Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חייב ייעוץ לגבי פיאט בראבו

Sygnus
שימו לב! השרשור הזה בן 7654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי היום נסיעת מבחן (אם אפשר לקרוא לזה כך) על בראבו מודל 97

דגם Sx 1600 , מנוע 1600 103 כ"ס, יד שנייה, הרכב עבר 97k

שאסי נקי - המוכר מתחייב, מצב מכני וחיצוני מצויינים.

טיימינג הוחלף ב 80k - לא מזמן, 4 צמיגים די חדשים - חצי שנה, קלאץ' חדש, ספוילר

טסט עד אפריל הבא - שנה בדיוק, והתוספות הרגילות לחונות חשמל, אזעקה, מזגן הגה כוח.

הרכב נראה מאוד שמור, מהנסיעה הרגשתי שהרכב די נוח,

אחיזה טובה על הכביש וכח לא קצת :D

הבעלים רוצה מחירון 30 אלף.

מה אתם אומרים\מייעצים ?

95 1.6 Ibiza ידנית, 106XS 1.4 95 ידנית, Lantis 1.8 95 ידנית,

ליסינג אוט' מכאן ואילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומלבד זה שכולם טוענים לאי אמינות של הרכב

האם למישהו הרכב באמת מוכר ? מכל הבחינות.. :?:

ליסינג אוט' מכאן ואילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר טוב שלי החזיק כזו במשך שלוש שנים.

באופן אישי, אני חושב שזו אחת הקניות הטובות בשוק הישראלי.

בעיות אמינות אין כ"כ מלבד כל מיני פלסטיקים של דלתות שמתחילים ליפול.

האוטו נראה טוב, נוסע טוב (למרות שהוא לא ספורטיבי) , דיי אמין ומחיר נמוך מאוד.

קנייה מומלצת ! .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לדעתי יש ברכב בעיית צריכת דלק גבוהה

איך בדיוק ניתן לבדוק צריכת דלק מלבד למלא..לנסוע מס' ק"מ ולמלא שוב עד הסוף ?

יש עוד שיטות ?

ליסינג אוט' מכאן ואילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מהסוף: אין שום דרך לבדוק את צריכת הדלק מלתדלק ולנסוע.

כמובן אם האוטו שותה 1:3 במקום 1:11 אז תרגיש את זה מייד, אך אם אתה רוצה מס' מדוייק אז ככה:

אם אתה בודק צריכה בנסיעה בין-עירונית אז מספיק תדלוק אחד או שתיים (לדוגמה, נסיעה לאילת). ממולץ לבדוק גם צריכה משולבת (עירוני + בין-ערוני) ואז תצתרך 3-4 תדלוקים מלאים (כ~2000 ק"ם) כדי לקבל מספרים פחות או יותר מדוייקים.

בכל מקרה, הרכב לא ממש חסכוני בנסיעה עירונית.

לגבי הרכב עצמו: הורי אישתי מחזיקים בראבה אוט' כבר שנה שלישית, קרוב ל60000 ק"ם ללא בעיות. הרכב מטופל בקפידה, חוץ מטיפולים הוחלף מצבר אחרי שנתיים וחצי. מכוון שבראבה ובראבו זה בעצם אותו רכב בתצורה שונה, אפשר להשליך את העובדות גם על בראבו.

יצא לי לנהוג עליו כמה ימים - מכונית נוחה, ביצועים סבירים, אחיזת כביש טובה ובטוחה. רכב משעמם משהו (קרי תת-היגוי :) ) ובראבו היא לא ממש ספורטיבית

נכון שיש לרכב מוניטין של חוסר אמינות - מניסיוני של 6 שנים עם אונו ונסיון של הורי אשתי (שלוש שנות פונטו ועכשיו כמאט שלוש שנות בראבה) הרכבים נ"ל מאוד אמינים בתנאי שהם זוכים לטיפול נאה לכל עורך החיים שלהם. מכוניות אלה לא סולחות הזנחה וטיפול לקוי ("חיסכוני").

הגיר אוטו' ידוע כבעייתי משהו אחרי 100000 ק"ם (אך זזה לא אמור להדאיג אותך :) - אתה קונה ידני), מנועים מוכרים כאמידים ביותר (אונו 60S של חבר עם 240000ק"ם ללא פתיחת מנוע, דחיסה תקינה, אין חופש מיסבים וכו') עוד פעם - הכל תלוי בתחזוקה.

מחירי רכישה ותחזוקה שלהם די זולים והתמורה ביחס למחיר מצויינת.

P.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכונאי שלי יש אחת כזאת מודל 97, הרכב די אמין, מהיר ונוח מאוד, נהגתי עליו וגם ישבתי מאחורה (אפילו נכנסתי מהבאגז' כשהמפתחות נשכחו בסוויצ')...

אוטו ממש סבבה, נותן תמורה מלאה למחיר הזול מאוד שלו, יש לו פוזה ואיכות. אני ממליץ. אבל תדאג להוריד במחיר, תנסה להגיע ל27K . ובמידה ותהייה מעוניין במספר של המכונאי שלי אז תשלח לי ה"פ.

ועוד משהו ששכחתי זה שהחלקים שלו יקרים.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...