Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס A190 שווה להתקרב? או לברוח מהר...

M1963
שימו לב! השרשור הזה בן 6621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התגלגלה לידי מרצדס A190 מודל 2000 יד ראשונה עם 28.000 ק"מ בלבד.

הרכב מזוג זקנים שבקושי נוסעים למכולת...:shock:

שווה לקנות רכב כזה במחיר של יונדאי אקסנט 2002 ?בכל זאת לנסוע במרצדס...:wink:

אשמח לשמוע אם מישהו מכיר את הדגם הנ"ל ,אני יכול לקנות אותו במחיר די זנותי.

Mercedes A_2.jpg

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שבוע עם הרכב באיטליה. מאד לא התרשמתי. ולגבי הסחירות - בדיוק היום אמר לי איש מכירות של רכבים שעל מרצדס איי הם לא עושים טרייד-אין כי הוא לא סחיר בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מול האקסנט ה-A class עדיפה, וגם הקניה הספציפית הזו נשמעת טוב. אבל, בטווח מחירים זה יש אלטרנטיבות טובות משתיהן.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון שלה בסביבות 60.000 ש"ח לפני תוספות כמו יד או ק"מ נמוך, אני מניח שאוכל לקנות אותה בסביבות 20% פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי נראה שאין שאלה בכלל בין A CLASS ואקסנט.

ה A מכונית חדישה מרווחת ובטוחה (בזכות מיקום ייחודי למנוע)

אפשר לקרוא בפסקה הזו על ייחודיות המרכב שלה ושהיא מרווחת כמעט כמו C CLASS

EURO-NCAP: למרצדס 4 כוכבים, ליונדאי ½1... צריך עוד משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הערה קטנה, התמונה היא של הדור החדש של ה-A קלאס, ובשנת 00 זה הדור הקודם.

לא נהגתי ברכב ולכן אני לא יכול לעזור. הייתי בודק עלויות ביטוח, ונזהר מעלויות חלפים גבוהות.

Mercedes%20A%20Class_original.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא ,אני יודע שהדגם הוחלף .התמונה שהעלתי היא רק לצורך המחשה ,ראיתי ונסעתי ברכב הספציפי .אין ספק שהדגם החדש נראה טוב יותר...אבל זה לא בדיוק מטריד אותי כי מבחינת תמורה לכסף העיסקה נראית לי די כדאית .החדש מן הסתם יעלה הרבה יותר.

ההשואה לאקסנט היתה רק ברמת המחיר אני לא באמת רוצה לקנות אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזה היה יותר לשאר ופחות לך. (הנחתי שאתה יודע במה מדובר)

היתרון הגדול פה זה הנתונים של הרכב, החיסרון, יש טובים ממנו (לפי קריאה לפחות) הבעיה שב-60K אפשר למצוא פוקוס שנת 01, אבל לך תמצא אחת כזו יד ראשונה עם נתונים טובים... קח נסיעת קצרה על הרכב להתרשמות.

הוא גם לא אמור להיות אמין במיוחד (לפחות לפי פארקרס).

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון שלה בסביבות 60.000 ש"ח לפני תוספות כמו יד או ק"מ נמוך, אני מניח שאוכל לקנות אותה בסביבות 20% פחות.
כמובן המרסדס עדיפה על פני אקסנט או פוקוס, אבל קח בחשבון שזה עדיין מרסדס! כי אתה יודע לקנות זה לא בעיה!! להחזיק אותה יותר בעייתי! קח בחשבון עלויות של טיפולים, ביטוח , חלקים!

אני מציע לך שתברר את העניין ואם זה מתאים לך קח אותה! אחלה רכב!

Peugeot Partner-II 2005 2.0HDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרצדס שמרצדס.

אני זוכר שסקרי JD POWER בטופ-גיר דגמי A-CLASS הגיעו עם תוצאות גרועות וביישו את המותג כולו.

אפילו ריאיינו בעלים מאוכזבים, תוסיף לזה מחירי תיקונים של מרצדס ופתאום המכונית נראית לא כ"כ מציאה...

המכונית מלכתחילה לא הייתה שוס גדול, היא אומנם מתוכננת בצורה חכמה מאוד, אבל עם מגרעות רבות (בטיחות ונוחות).

אם אתה באמת רוצה לקנות את הרכב תנסה להשיג איזשהי אמת מידה לכמה עולה להחזיק רכב כזה (אני מדבר לקבל הצעות לביטוח, ואיכשהו להגיע לבעלי רכבים כאלה ולחקור אותם).

כי אמנם זאת מרצדס זולה, אבל אל תשכח שהיא נדירה מאוד וזה עלול ליצור בעיות בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...