Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הרכב יונדאי לנטרה?

emzon88
שימו לב! השרשור הזה בן 6581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו בבניין שלי מוכר שנת 94 יד שלישית עם טסט לשנה צמיגים חדשים ומצבר חדש

יש לרכב 4 חלונות חשמל הגה כח נעילה מרכזית ואין לו תאונות מבחינה של פחחות וצבע הוא מעולה

הוא גם מתחייב לשאסי ויש לה קילומטראז' 155 אלף שזה יוצא 12 ומשהו לשנה שזה לא רע בכלל

אז איך האמינות שלה? והאם יש תמורה למחיר הדיי נמוך (15 אלף)

הא ודרך אגב צריך לעשות לה טיימינג מה העלות של זה בערך לרכב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית סבירה לזמנה,שלמרבה הפלא שרדה היטב את השנים והפגינה איכות ייצור לא רעה כלל.

מבחינה מכאנית היא די דומה לסופר לאנסר של מיצובישי,למעט העובדה שיש לה גל זיזים עליון כפול,מה שמייקר את ביצוע החלפת רצועת התיזמון.

אם המכונית היא אכן במצב שציינת,זוהי בהחלט קנייה טובה ולא יקרה לתחזוקה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי כזו צבע בורדו,רכב פשוט ומשעמם , אמין ,ונחמד ללא תקלות מיוחדות .
חח זה בדיוק מה שאני מחפש רכב לא שתיין בלי תקלות שיהיה לו את "הפינוקים" שאני דורש

(ה"כ ח"ח מזגן) וזהו לא מעניין אותי לחיצות מהירות וכלה שיט הזה והיא 1600 ידנית אני דיי בטוח שהיא לא עד כדי כך עגלה מתה.. נכון שיונדאי לא ידועים במנועים "המהירים" שלהם אבל גם ככה זה לא מה שמעניין אותי..

בכל אופן אני חושב שהבנת\ם את מה שאני מחפש ברכב דרך אגב גם הנסיעות בו הם עירוניות בלבד לא מרחקים גדולים בכלל במקרה הכי גרוע (שאולי יקרה פעם בחודש) ת"א הרצליה הכי רחוק ככה שלפי מה שנשמע לי עד עכשיו זאת אלטרנטיבה מצוינת בשבילי

דרך אגב תודה רבה לשתיי האנשים שעזרו לי פה וחיזקו אותי בקשר לקניה שלה אשמח לעוד תגובות :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מטפלים כמו שצריך- אחלה אוטו

אני מבסוט

ישראל: המדינה היחידה שבה העשירים הם בשמאל הסוציאליסטי,

העניים בימין הקפיטליסטי והמעמד הבינוני משלם הכול :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן רכב מאוד מאוד דומה בביצועים שלו מבחינת המנוע למיצובישי סופר לנסר.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קצת טועה מכיוון שיונדאי דיי ידועים בייצור מנועים חזקים,זה בא לביטוי יותר בדגמים 96+,הכוח של המנועים של יונדאי בא על חשבון הדלק.

בנוגע לרכב שאתה רוצה לקנות הוא לא מטוס ולא פורש אך בהחלט לא עגלה,וגם חסכוני למדיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן רכב מאוד מאוד דומה בביצועים שלו מבחינת המנוע למיצובישי סופר לנסר.

בתור אחד שהיו לו שניהם- אתה טועה טעות מרה

הלאנסר היא טנק כבד מגושם ורעבתן יחסית ללנטרה שהיא יותר קלה, זריזה וחסכונית. אצלי, הלאנסר באה לפני היונדאי, והאכזבה ממנה היתה קשה מנשוא. המעבר ללנטרה היה שדרוג משמעותי

ישראל: המדינה היחידה שבה העשירים הם בשמאל הסוציאליסטי,

העניים בימין הקפיטליסטי והמעמד הבינוני משלם הכול :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...