Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפסו אותי על מהירות, מה יהיה פחות או יותר העונש?

tm1988
שימו לב! השרשור הזה בן 5677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי נתחיל מזה שאני נהג חדש

יש לי את הרישיון רק חצי שנה

תפסו אותי על 85 קמ"ש בדרך עירונית שמותר בה 50 קמ"ש

קיבלתי שלילה על המקום ל-30 יום ומשפט

מה נראה לכם יתנו לי במשפט??

תודה מראש

ותנהגו בזהירות ובלי שטויות :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין לי כח להטיף לך אז אני אתן לשאר המתחסדים פה לעשות את זה - בגללי שתיכף ישעטו עליך כל אוכלי הנבלות והפגרים....

אתה צפוי לשלושה חודשים עד שנה שלילה ולתאוריה (בטוח) ולטסט (יתכן) מחדש

בקיצור פנה לעורך דין ! אחרת אתה "שרוף"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד לך מה תקבל במשפט סתם יבאס אותך, עדיך שתשאר בעלטה.

ככה תמיד תחשוב שיש סיכוי של 50:50 שאולי תצא מזה זכאי (??).

באמת שזה סתם יבאס אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

erezerez

דבר דבר

כבר מספיק אנשים ביאסו אותי...

אני יודע שאחות שלי בפעם הראשונה עברה טסט ראשון על משאית, ואז שללו לה במשפט את הרשיון והיא היתה צריכה לעשות מחדש, ומאז היא לא מצליחה לעבור, בנהיגה עצמה היא היתה נהגת מצויינת, ויש לציין שהיא היתה נהגת האמרים בצבא, והיתה נוהגת רק בטנדרים, וברכבים גדולים, כנראה שבחוקי הנהיגה היא לא משהו, ועדיין, לא מצליחה לעבור מאז. כבר 4 טסטים.

מעבר לזה, אני לא שופט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כח להטיף לך אז אני אתן לשאר המתחסדים פה לעשות את זה - בגללי שתיכף ישעטו עליך כל אוכלי הנבלות והפגרים....

אתה צפוי לשלושה חודשים עד שנה שלילה ולתאוריה (בטוח) ולטסט (יתכן) מחדש

בקיצור פנה לעורך דין ! אחרת אתה "שרוף"

שלום.

זה המתחסד.

85 בעיר ? נו...

ולענייננו.

עקב היותך נהג חדש - מדובר בהוצאת רשיון מחדש.

עם מה נתפסת ? האם ה-85 הם לפני או לאחר קיזוז 5 קמ"ש (בהנחה שנתפסת עם ממל"ז) ?

היכן נתפסת ?

בכל מקרה - עו"ד חובה פחות או יותר. תחסוך עליו - תשלם אח"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותי ,כל הזין לנו.

החוכמה זה לדעת לשאת בתוצאות .

כמובן שאם יתברר שהצילום לא תיקני אני לא ירוץ לשלם....

אבל אם כן .....

ראבאק 750 שקל .....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני לא יודע איך זה עובד ,אבל כל עוד לא הודתי (ז"א שילמתי) אז לא הואשמתי סופית עדיין....

מתי מקבלים נקודות ?

יכול להיות שאחרי ההודאה ,אני יקבל שלילה?(חס ושלום חמסה חמסה טפו טפו טפו שלוש דפיקות על הדש )

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

85 בדרך עירונית?

תהיה בטוח שאתה לא היחידי שעבר את המהירות המותרת בין חברי הפורום, אבל בתוך שטח עירוני הייתי אומרת שזה מעט יותר מסוכן, אתה לא יכול לדעת מהיכן הולך רגל "יזנק" לך לכביש.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:| חבל חבל...

לממן את המשטרה בעוד 1000 שקל קנס...

טוב תבין משהו פשוט אתה נהג חדש זאת כבר בעיה ... מחפשים את הנהגים החדשים בנרות.. כך שבמשפט לא ממש ירחמו עליך.. אומנם יאמר לזכורתך שנהגת דיי מהר אבל לא בצורה מטורפת..

אם כסף זה לא הבעיה ..והרישיון שלך חשוב קח עורך דין זה יקל את העונש משמעותית עם עורך דין תצא עם קנס ותאוריה אולי בלי עורך דין תצא עם 3 חודשים שלילה נוספים טסט ותאוריה... וכמובן קנס ללא רחמים.

:rolleyes: קח עצה ממני תכין 2000 שקל לעורך דין ותצא מזה בזול מאד.

עדיף לאבד רגע בחיים ואת לא את החיים ברגע... :snipersmi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DAVID:

מעניין איפה מצאת את העו"ד הזול הזה...? :wink:

לפותח השרשור - אם אין לך לפחות 4000 ש"ח אז "אכלת" אותה בגדול...:?

אם יש, אז אולי "אכלת" אותה בקטן... אם בכלל...:wink:

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה מצאתי את העורך דין הזול הזה? :-)

אוקיי בוא נתחיל בזה שלעורך דיו קוראים אסף שמיר והוא מאד מוכר ומומלץ בפורום אתה מוזמן להריץ בחיפוש "אסף שמיר".........

אני עשיתי דברים הרבה יותר חמורים מפותח השרשור אל תבין אותי לא נכון אני לא מתגאה בהם .

אני עברתי 2 שלילות בחודש וחצי שניהם על מהירות. עוד לא עבר שבועיים מאז שחזר לי הרישיון מהשלילה הראשונה וכבר קיבלתי את השניה.

עד עכשיו זה 2 משפטים ושתי קנסות. בזמן קצר מאד. ובמהירויות הרבה יותר גבוהות מ85...

ניגשתי עם זה לעורך דין אסף שמיר והוא ביקש 2000 שקל מה רע? 2000 שקל ל2 תיקים כאלו מסובכים ואחרי הכל אני נהג חדש , אז לדעתי פותח השרשור רק ירוויח פה למה הוא צריך לשלם 4000 שקל בזמן שהוא יכול לשלם 2000 שקל ולקבל אחלה עורך דין.

עדיף לאבד רגע בחיים ואת לא את החיים ברגע... :snipersmi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נתחיל לעשות פה סדר :

שמר 85 בדרך עירונית - יש דרכים עירוניות שגם 100 זה לאט להם (כביש החוף בכניסה לחיפה דוגמא טובה...גדר גבוה משני צידי הכביש 3 מסלולים!)

ליטל : תראי מה שרשמתי לשמר, ואני אתן לך דוגמא משלך שלא תרגישי מקופחת !! כביש הרייסים בפ"ת, כביש מוגבל ל50 שגם 90 נראה על הכיפאק שם...אין כלום מסביב סוללה של חול צד אחד הפרדה בנויה צד שני !

DAVID עורך הדין שלך מעט יקר....

WIKING עורך הדין שלך גנב וחוצפן !

יש עורך דין מאוד אהוב בפורום שהוציא כמה וכמה נפשות טהורות ממצבים בעייתיים תמורת אלפיה אחת....או קצת יותר....מי שירצה יפנה אלי לפרטי יקבל טלפון שלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...