוסך רון בת"א למי שלא מכיר..

פתר לי את הבעיה דיי מהר .ואללה המחירים היו הוגנים..

לכל מי שיש בעה ממליץ ללכת אליו בן אדם נחמד

ושוב רון תודה על הכל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

קודם כל תודה .

ליתר דיוק הבעיה אצלך היתה במנגנון הכבלים של ידית ההילוכים ,

הוחלף לסט מושלם משומש והבעיה נפתרה .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...