Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר יקר לטיפול 60,000 בפורד פוקוס (רק 927 ש"ח)

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 6705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אורן, הקטע הוא לא הפלאגים, אלא המחיר הגבוה שנגבה עבור הטיפול (304 ש"ח, לא יודע אם צוינה הודעתי פה שמפורסמים בה המחירים המדוייקים, עקב היותי תחת "מעקב", תוך שזה פוצל ל228 עבור הטיפול ועוד 76 עבור החלפת המצתים, המחיר גבוה לכל הדעות).

רפי, הנך צודק, הזמן טיפול מופיע 1.20, והזמן פלאגים מופיע 0.40

(מחפש את הטלפון של יבואני מוטוקראפט לברר מחיר פלאגים)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה עוד מצויין 927 שקל

אני לפני 3 שנים עשיתי לשברולט קוואליר קופה 96

טיפול 10000 עלה לי 2000 שקל במוסך המרכזי שלהם וזה לא כולל פלגים

מאותו יום אני אמרתי לעצמי שיהיה להם לבריאות .

אני יותר לא עושה טיפולים במוסכים אני עושה ללללבבבבדדד.

אז תתחיל ללמוד לעשות לבד ואתה תחסוך 600 שקל.

אני למשל חסכתי מטיפול שאני עושה לבד 1200 שששקקקקללללל.....!!!!!

*****עריכה - אם חסכת 600 ש"ח אתה בטח יכול להרשות לעצמך מקלדת שהאותיות בה לא נדבקות******

לא בוכים על חלב שנשפך :fist:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק, אני לא צריך להתחיל ללמוד לבד שום דבר, עשיתי בעבר חצי אוברול לסובארו ג'אסטי שהייתה ברשותי, לבד, אמנם במוסך של חברים בשביל שיהיה נוח לעבוד, אבל לבד.

ככה שטיפול 10 קטן עלי, רק שהייתי אדיוט אתמול וחשבתי שאני חייב במוסך בגלל האחריות, מסתבר שטעיתי.

אבל מטעויות לומדים, אז פעם הבאה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, עזוב, מה מודרני באוטו הזה ? פורד אסקורט החדשה, אפילו בחשבונית זה מופיע "מצת מנוע זטה+אסקו'+מונדא"

ככה הפלאג, לא ידעתי שאסקורט רכב מודרני...

ומחר, בשביל הספורט, אני אברר מחיר של רבעיית מצתים מוטוקראפט לפורד פוקוס, ישירות מהיבואן, ואז יהיה לי גם הערכת מחיר לטיפול הבא :)

ותודה לבני על המק"ט של הפלאג.

אתה נטפל לשווא לעובדות ודברים שכלל לא קשורים אחד לשני, כנראה שמי שלא מתעסק בתחום גם לא מבין ולא יבין על מה המהומה.

אז תבין, לפורד יש תיכנון מסויים למצתים שלהם - וזה נכון לכמה וכמה דגמים בהם הם משתמשים באותו המצת. את המצת הזה מן הסתם עולה יותר לייצר מאחר ובפורד הפלאגים המומלצים הם אך ורק המקוריים (בניגוד ליצרנים אחרים שם התחרות פתוחה יחסית ואתה יכול לבחור אם לשים NGK או DENSO או BOSCH או AC DELCO או CHAMPION).

בנוסף לזה, עצם העובדה שהפלאגים המומלצים לפורד הם רק של פורד - החברה מנצלת את העובדה לגבות יותר כסף ולהרוויח על הפלאגים שלהם - כי מה לעשות, סביר להניח שפלאג X באריזה של פורד יעלה יותר מפלאג X באריזה של יצרן מצתים כלשהו.

אתם יכולים להמשיך לטחון מים אבל בשורה התחתונה 300 שח עבור סט מצתים ל 60,000 ק"מ זה לא נורא בכלל... באמריקאיות זה עולה אפילו יותר (קורסיקה למשל).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יכולים להמשיך לטחון מים אבל בשורה התחתונה 300 שח עבור סט מצתים ל 60,000 ק"מ זה לא נורא בכלל... באמריקאיות זה עולה אפילו יותר (קורסיקה למשל).

לא למה אני קונה ב280 שקל ACDELCO זה מה שמתאים לאמרקיות:-)

לא בוכים על חלב שנשפך :fist:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, אני אחזור שוב על זה (כנראה נאמר בתגובה שלא פורסמה):

אין לי בעיה עם המחיר של הפלאגים, המחיר שמסביב, 304 ש"ח עבודה, על מה שבעצם לקח שעה, אולי אולי שעה וחצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, אני אחזור שוב על זה (כנראה נאמר בתגובה שלא פורסמה):

אין לי בעיה עם המחיר של הפלאגים, המחיר שמסביב, 304 ש"ח עבודה, על מה שבעצם לקח שעה, אולי אולי שעה וחצי.

אתה משלם על שעתון, ככה זה במוסכים מורשים.

304 שח על עבודה ? אני מכיר הרבה שיילמו יותר מזה על הרבה פחות מטיפול 60,000 ק"מ.

מוסך מורשה לא יכול להתקיים, לפחות לפי המתכונת שהיבואן והיצרן מציבים בפניו, עם נתח רווחים של מוסך מדרכה או מוסחאפר...

כפי שנאמר כאן לפניי, כל מוסך טועה - ומי שלא טועה כנראה שגם לא עובד. בסיכומו של עניין, למוסכים המורשים יש ציוד דיאגנוסטיקה שהיצרן מחייב + ברוב המקרים רמת ידע גבוהה מאוד בכל הקשור לפתרון תקלות חשמל/מחשב + הרבה ניסיון במכונאות על מגוון דגמי היצרן.

אני מבין שקשה לחלק מהאנשים לעכל את זה - אבל אתם צריכים להבין שמוסך מורשה לא יכול לחיות לפי רמת התימחור שאנחנו, כלקוחות, משערים או חושבים או בטוחים שזה חייב להיות ככה - אפילו שלעיתים הכל "הולך חלק" והעבודה נגמרת הרבה לפני.

בנוסף לזה, תרשה לי לשבור איזה מיתוס קטן או שתיים; בהרבה מאוד מקרים השעתון שהיצרן קבע לפעולה מסויימת אפילו לא מספיק לעבודה בפועל - ולעיתים נדרש הרבה יותר מזה...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק, אני לא צריך להתחיל ללמוד לבד שום דבר, עשיתי בעבר חצי אוברול לסובארו ג'אסטי שהייתה ברשותי, לבד, אמנם במוסך של חברים בשביל שיהיה נוח לעבוד, אבל לבד.

ככה שטיפול 10 קטן עלי, רק שהייתי אדיוט אתמול וחשבתי שאני חייב במוסך בגלל האחריות, מסתבר שטעיתי.

אבל מטעויות לומדים, אז פעם הבאה...

If your car is still under warrenty and you want to keep it that way - as far as I know - you have to do all car services over a Certified garage and not by yourself.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצר, הבנתי, למדתי מהטעות, תודה לכולם על ההבהרות, כל מה שאני צריך עכשיו זה את היבואן של מוטוקראפט, למרות שאני לא אזכה לקנות פלאגים לאוטו הזה אי פעם (בית שמחליף רכב כל שנה, ולא עובר יותר מ20 במקרה הכי הכי הכי גרוע בשנה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי כרגע עם חבר שלי בעל פורד פוקוס 2001 1,600-אוטו'-ליסינג-לשעבר-כסף שעשה טיפול 120,000 ק"מ לפני קצת פחות מחצי שנה. הוא הקריא לי את החשבונית שלו והיה רשום כך:

פלאגים: מצת פוקוס+פיאסטה זטה 1250 fe1088847 כמות 4 מחיר 15.60. סה"כ 62.40 ש"ח.

הטיפול בוצע במוסך "סומך" בבני ברק, מורשה מאזדה ופורד.

יכול להיות שלא מדובר באותו מנוע וסוג מצתים? בספר רכב שלו מצויין המק"ט של הפלאגים שבני ל. ציין.... :shock:

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי כרגע עם חבר שלי בעל פורד פוקוס 2001 1,600-אוטו'-ליסינג-לשעבר-כסף שעשה טיפול 120,000 ק"מ לפני קצת פחות מחצי שנה. הוא הקריא לי את החשבונית שלו והיה רשום כך:

פלאגים: מצת פוקוס+פיאסטה זטה 1250 fe1088847 כמות 4 מחיר 15.60. סה"כ 62.40 ש"ח.

הטיפול בוצע במוסך "סומך" בבני ברק, מורשה מאזדה ופורד.

יכול להיות שלא מדובר באותו מנוע וסוג מצתים? בספר רכב שלו מצויין המק"ט של הפלאגים שבני ל. ציין.... :shock:

איתמר.

שלום.

הפלגים שהרכיבו לא מתאימים לרכב לפיי הוראות יצרן אלה פלגים רגילים וביגלל זה מחירם.

"איין מתנות"

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...