Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בתנעת פג'ו 405 לאחר נסיעה

taltal8900
שימו לב! השרשור הזה בן 6728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ...

ברשותי פג'ו 405 ודבר מוזר מאוד קורה לי מאז שקיבלתי את האוטו , לאחר שאני מניע את האוטו בבוקר ( כשהאוטו קר) והוא נדלק לי טוב כשהוא קר אפילו מכה ראשונה אני נוסע לדוגמא חצי שעה ברצף ומכבה את האוטו מנסה להדליק שוב כשהוא חם אני חייב להתניע עם פול גז וגם לוקח לו 5 -6 שניות עד שהוא מניע ! הסטארטר שלי חדש אבל המצבר אחרי ניסעה עם מוזיקה ובמיוחד המצבר לא חדש כל כך ( שנתיים וחצי על האוטו ) והמערכת שלי עובדת על מגבר חזק שממש קורע למצבר את הצורה לאחר נסיעה של שעה עם מוזיקה כל המנורות נלדקות ונכבות והוא כבר לא נשאר לו כוח להפעיל כמו שצריך את המערכת ...

עכשיוהשאלה שלי היא האם זה קשור למצבר למרות שגם לפני ששמתי את המערכת הייתה את אותה בעיה לפי מה שזכור לי או שזה קשור למשהו אחר ? כל מי שיש לו השערה מה יכול לגרום לבעיה זו אשמח לשמוע ! אגב האוטו שנת 92' קרבורטור כפול

תודה מראש ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טל שלום רב!

אתה מערבב בין שני דברים!

ראשית אתייחס לשאלתך הראשונה, בפזו 405, התנעת מנוע חם מומלצת , עם ליטוף עדין של דוושת התאוצה!

מצבר חלש , עם מגבר ומערכת סטריאו משוכלל, הם שני דברים שלא הולכים ביחד!

מומלצ להחליף מצבר עם קבולת אמפר מתאימה, יחד עם זאת רכב בנסיעה עם אלטרנטור תקין, לא אמור

לגרום לבעייה , כל עוד השמוש במנוע מונע, במנוע כבוי רצוי ומומלץ לא להשתמש כלל במערכת הסטריאו!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התופעה שאתה מציין אכן משתמעת כתקלה במערכת הדלק / קרבורטור.

פנה לצביקה חבר הפורום שהוא מומחה לקרבורטורים!!!!!!!!

לא רק זה שהוא מקצועי הוא גם יותר מפייר במחיר!

אני תקווה שצביקה יראה את שאלתך זו ויתייחס אליה

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לבדוק אפשרות של מצתים מפוייחם בגלל תערובת עשירה/ צוק אוטומטי תפוס, בהתנעת בוקר, הרכב

זקוק לכך, בהתנעת מנוע חם , עם מצתים מפוייחים, נסיון ההתנעה גורם להצפת יתר אשר מקשה על ההתנעה, ומלווה בדרך כלל, בריח של דלק!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TALTAL :

האם כשאתה מנסה להניע ולוקח 5-6 שניות, המנוע על ידי הסטרטר מסתובב טוב, כלומר לא קשה לו, לא מסתובב עייף כזה?

אם הוא מסתובב טוב אך לא מניע, יש לבדוק הצתה ויותר מזה את הקרבורטור, זאת דעתי.

אם המנוע לא מסתובב טוב עם הסטרטר בנסיון ההנעה , יש לטפל קודם בכך,

העניין הוא שלפי מה שאתה רושם

--ציטוט --"והמערכת שלי עובדת על מגבר חזק שממש קורע למגבר את הצורה לאחר נסיעה של שעה עם מוזיקה כל המנורות נלדקות ונכבות והוא כבר לא נשאר לו כוח להפעיל כמו שצריך את המערכת ...

צריך לבדוק באוטו את האלטרנטור ומערכת הטעינה והמצבר , שאתה לא מאריך לו את החיים בצורה הזו אם הוא מגיע למצב שמתרוקן מהצריכה של המגברים--

זה לא חייב להיות בעיה רצינית, אפילו אולי רצועה שאינה מתוחה דייה, אך חייב בדיקה והתייחסות.

אבל גם רשמת שהבעיה היתה לפני ההתקנה אז האם גם אז היו לך אי אילו בעיות עם מצבר וטעינה או נורות שנדלקות בלוח שעונים?

תרשום, בבקשה, איך הרעש- מהירות סיבוב המנוע בזמן נסיון ההנעה הארוך..קל או קשה--

ועוד שאלה, האם אתה חושב שאתה יודע לזהות "סיבוב סטרטר"-סיבוב המנוע על ידי הסטרטר אם הוא תקין או לא?

דרך אגב: מה זאת מערכת חזקה?

איזה מגבר?

יש קומפוננט קדימה? / איזה

כמה ערוצים, כמה ואט RMS לערוץ והאם יש גם סאב/באזוקה.

בברכה

דני

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה חדש? מאיפה חדש?

חדש או משופץ או מתוקן,

מה בדיוק עשו ואצל מי?

בברכה

דני

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה הסטרטאר הוחלף עקב התנעה עייפה אבל עכשיו במצב שאני מתכוון שומעים שיש לסטארטר כוח רק פשוט האוטו לא נדלק לוקח לו כמה שניות ... זה דומה למצב שבוא הקרבורטור מוצף בדלק וגם אחרי שאני מניע הוא כזה עייף יענו אני נותן לו פעמיים לחיצה על הגז ואז הוא עובד טוב !

מוזרררררררר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה טעות תיקון הוא לא חדש שיפצתי אותו אצלך מומחה לקרבורטים אני לא זוכר בדיוק מה השם אבל הגעתי אליו דרך בן אדם שמכיר אותו והבנתי שהוא אמין ובאמ תהוא עשה עבודה יפה רק זה דבר שמפריע לי ההתנעה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה נמצא המומחה הזה?

באיזו עיר?

באיזה איזור?

אולי מזה נבין מי זה..

דני

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזכרתי שם המקום הוא מאיר קרבורטורים והוא נמצא סמוך לרחוב יצחק שדה מי שיודע איפה היא המועדון הקט בלו אז ממש שם ליד

בתל אביב כמובן !

והוא עשה ניקוי קרבורטור ושיפוץ צ'וק עכשיו טפו טפו טפו הצ'וק עובד טוב כשהאוטו קרח אבל כשהוא חם זה סיפור אחר :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טל שלום רב!

מרגע לרגע ומתגובה לתגובה שלך, אבחנתי שהקרבורטור מציף וגורמת להצפת מנוע כשהוא חם מתחזקת!

אי לכך ובהתאם לזאת, אני מסיק שעלייך לחזור ל,מומחה" לקרבורטרים מאיר בתל אביב, על מנת לפתור את בעייתך, במידה והוא לא יצליח תקבל ממני כתובת למומחה לקרבורטורים מקצועי מנתניה,

אני מכיר אחד כזה!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שווה בכל זאת לקפוץ לצביקה, כך אני חושב

אולי זה משהו קטן , ויסדר לך אותו, ואולי לא יהיה יקר?

ואם יש בעיה במצבר או באלטרנטור, אז תגש לחשמלאי, לי "נראה" הקרבורטור.

דני

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...