Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצאתי אונו 1000 סמ"ק שנת 93 מה דעתכם

mustang_79
שימו לב! השרשור הזה בן 6823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר חיפושים רבים מצאתי אונו

יד 3

1000 סמ"ק עם מזגן

גיר רגיל כמובן

לאחר ראש מנוע ( עדיין באחריות המוסך) לאחר החלפת קלאץ וניקוי רדיאטור , מצבר חדש ו - 4 צמיגים חדשים

לרכב אין דפיקות אך יגמר לו הטסט בעוד כשלושה שבועות

הצלחתי להוריד אותו במחיר עד ל 4500 מה דעתכם על המחיר

האם יש סיכוי שהרכב ישרת אותי באמינות או שחבל בכלל לקוות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הנ"ל לא אמין ומתקלקל לעיתים קרובות.

הרכב הזה ישרת אותך דיי בנאמנות בעיקר בנסיעות בתוך העיר בק"מ נמוך לשנה עקב נפח המנוע הקטן.

ככל שתיסע הרבה -> ככה האוטו יתקלקל יותר.

אני ממליץ לך לחפש סובארו ג'אסטי בתקציב שלך.

לכל אלה שלא מסכימים איתי: זה מניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש נסיון רב עם רכבי פיאט ולבני יש פיאט אונו עם מנוע 1000 סמ"ק שנת 1987 עם כ 160K ק"מ והרכב חבוט מכל צדדיו אך כמעט ללא תקלות ותקונים והוא "חורש" איתו ברחבי הארץ.

הרכב היה שלי, עבר לבן הבכור וממנו לצעיר ונמצא ברשותנו כעשר שנים.

כמובן שאחזקת טיפולים חשובה ול STIO יש אונו עם מנוע 1372 סמ"ק השונה לגמרי ממנוע 1.0 או מנוע 1.1 FIRE.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי, עם יד על הלב, כחשמלאי לרכבי פיאט כ- 40 שנה במוסך מורשה פיאט, אתה יכול באמת לומר על הרכב הזה שהוא אמין?

הרכב שלי מתוחזק בצורה מעולה, טיפולים בזמן, ספר טיפולים מלא, רכב שמור (פנים הרכב כמו חדש לחלוטין, חיצונית כמעט חדש), כל אחד שנכנס לרכב מקבל הלם טוטלי בגלל זה, קלסר קבלות של כל התיקונים ב- 4 וחצי השנים האחרונות, כל בעיה ישר מתוקנת ועדיין הוא מייצר בעיות.

אומנם מאז טיפול 10K האחרון ב- 29.6.05 הוא לא היה במוסך כלל חוץ מכיוון פרונט (טפו טפו טפו) אבל אני מאמין שזה לא יחזיק מעמד עוד הרבה...

אני מכיר בעל פיאט אונו שנת 92', מנוע 1400 סמ"ק, תיבת הילוכים אוטומטית, דגם סלקטה, יד שנייה עם תקשיבו טוב: 86000 ק"מ בלבד, שאמר לי לפני כמה ימים: "אני לא מבין איך בכלל מייצרים את האוטו הזה. זה זבל".

תשפטו אתם

ההמ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במנוע ה FIRE שבפיאט אונו יש 30% פחות חלקים ממנוע ה 1400, משקל נמוך יותר, פשטות פעולה וגישה נוחה יותר למרכיביו ולאביזרים סביבו.

כפי שכתבתי יש לאונו עם מנוע FIRE 1000 ו 1100אמינות טובה וציינתי בפרוש את היסטורית 2 מכוניות המשפחה.

גם עלות הטיפולים והתקונים הנה זולה יחסית (לדוגמא, רדיאטור חדש ב 400 ש"ח).

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף לדברי רפי לין, מנועי הפייר מוצלחים פשוטים וזולים לאחזקה. מכיר לא מעט שמרוצים מאד מאונו/אוטוביאנקי Y10 בעלי מנוע כזה. הרכב אמין למדי וחסכוני,מאד תלוי ברכב הספיציפי אך אם מצאת אקזמפלר שמור ומטופל,הוא ישרת אותך בנאמנות. יתכן ומתקלקל יותר ממקבילה יפנית (או קורסה או פיאסטה) אך החלקים זמינותם ועלות האחזקה זולים יותר.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

",הוא ישרת אותך בנאמנות"

טעות בידייך , לא משנה כמה תטפל עדיין הבלאי שלו =גבוהה מאוד, לא מדובר פה רק בטיפולים אלה באיכות חומרים ירודה שהזמן עושה את שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הנ"ל לא אמין ומתקלקל לעיתים קרובות.

הרכב הזה ישרת אותך דיי בנאמנות בעיקר בנסיעות בתוך העיר בק"מ נמוך לשנה עקב נפח המנוע הקטן.

ככל שתיסע הרבה -> ככה האוטו יתקלקל יותר.

אני ממליץ לך לחפש סובארו ג'אסטי בתקציב שלך.

לכל אלה שלא מסכימים איתי: זה מניסיון.

גיא

נפלת על אונו לא מוצלחת לדעתי

האונו זה אחלה רכב

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...