Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשר חוות דעת על טויוטה קורולה ???

oO צינגלה Oo
שימו לב! השרשור הזה בן 7673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מדבר על טויוטה קורולה שנת 96 דגם GLI

אוטומטית מנוע 1600.

מישהו אולי יודע פרטים על הרכב?

ידוע שטויוטה רכב ששומר על ערכו ואמין, אבל איך הדגם הספציפי הזה?

מבחינת אמינות, נוחות נסיעה, שתיית דלק, וכו' ...??

"כל המצב רוח שפתאום עולה, כל המצב רוח בגלל הצינגלה"

http://members.cardomain.com/zingale

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מדבר על טויוטה קורולה שנת 96 דגם GLI

אוטומטית מנוע 1600.

מישהו אולי יודע פרטים על הרכב?

ידוע שטויוטה רכב ששומר על ערכו ואמין, אבל איך הדגם הספציפי הזה?

מבחינת אמינות, נוחות נסיעה, שתיית דלק, וכו' ...??

מישהו קרא לי ???

לנו הייתה קורולה שנת 94 כמעט 9 שנים. מדובר על אותו דגם רק שלנו היה את הסופר שזה בדיוק כמו ה-GLI רק עם טמבונים שחורים ולא בצבע הרכב כמו ב-GLI . . .

רכב אמין מאוד (לא עשה שום בעיה ב-9 שנים), לפי דעתי הרכב ששומר ערך הכי טוב בשוק (אפילו יותר מ-S80 T6 :wink:), כמובן שלשמירת ערך יש יתרונות וחסרונות היתרון הוא שתוכל למכור במחיר גבוה והחסרון הוא שכשאתה קונה אתה משלם דיי הרבה על שנתון נמוך לעומת המתחרות . . .

מבפנים סולידי מאוד, הכל אפור ללא טיפת השראה אבל הכל נמצא במקום הנכון, איכות הרכבה מצויינת. מבחינה חיצונית (לפי דעתי) הקורולה הכי יפה עד היום . . .

מרווח מאחורה מספק, לא נדיב מדיי אבל מספיק בשביל אנשים בגודל נורמלי . . .

מבחינת ביצועים, שילוב מנוע גיר טוב מאוד.

בנוגע לדלק, אנחנו היינו ממלאים מיכל פעם ב-10 ימים עד שבועיים ואנחנו היינו נוסעים כ- 8K-10K ק"מ בשנה אבל זה משתנה מרכב לרכב . . .

בשורה תחתונה, רכב מצויין בשביל לקחת מנקודה א' לנקודה ב' בשיא האמינות . . .

קח בחשבון ששנת 96 זו הייתה השנה האחרונה של הדגם הזה, בשנת 97 הופיע הדגם החדש עם הפנסים המפחידים . . .

אופציות נוספות ששווה לבדוק: אימפרזה, סיוויק.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאוטו בעיות מסויימות?

משהו שצריך לשים לב אליו במיוחד??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאוטו בעיות מסויימות?

משהו שצריך לשים לב אליו במיוחד??

אאאאאהההה, כן, טוב שהזכרת לי . . . .

לרכב יש מחלה קשה של קילוף הצבע בעיקר בגג !!! כל רכב שהגיע עד 7 שנים מרגע הקניה קיבל צביעה מחדש על חשבון יוניון מוטורס. אצלנו אחרי 9 שנים כנראה התחילה המחלה לפרוץ, הייתה נקודה על הגג שלא רצתה להיפרד מהגג, בבדיקה לא אמרו שום דבר . . .

לכן אל תתפלא אם תמצא כמה קורולות עם צביעות בגג . . .

לאחר עריכה:

היו לנו עוד 2 קורולות במשפחה, שתיהן היו שנת 93, אחת מהן של דוד שלי והוא מכר את הרכב בזמן שפרצה המחלה, משהו כמו 5-6 שנים לאחר קניית האוטו. האוטו השני עדיין אצל סבא וסבתא שלי (עם פחות מ-50K ק"מ) ואין סימנים למחלה . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, יש לנו שתי הצעות.

הראשונה היא טויוטה קורולה 1600 אוטומטית, שנת 96 כמו שאמרתי לך.

הבן אדם רוצה עליה 50 אלף, והוא מסכים להתגמש... צריכים ללכת לבדוק אותה אולי אפילו היום נלך.

השנייה היא הונדה סיוויק שנת 96 של דודה שלי, הבעיה עם הסיוויק שיש לה כנראה מכה בשילדה שהיא קיבלה ועוד כל מיני בעיות די קשות כמו למשל בעיות במערכת הפליטה, באגזוז וכאלה, סך כל העלות לתקן את כל זה זה יוצא משהו כמו 8 אלף.

אנחנו עכשיו צריכים לברר עם דוד שלי אם הוא מסכים להוריד את המחיר של האוטו ב-8 אלף כדי לתקן את הבעיות.(אחת הבעיות כמו שאמרתי היא מכה בקצוות השילדה של האוטו, דבר אשר יכול להיות שיקשה עלינו למכור את האוטו...)

מה עדיף לקחת??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, יש לנו שתי הצעות.

הראשונה היא טויוטה קורולה 1600 אוטומטית, שנת 96 כמו שאמרתי לך.

הבן אדם רוצה עליה 50 אלף, והוא מסכים להתגמש... צריכים ללכת לבדוק אותה אולי אפילו היום נלך.

השנייה היא הונדה סיוויק שנת 96 של דודה שלי, הבעיה עם הסיוויק שיש לה כנראה מכה בשילדה שהיא קיבלה ועוד כל מיני בעיות די קשות כמו למשל בעיות במערכת הפליטה, באגזוז וכאלה, סך כל העלות לתקן את כל זה זה יוצא משהו כמו 8 אלף.

אנחנו עכשיו צריכים לברר עם דוד שלי אם הוא מסכים להוריד את המחיר של האוטו ב-8 אלף כדי לתקן את הבעיות.(אחת הבעיות כמו שאמרתי היא מכה בקצוות השילדה של האוטו, דבר אשר יכול להיות שיקשה עלינו למכור את האוטו...)

מה עדיף לקחת??

חבל על הזמן שאתם מבזבזים עם הסיוויק . . .

חוק ראשון שאתה צריך ללמוד זה, לא עושים עסקים עם משפחה !!!!!

עזוב אותך מכל הבעיות המכאניות, זה דיי סביר ברכב בגיל הזה אבל זה גובל בטיפשות לקנות רכב עם מכת שלדה, גם אם היא שולית ולא מזיזה להתנהגות/בטיחות של הרכב, יהיו לכם אח"כ סרטים למכור את הרכב !!!

אל תינעל על רכב אחד, לך תבדוק עוד קורולות, השוק מוצף בהם . . .

אנחנו מכרנו את הקורולה תוך שבועיים במחיר מחירון עם מכה בקצה שלדה רק עם שלט על הרכב !!!! נכון שהרכב שלנו היה מאוד שמור ומטופל (יד ראשונה עם 80K ק"מ) אבל כל זה לא היה שווה כלום מכיוון שהיה לה מכה בקצה שלדה.

ד"א, אל תעשו ביטוח ב-AIG, שקרנים מסריחים בני ז%^&$#!!!!!!!! לא נתנו לנו החזר על המכה בקצה שלדה . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, נלך נבדוק את הטויוטה, נראה איך היא...

שנת 96 הוא רוצה עליה 50 אלף, יד ראשונה

זה מחיר סביר??

הוא אומר שהאוטו היה במשפחה והם מוכרים אותה כי הם קנו טויוטה נוספת ורוצים למכור את זאתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, נלך נבדוק את הטויוטה, נראה איך היא...

שנת 96 הוא רוצה עליה 50 אלף, יד ראשונה

זה מחיר סביר??

הוא אומר שהאוטו היה במשפחה והם מוכרים אותה כי הם קנו טויוטה נוספת ורוצים למכור את זאתי...

כמה ק"מ ??? מה המחירון של השנה הזו ???

תראה, סביר מאוד שאם הוא יבקש מחירון הוא יקבל מחירון, אין לך מושג איזה ביקוש יש לרכב הזה, הטלפון פשוט לא הפסיק לצלצל (ואני מזכיר לך שלא פרסמו בשום מקום חוץ מעל הרכב) . . .

קחו את הרכב לבדיקה, אני בטוח שיהיו לו קצת בעיות (אחרי הכל רכב שנמצא על הכביש כבר 7 שנים) וגם יש את הכיסוי תחת של המכון, תוריד קצת מתחת למחירון וקח את האוטו.

זה רכב מצויין, שווה כל שקל, אתם גם תוכלו להיות בטוחים כשתמכרו תקבלו מחירון בלי בעיות . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו עבר 150 אלף, המחירון שלו הוא 52 אלף.

בטח נצליח להוריד אותו עוד כמה...

כי נראה שהוא לחוץ למכור את האוטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו עבר 150 אלף, המחירון שלו הוא 52 אלף.

בטח נצליח להוריד אותו עוד כמה...

כי נראה שהוא לחוץ למכור את האוטו...

150 אלף זה דיי הרבה ק"מ, אני ממליץ לבדוק גם קורולות אחרות, תזכור שלא חייבים לנעל על הקורולה הראשונה שרואים . . .

קורולה זה אחלה רכב של זקנים, פשוט צריך למצוא אחת כזו, אנחנו מכרנו את הקורולה אחרי 9 שנים, יד ראשונה עם 80K ק"מ !!! 7 שנים עם 150K ק"מ זה דיי הרבה, זה עדיין לא מעל הממוצע אבל זה בחלק הגבוה של ממוצע הק"מ לשנה . . .

תבדוק טוב טוב היסטוריה של טיפולים. בבדיקה על כל סעיף קטן תבכו ותלכו ישר אחרי הבדיקה למוסך עם התוצאות ותבקשו הערכת מחיר של הבעיות (לא ייתכן שהרכב יצא ללא בעיות!!!), אח"כ תבכו עוד קצת על הק"מ, לפי הערכה שלי אפשר להוריד בעוד כמה אלפים, אבל שוב, לפי דעתי שווה לבדוק עוד כמה קורולות לפני שמחליטים . . .

ד"א, אבא שלי שמר קשר עם הבחור שקנה את הקורולה וחודש אחרי הקניה הוא צלצל אליו ושאל אותו איך האוטו, הבחור ענה לו שהרכב במצב מדהים ושהוא "פותח מרצדסים ברמזורים" :shock::shock::shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אני יכול למצוא עוד קורולות???

אני ל מוצא כ"כ הרבה קורולות למכירה כמו שאתה אומר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אני יכול למצוא עוד קורולות???

אני ל מוצא כ"כ הרבה קורולות למכירה כמו שאתה אומר...

תתחיל מחיפוש במעריב/ידיעות/פוקוס, אח"כ תעבור ללוחות באינטרנט (כנס לקישורים בפורום מכוניות בתפוז, יש שם ריכוז של רוב הלוחות באינטרנט), וכל מה שנשאר זה לפקוח עיניים טוב טוב כשאתה עובר ברחוב . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה:

מנוע בין הזריזים בקטגוריה.

מרחב במושב האחורי קצת צפוף - לא קריטי.

בעיות צבע : לא שמעתי על זה.

איכות הרכבה : מצויינת.

אמינות : מצויינת.

שמירת ערך : מצויינת

150 אלף שנת 96?

יש הרבה יותר טובים.....

תמשיך לחפש, אין סיבה להיות לחוץ בחיפוש אחרי רכב....

בשביל להימנע מטעויות.

בקשר להונדה, לא לגעת , גם כי לא עושים עסקים עם משפחה/חברים וגם כי יש לה שאסי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי אתה מחפש משפחתומטית 1.6 בתקציב של בערך 50 אש"ח.

מה שאני הייתי ממליץ לך לעשות בתקציבך זה לקנות רכב מחברת השכרה. כך תוכל לרכוש רכב משנת 99'+ עם ק"מ סביר ובמצב טוב, שאף תהיה תחת אחריות של חברת ההשכרה (זו או אחרת למספר חודשים אם לא שנה). לדוגמא ראיתי עכשיו באתר של בבאג'ט שיש להם למכירה כרגע מיצובישי לנסר שנת 2000 או אלמרה שנת 99 ויש הרבה מכוניות דומות בקטגוריה שאתה מחפש בחברות ההשכרה (כן יש בחברות ההשכרה גם קורולות ע"פ מה שראיתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...