Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קסארה - דעתכם למחיר חלפים ולמחיר עבודה:

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 6815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הוא סיטרואן קסארה סטיישן משנת 2000 אוטומטי.

מוסך מורשה חייב אותי ב- 480 ש"ח עבור מצבר של 55 אמפר תוצרת הארץ ו- 240 ש"ח עבור כול משולש קדמי חליפי (לא מקורי). כול העבודה (כולל מצבר) ארכה (לטענתו) 3.5 שעות ועל כך חוייבתי ב- 525 ש"ח.

אשמח לשמוע חוות דעת (האם החיובים הגיוניים?) לגבי משך זמן העבודה והמחירים הנקובים. בבקשה לא בסגנון "אצל ההוא היית משיג ב- 50 ש"ח יותר זול" אלא האם סביר באופן כללי, האם לא בוצעה כאן שחיטה והרג חפים מפשע.

אני שואל זאת משום שהיום לא הייתי מרוכז וממש לא היה לי זמן להתעסק בכך לבד. כמובן שבסופו של יום בוצע גם כיוון פרונט וגלגלים ב- 200 ש"ח.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מוסך מורשה הינו משוואה קבועה למדי,ואין לך הרבה מה לעשות בנידון.

הח' שני משולשים + מצבר ב-35 שעות - סביר למדי. לא ROAD RUNNER אבל סביר.

מחירי החלפים בסדר גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, מוסך מורשה, מחיר סביר.

השאלה הנשאלת למה ללכת מראש למקום שאתה יודע שיחלבו אותך שם?

אגב, מצבר תוצרת הארץ במבצע באייס\אוטו דיפו ב 250 כולל התקנה.

3 וחצי שעות...כולל הפסקת צהריים שעה באמצע ,וגם זה יותר מידיי.

ערב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך מורשה יש לו יתרונות ויש לו חסרונות.

היתרונות שבד"כ עובדים שם לפי הספר

החסרון הוא שהמחיר יהיה מקסימלי.

לא ניתן לדרוש יתרונות (שגם הם לא תמיד ניתנים כמצופה) , מבלי להיתקל בחסרונות.

מחד אני בעד המוסכים המורשים לאלו שאין להם גישה ואפשרות איתור מוסך מעולה מומחה לסוג הרכב שאינו מורשה, והמחירים שהינו מחייב פחות יקרים.

מאידך לעיתים יש מוסכים מורשים שמחייבים חלקים מקוריים ובפועל עלולים להתקין חלקים חליפיים, ומנצלים לרעה את ציפיית בעל הרכב מהשילוט וה"מותג" הקיים.

משפט זה נרשם בזהירות מרבית, והסיבה ברורה.

לחילופין, במקום "להתפתל" אחרי התשלום, ניתן לבצע סקר מחירים לפני הזמנת התיקון -לפני הכנסת הרכב לטיפול במוסך כלשהו, כאשר המחיר לא אמור להיות בחשיבות ראשונה, אלא שנייה לאחר מקצועיות ואמינות מוכרת של המוסך ככל שניתן.

בברכה

דני ממצת אור בחיפה

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...