Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההבדלים בין מגאן 3 לפלואנס

shlomub
שימו לב! השרשור הזה בן 5162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אחרי חיפושים בגוגל לא הצלחתי להבין למה בעצם לא נמכרת בארץ מגאן דור 3, אלא במקומה החליט היבואן להביא את הפלואנס. מה בדיוק ההבדלים בין רכבים אלה מעבר לשינויי העיצוב? ומדוע דגם 5 הדלתות נקרא בארץ מגאן החדשה, למרות שזו לא המגאן הנמכרת באירופה, אלא פלואנס טורקית 5 דלתות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו מייבאים לארץ את המאגאן החדשה בתצורת 5 דלתות , הרכב הוא הרכב האירופאי החדש ומיובא מצרפת.

כיוון שרנו לא פיתחו גירסא מרובעת דלתות למאגאן החדשה , נעשה שימוש בפלטפורמה של רנו \ סמסונג מקוראיה אשר נועדה לשווקי עולם שלישי , טכנולוגיה פחות מתקדמת, גודל פיזי מוחשי גדול יותר, והרכבה ויצור בטורקיה.

ישנה בעיה אחת, בארץ הבדל המחיר אינו משמעותי , להטוטי הליסינג והעלאת המחיר אשר נועדה לרצות את חברות הליסינג גורמת לכך שמחיר הרכב אינו אטרקטיבי כפי שיכל היה להיות.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל שניכם טועים. הייתי באולם התצוגה ונאמר לי בפירוש שהמגאן (5 דלתות) מיובאת מטורקיה. כמו כן זו לא בדיוק אותה מגאן שנמכרת במערב אירופה, ניתן לזהות את זה בקלות לפי מד המהירות האנלוגי לעומת מד המהירות הדיגיטלי במגאן האירופאית ועוד כל מיני הבדלי עיצוב קטנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, ההבדלים המשמעותיים בין המגאן/פלואנס הטורקית לזו ה"אירופאית" (שנקראת מגאן 3) הם כמה שינויים קלים בעיצוב הפנים, כולל עיצוב שונה לחלוטין של לוח המחוונים. בנוסף המגאן האירופאית מיוצרת בטכנולוגיה מעט מתקדמת יותר מבחינת ריתוכי השלדה ויש לה כיול מתלים שונה. אה - וכמובן גם יחידות הנעה עדיפות (תיבת 5 הילוכים אוטומטית, מנועים חזקים יותר וכולי).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהם לא ממש רוצים למכור כאן ללקוחות פרטיים, שילוב מנוע-גיר אחד הגרועים.. די עצוב לראות דגם חדש מופיע עם מפרט כזה (ועוד במחיר יקר יחסית), במיוחד כאשר VW ופיאט מביאים לארץ מנועי טורבו מודרניים ובקרוב פורד תצטרף ואולי גם אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, ההבדלים המשמעותיים בין המגאן/פלואנס הטורקית לזו ה"אירופאית" (שנקראת מגאן 3) הם כמה שינויים קלים בעיצוב הפנים, כולל עיצוב שונה לחלוטין של לוח המחוונים. בנוסף המגאן האירופאית מיוצרת בטכנולוגיה מעט מתקדמת יותר מבחינת ריתוכי השלדה ויש לה כיול מתלים שונה. אה - וכמובן גם יחידות הנעה עדיפות (תיבת 5 הילוכים אוטומטית, מנועים חזקים יותר וכולי).

רוני

ואיזה מהן נבחנה במבחני הריסוק?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהם לא ממש רוצים למכור כאן ללקוחות פרטיים, שילוב מנוע-גיר אחד הגרועים.. די עצוב לראות דגם חדש מופיע עם מפרט כזה (ועוד במחיר יקר יחסית), במיוחד כאשר VW ופיאט מביאים לארץ מנועי טורבו מודרניים ובקרוב פורד תצטרף ואולי גם אחרות.

מה בדיוק כל כך גרוע בשילוב מנוע גיר? אולי על הנייר כן,נהגת ברכב עצמו? הצלחת לחוש את ה "מנוע-גיר".

ואולי,יש את הלקוח שרוצה לנסוע במכונית הכי מרווחת והכי בטיחותית בקבוצה שלה?

אגב,עם חישוקי מגנזיום היא נראית ממש אבל ממש לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגאן 5 דלתות היא מטורקיה.

בקרוב יתחיל ייבוא של גרסת 3 דלתות וגרסת ספורט שתהיינה ממערב אירופה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק כל כך גרוע בשילוב מנוע גיר? אולי על הנייר כן,נהגת ברכב עצמו? הצלחת לחוש את ה "מנוע-גיר".

ואולי,יש את הלקוח שרוצה לנסוע במכונית הכי מרווחת והכי בטיחותית בקבוצה שלה?

אגב,עם חישוקי מגנזיום היא נראית ממש אבל ממש לא רע.

לא, לא ניסיתי, אבל אפילו מאזדה 3 החדשה, שהשמינה לעומת הקודמת, עושה 0-100 תוך 13 שניות ופלואנס תוך 14 בלבד..

שלא להשוות לבראבו, אקוטביה, גולף עם מנועי הטורבו שכול יורדים מ-11, ורובם אפילו מ-10. לא שריך להתמודד במירוצים אם הפלואנס, אך זה מצביע על כך, שהמנוע יתקשה להזיז את הרכב ללא מאמץ רב. מכאן שרמת רעש יכולה להיות גבוהה והוא ממש לא חסכוני(שותה יותר מאוקטביה 1.8 TSI). שוב, הכל באמת על הנייר, אם נהגת בפלואנס וכל זה לא נכון, אין לי שום בעיה עם זה :)

לגבי בטיחות, מי בידיוק קבע שפלואנס היא הכי בטיחותית בקבוצה? מרווחת - כן, לפחות בסיס הגלגלים מרשים מאוד.

אבל כל אחד וסדר עדיפויות שלו, אמנם היתרון הבולט היחיד של הרכב, לדעתי, זה שהוא מאוד מרווח, זהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא ניסיתי, אבל אפילו מאזדה 3 החדשה, שהשמינה לעומת הקודמת, עושה 0-100 תוך 13 שניות ופלואנס תוך 14 בלבד..

יש רכבים שמגיעים יותר מהר ל90 ודווקא אז התיבה מעבירה להילוך 3 וההאצה נפגמת. נתונים לחוד- נסיעה מציאותית,יומיומית לחוד.

סובארו B4 165 , גם בקושי הייתה נצמדת לרכבים עם מנוע 1600.... והייתה לי כזאת במשך כמה זמן.

שלא להשוות לבראבו, אקוטביה, גולף עם מנועי הטורבו שכול יורדים מ-11, ורובם אפילו מ-10. לא שריך להתמודד במירוצים אם הפלואנס, אך זה מצביע על כך, שהמנוע יתקשה להזיז את הרכב ללא מאמץ רב. מכאן שרמת רעש יכולה להיות גבוהה והוא ממש לא חסכוני(שותה יותר מאוקטביה 1.8 TSI). שוב, הכל באמת על הנייר, אם נהגת בפלואנס וכל זה לא נכון, אין לי שום בעיה עם זה :)

אני יכול להתחייב לך שיש מספיק אנשים שמוכנים לוותר על שניה או שתיים בדרך ל100 על חשבון נוחות,בטיחות,מרווח.

לגבי בטיחות, מי בידיוק קבע שפלואנס היא הכי בטיחותית בקבוצה? מרווחת - כן, לפחות בסיס הגלגלים מרשים מאוד.

הפלואנס היא המשך מגמתי ובעיקרון זהה למגאן 3 ,רנו מגאן תמיד הייתה סמל לבטיחות.

אבל כל אחד וסדר עדיפויות שלו, אמנם היתרון הבולט היחיד של הרכב, לדעתי, זה שהוא מאוד מרווח, זהו.

וזה שהוא גם מאוד רך בנסיעה שלו? ומאוד נוח?

אגב,בקטגוריית הליסינג אני חושב שהוא בחירה מעולה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיזה מהן נבחנה במבחני הריסוק?

האירופאית כמובן. אבל ברנו טוענים שאין הבדל מבחינת חוזק השלדה (אתה מוזמן להאמין להם, או לא...).

אגב, הפלואנס באמת איטית למדי, אבל גם נוחה לנסיעה. המרווח, אגב, טוב מאוד לרגליים, פחות לראש (מאחור).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה שהוא גם מאוד רך בנסיעה שלו? ומאוד נוח?

אגב,בקטגוריית הליסינג אני חושב שהוא בחירה מעולה!

זה מה שאמרתי מלכתחילה, שהפלואנס לא מיועדת ללקוחות פרטיים. כי אני לא מאמין שלקוח פרטי ירצה רכב איטי ובזבזני מאוד, נוח ומרווח ככל שיהיה.. כמובן שתמיד יש יוצאים מן הכלל, אני מדבר באופן כללי.

אגב, יהיה מעניין לראות האם מבחן הריסוק של הפלואנס, אם יתבצע, יהיה שונה מזה של המגאן 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...