Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BX, זרוע הייצוב קורעת לי צינורות...

wonderd
שימו לב! השרשור הזה בן 6680 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זרוע הייצוב (?) שיוצאת ליד הגלגל נצמדה לצינורות ומעכה לי את צינורות המתכת של השמן החוזר שם, בנוסף שיפשפה עד לקריעה את צינור המים העבה שיוצא ליד.

קיבינימט, נמאס לי.

מה עושים (חוץ מלרוץ ולחפש את הקסנטיה החדשה שלי) ?

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה עושים (חוץ מלרוץ ולחפש את הקסנטיה החדשה שלי) ?

א. תמונה ממש תעזור

ב. אולי תתחלף עם ארז הקסנטיה שלו ממש לא מככבת בסרטי בעיות....

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה קורה בצד השני?

יש מצב שהמוט מייצב פשוט זז/השתחרר

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לתת תמונה מעט רחבה יותר ? עם כל הקשקושים קשה.

אם אני מזהה נכון , האנטירול (מוט מייצב) שלך השתחרר - או מוט קישור לא תקין ,או אולי בוקסות. ממש לא זוכר איך זה ב-BX.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח אח בי אקס..הייתי בטוח שבעיה הזויה כזו יכולה לקרות רק בבי אקס שלי..

היתה לי בדיוק אותה בעיה..רק שאצלי הצינור מים נקרע לגמרי ומזל שגיליתי את זה בזמן!

אז כדי לפתר את הבעיה של המים במיידי שחטתי קצת את הצינור וקיצרתי אותו באופן שהסטבילייזר לא נוגע בו, בהמשך נכנסתי למוסך והסתבר שכל העסק שם היה רופף עקב קריעת הגומיות של הצירייה, יצא כל הגריז והאום השתחרר כמעט לגמרי ועמד על הבטחונית.

אני לא בטוח אם זה קשור לצינורות המים והשמן באופן ישיר אבל שווה לבדוק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח אח בי אקס..הייתי בטוח שבעיה הזויה כזו יכולה לקרות רק בבי אקס שלי..

היתה לי בדיוק אותה בעיה..רק שאצלי הצינור מים נקרע לגמרי ומזל שגיליתי את זה בזמן!

אז כדי לפתר את הבעיה של המים במיידי שחטתי קצת את הצינור וקיצרתי אותו באופן שהסטבילייזר לא נוגע

איך חיברת את שני החלקים בחזרה?

בו, בהמשך נכנסתי למוסך והסתבר שכל העסק שם היה רופף עקב קריעת הגומיות של הצירייה, יצא כל הגריז והאום השתחרר כמעט לגמרי ועמד על הבטחונית.

אני לא בטוח אם זה קשור לצינורות המים והשמן באופן ישיר אבל שווה לבדוק..

זה לא קשור באופן ישיר לצינורות של השמן והמים, זה פשוט מועך אותם ומשתפשף עליהם.

אולי אם אני ארים את האוטו על בלוק ואמשוך את המוט מעט זה יעזור באופן זמני?

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תהפוך את התמונה ב-180 מעלות.

דבר שני - להערכתי - הבעייה בבוקסות הגומי שתופסות את המוט המייצב. הוא לא "נפל" (מוט הקישור לבולם מונע ממנו תנועה מוגזמת למעלה/למטה), אלא פשוט זז לצד השני . הורד גלגל נגדי ובדוק אם המוט לא ברח לכיוון הגלגל הנגדי (צריך להיות רחוק יותר מהצינורות המקבילים בצד השני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6680 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...