Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאבת מים - ניסאן מקסימה QX

CivicNos
שימו לב! השרשור הזה בן 6770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

היום התברר לי שהחלפת משאבת מים בניסן מקסימה זה עסק לא כל כך פשוט כמו בכל המכוניות .

ראשית צריך לפרק את כל המסביב כדי להגיע אל החלון במכסה טיימינג של המשאבה לפרק את המשאבה ולפתוח את החלון המקביל ולשחרר את המותח כדי שישחרר את השרשרת של הטיימינג ואז יהיה אפשר להוציא את המשאבה . (האם עד לפה פעלתי נכון ? האם יש דרך אחרת ?)

עכשיו , השאלה היא איך אני משחרר את המותח? ואיך אני מותח את השרשרת בחזרה לאחר ההחלפה ?

והשאלה העיקרית היא האם יש סיכוי שלאחר השחרור של השרשרת יזוז שן ?

תודה !

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ,

היום התברר לי שהחלפת משאבת מים בניסן מקסימה זה עסק לא כל כך פשוט כמו בכל המכוניות .

ראשית צריך לפרק את כל המסביב כדי להגיע אל החלון במכסה טיימינג של המשאבה לפרק את המשאבה ולפתוח את החלון המקביל ולשחרר את המותח כדי שישחרר את השרשרת של הטיימינג ואז יהיה אפשר להוציא את המשאבה . (האם עד לפה פעלתי נכון ? האם יש דרך אחרת ?)

עכשיו , השאלה היא איך אני משחרר את המותח? ואיך אני מותח את השרשרת בחזרה לאחר ההחלפה ?

תודה !

אז זהו, שאני לא סגור כמה נסיון יש לך בתחום, אבל לפי השאלה וההנחה שב-כ-ל המכוניות להחליף משאבת מיים זה משהו שמצריך יד ימין ווזלין חוץ מבמקסימה שם המציאו את משאבת המיים שמונעת על ידי רצועת יימינג או אביזרים שקשורה לטיימינג יהיה קצת נאיבי.

אם אתה לא בטוח - עדיף שתתן לבעל מקצוע לעשות את זה, לא היית רוצה לדפוק לעצמך את הטיימינג כדי לחסוך על משאבת מיים.

עקרונית - במכוניות בהן מדובר על שילוב של מותחן, משאבה וקאמשאפט - העצה הטובה ביותר היא לפרק את הטיימינג, להחליף משאבת מיים, מותחנים, וגם טיימינג - אם כבר הכל מפורק - ואז להחזיר הכל.

לא רצוי לעשות חצאי עבודות שכן מדובר בפו"ה מיותרים - מגביר את הסיכוי לטעויות ועולה הרבה כסף.

ומעל הכל - נסה להשיג היינס של האוטו שלך.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת , זאת התגובה שהפורום הזה מספק ??

אולי נצא לפנסיה מוקדמת וזהו ?

מי אמר שיש בעיה לפרק משאבת מים באוטו הזה ולמה ומדוע שיגרם נזק ??

פשוט שאלתי שאלה בשביל לחסוך עבודה במידה ואפשר .

:?:roll::|

ולא הבנתי מה נסית להסביר לי בדיוק בתוכן ההודעה :puzzled:

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ,

עד לפה פעלת נכון.

פשוט ע"י לחיצת הבוכנה פנימה, עד שאתה מצליח לדחוף סיכה לתוך החור בגוף המותח שינעל את המותח במצב משוחרר. אחר כך צריך לפרק את המותח לגמרי מהמנוע, לאחר החלפת משאבה, להרכיב את המותח חזרהלהוציא את הסיכה, וזהו.

תודה !

אם לא תסובב את המנוע יותר מהדרוש כדי לחלץ את משאבת המים שהמותח משוחרר, לא יקפוץ שן.

אל תשכח לרוקן את המים טוב טוב לפני הפירוק, ולפתוח את בורג ניקוז המים של משאבת המים לפני העבודה, אם אתה לא רוצה שמים יחדרו לשמן מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...