Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בגיר של הונדה 93 [גיר אוטו"]

the pawer of spl
שימו לב! השרשור הזה בן 6510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני לפני קניה של הונדה 93 dxi גיר אוטו"

ביום שבת נסעתי לראות או הרכב הכול טוב ויפה אבל הרגשתי בנסיעה שהגיר האוטו" בין שני לשלישי מעט מושך את ההילוך ז"א שבמקום להעביר ב2800 הוא מעביר ב3500 פחות או יותר

עכשיו מה הבעיה לדעתכם ??

האם הגיר עומד ללכת ?ממה הבעיה נובעת ?

וכמה נשאר לגיר בנסיעה רגועה ?[עד לתיקון במידה וזה סוף הגיר]

המוכר אומר שזה גיר ראשון של האוטו לכן יש את הבעיה [בלאי של 13 שנה ]

תודה לעונים \עוזרים

הכול יהיה בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

זו לא בעיה!

כיוון של הכבל קיק דאון יפתור את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
דיי ברצינות זה מאוד חשוב אני ממש לפני קניה וזה הדבר היחיד שמונע ממני את הקניה ואני מאוד רוצה את הרכב
למה אתה חושב שמה שרשמתי היה בצחוק?

בהונדה סיוויק dxi 93 הגיר הוא מכני, ישנו קבל שמחובר למצערת ונקר "קבל קיק דאון" מתיחה שלו גורמת ל"משיכת הילוכים" והורדות הילוך תכופות יותר.

איך החלטת שההילוך צריך להתחלף דווקא ב2800?

מנוע ה1500 של הdxi לא מייצר כוח מתחת ל3000 סל"ד

שוב..אין בעיה במצב שאתה מתאר,כיוון פשוט ישנה את זה.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

יחסי העברה וזמני החלפה ב1600 שונים מעט מב1500 למרות שמנסיוני ההבדל בנסיעה בקושי מורגש, האם הוחלפה גם תיבה הילוכים?

בכל מקרה זה לא מראה על בעיה, אני במקומך הייתי בודק את עיניין המנוע,האם אושר ברישיון המנוע החדש? האם רשום ברשיון 1590 ולא 1490?

ואם ההחלפה בוצעה אצל בעל מקצוע רציני(ההחלפה מצריכה החלפת מנוע על כל חלקיו כולל סעפת יניקה ומערכת הזרקה,צמת חוטים ומחשב הזרקה.)

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...