Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם של בניה בדלתות

שימו לב! השרשור הזה בן 6603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות בניות של פודים שראיתי אצל חברי הפורום החלטתי לבנות בעצמי בניה בדלתות הקידמיות ולעבור מרמקולים של 4" בדשבורד ל6.5" בדלתות.

התחלתי מזה שקניתי רמקולים כדי שיהיה לי "בסיס" ממה להתחיל, הרמקולים הם Sound Stream XTS 6.5 .

התמונות שאני יעלה לפורום הן רק חלק קטן מכל מה שצילמתי אבל אני ימחיש את כל התהליך במספר תמונות מינימאלי.

הנה גם רשימת חומרים שהשתמשתי בהם כדי שכל מי שמעוניין יוכל לבנות גם:

*פוליאסטר+מקשה 0.5ק"ג 45ש"ח

*סיבי פיבר 34ש"ח

*נייר שיוף 1ש"ח

*בד כותנה עבה

*בד סקאי

*דבק מגע

*לוח עץ (סנדויץ')

*דבק אפוקסי+מקשה 30ש"ח

זו הפעם הראשונה שאני מתעסק עם בניות פיברגלס ובינתיים עשיתי רק דלת אחת.

כל פעם אני יעלה 6 תמונות כי זה מה שהפורום מאפשר.

מבחינה ויזואלית אני מאוד מרוצה מהתוצאה אבל מבחינה אקוסטית אני חושב שפישלתי, אני לא מרוצה בכלל מהצליל שקיבלתי, בהתחלה הבניה הייתה אטומה לחלוטין והצליל היה פשוט חנוק אז החלטתי לפתוח פורט אל תוך פנים הדלת, הצליל השתפר משמעותית אבל עדיין לא מה שציפיתי. אני מקווה שניתן לשפר את התוצאות, אז כל מי שיכול לעזור אני מבקש שיציע את הרעיון שלו. הדבר היחיד שחשבתי עליו עד עכשיו הוא להגדיל את הפורט לגודל מקסימאלי עד כמה שאפשר...

לגבי אטימה של הדלת בדיינמט זה לא בא בחשבון כי כל כמה חודשים מתקלקלת לי הנעילה מרכזית או החלונות חשמל וצריך להוריד את האטימה כדי לתקן...

לא הייתי מסתדר ללא עזרתו של אחי במיוחד במתיחת הסקאי.

DSCF5143 (750 x 562).jpg

DSCF5156 (750 x 562).jpg

DSCF5142 (750 x 562).jpg

DSCF5158 (750 x 562).jpg

DSCF5161 (750 x 562).jpg

DSCF5165 (600 x 450).jpg

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חבר'ה תודה על התגובות.

אני ימשיך עוד לנסות לשפר את האקוסטיקה של המבנה כי בנתיים אני לא מרוצה מהשמיעה, ציפיתי ליותר...

בקרוב אני יעלה תמונות של התוצאה הסופית ביחד עם הפנל של הדלת.

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקול הזה אוה FREEAIR, מאועד לעבודה בנפך גדול.בתוך תיבה זו אוה נחנק.

חור האגול שעשיתה לא אוזר, אוה קטן מדי. צריך חור בגודל של רמקול.

***להבא תכתוב עם מתקן שגיאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב לעשות חור מאחורי הרמקול כדי שהוא יקבל את הנפח של הדלת

זה דייהו רייסר?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקול הזה אוה FREEAIR, מאועד לעבודה בנפך גדול.בתוך תיבה זו אוה נחנק.

חור האגול שעשיתה לא אוזר, אוה קטן מדי. צריך חור בגודל של רמקול.

WTF??????????????????:shock:

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני, כמו אסף - גם כן לא מאמין שהרמקול הזה הוא freeair אבל הפוד עצמו מהווה תיבה אטומה שהיא קטנה מידי בכדי שהמיד הזה יוכל לרדת לתדרים הנמוכים שלו.

לגבי התהודה - 80 הרץ אתה תוכל להפיק ממנו בצורה יפה אולי אתה תצליח לגרד איתו את ה70 אבל 60 הרץ קשה לי מאוד להאמין שתוכל להפיק ממנו בצורה יפה, בייחוד בתוך פוד מפיבר שנותן לצליל אופי פלסיטיקי.

מה שאני מציע לך בחום לעשות - לפרק את הפודים - לצפות אותם בחומר אוטם מבפנים או - אם אתה לא רוצה להשקיע הרבה - קצף פוליאוריטן . - זה יאטום ויכביד את המשקל של הפוד ויתן לצליל אופי קצת יותר נוקשה והתוצאה תהיה טובה.

אל תשכח לעטוף את החלק החיצוני (החלק האדום) בנייר אלומיניום בכדי שהקצף לא ידבק אליו (תעבוד עם כפפות) - אחרי זה , בעזרת סכין יפנית תחתוך את העודפים מהקצף שהתקשה וחשוב מאוד שיהיה לך חור לפחות בגודל של המגנט של הרמקול (רצוי קצת יותר גדול) ואז הדלת תהווה תיבה בזמן שהפוד יהיה קשיח.

לגבי טבעת העץ - לא שמתי לב עם עשית מגרעת - נראה שהרמקול יושב מעל הפוד - אם אתה רוצה שהרמקול ישב בתוך הפוד - אתה יכול לעשות בעזרת מחרטה מגרעת בתוך טבעת העץ בעומק של הגריל של הרמקול, או אם אין לך מחרטה, להכין שתי טבעות ולהדביק אותן זו לזו ככה שהרמקול יהיה עטוף בתוך הטבעת העליונה...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה מאוד תתחדש

בקשר לזה שתעשה חור כדי שהאויר יגיע לדלת יש בזה תועלת

אך קח בחשבון שהדלת תרעיש לך כי היא לא אטומה

מגבר גנסיס ST60 ב1400 שקל בלבד כולל ניירת אריזה ומתלווה

0547379780 שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...