Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה:פיאט מריאה JTD1900,זה דיזל או בנזין?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 6818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המריאה שהייתה לי הייתה ELX ,נפח 1600.המריאה הזו היא בנפח 1900.ואין לי מושג...תודה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר תודה רבה ידידי.אם זה מה שעושה דובלו עם כזה מנוע,מעניין מה תעשה מריאה.........................

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר תודה רבה ידידי.אם זה מה שעושה דובלו עם כזה מנוע,מעניין מה תעשה מריאה.........................

.........(זה מספיק?!) ביחד עם תומר בתוכה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

JTD הוא הכינוי למנוע הדיזל מסילה משותפת של פיאט. 105 או 115 כ"ס.

מבחן דרכים ממצה למנוע הנ"ל :

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=16219

סיפור ענק!

איפה תומר הדר, למה הא לא פעיל יתר..?

אור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג פעם בדובלו JTD. המנוע גמיש מאוד וחזק והרכב נוסע מעולה.

מריאה JTD נדירה מאוד והרוב עברו חיים קשים וקילומטרים לא מעטים. גם המריאה אגב נוסעת מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילת אזהרה: יש בארץ מספר לא מבוטל של מריאות 1900 טורבו דיזל (רובן בתצורת סטיישן).

הן אינן JTD!!!

יכול להיות שהסתננו כמה בודדות לארץ אבל ללא ספק הרוב המוחלט הן מנועי טורבו דיזל, ללא מסילה משוטפת. מנועים אלה, בנפח 1910 סמ"ק הפיקו 75 או 100 כ"ס.

לארץ יובאו (כמה צפוי...) גרסאות ה 75 כ"ס.

75 כ"ס על נבלה ששוקלת 1340 ק"ג, זה כבר קצת פחות מלהיב לצערי.

כולי תיקוה כי באמת מצאת JTD.

בתור בעלים של 2 דובלו JTD, כל מה שאני יכול להגיד זה רקר שזה מנוע באמת מעולה.

בטיול האחרון שלי בחו"ל הייתי זקוק בציריך לרכב זול ופשוט למספר שעות, אז שכרתי רכב הכי פשוט שיש... פונטו.

אין לכם מושג איזה רכב מהנה זה פונטו JTD, פשוט כיף!

בברכה ובהצלחה

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון המנוע הזה זכה בפרסים באיזשהי תחרות של אנרגיה חלופית

הברוואה והמריאה זכו במקום הראשון לכמות הק''מ הגדולה ביותר לליטר

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה חדש,מנוע מעולה חזק גמיש וחסכוני וגם אמין מאד.

המנוע נמצא גם במולטיפלה הפנטסטית ומטיס אותה כמו טיל ועד היום למרות שהרבה מולטיפלות גמעו לא מאט קלומטרים אין תלונות והאמינות אינה פחותה מהמתחרות הצרפתיות ויש האומרים כי עולה עליהן.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של 2 דובלו, ובעלים לשעבר של קנגו וברלינגו אני יכול להגיד לך שאין בסיס להשואה בכלל.

הדובלו טובה בכל אספקט של נהיגה, פשוט נוק-אווט לצרפתיות למיניהן.

האספקט היחידי שבו הצרפתיות "טובות" יותר הוא נוחות הנסיעה, אבל כל אחד שנהנה קצת מנהיגה יעדיף בולמים קצת יותר קשיחים, עם נוחות נסיעה מופחתת, בתנאי שהוא לא צריך לרדת ל 30 קמ"ש לפני סיבוב.

אציין רק שלא יצא לי עדיין לנהוג בדור החדש של הצרפתיות אבל מהתרשמות של סוכנים שאני עובד איתם הדובלו עדיין עדיפה.

מעניין רק שפולקסואגן התחילה לשווק את הטנדרון החדש שלה בארץ ללא כל פירסום או איזכור.

מה, זה סוד?

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של 2 דובלו, ובעלים לשעבר של קנגו וברלינגו אני יכול להגיד לך שאין בסיס להשואה בכלל.

וזה עוד לפני שטרחת לציין בכלל את ההגה הקצרצר בדובלו ביחס לטנדרונים אחרים... פשוט מצויין.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע, בתור בעלים של מכוניות ספורטיביות מאז ומעולם אני חייב לציין שאני פשוט נהנה לנהוג בדובלו.

נכון שזאת נבלה כבדה עם עיצוב של בלוק איטונג, נכון שהברקסים לא מי יודע מה, יש עוד הרבה השגות על האוטו, אבל... אם זוכרים שזה בכלל "משאית קטנה" ומשווים אותה למתחרות, ממש אוטו מהנה לנהיגה.\

דא"ג, יש אתרים ברשת על שיפורים לאלפות JTD שבהן מגיעים באמינות גבוה, וללא פתיחה של המנוע ל 170 כ"ס !!!

מישהוא יכול לדמיין דובלו עם 170 כ"ס?

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המריאה הזו היא בנפח 1900..
השאלה שלי הייתה בכלל על מריאה......הדובלו-אוקיי,המון חוות דעת אומרות שהוא טוב.אבל מה לגבי מריאה עם המנוע הזה? כל רכב שונה הרי למרות שהמנוע הוא דיי זהה.המריאה לא כבדה במיוחד,ולא קופסתית(בהיעדר מילה טובה יותר).הבנתי שזה דיזל,והאם מישהוא ניסה מריאה דיזל?לפני כמה שבועות מישהוא שאל על מריאה דיזל שבטעות מולאה בבנזין,אולי הוא יכול לעזור?

ותודה רבה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמודי, אני עניתי לך, זה אתה שהתעלמת מהתשובה שלי.

יש מאות מריאה טורבו דיזל בארץ שנפח המנוע שלהן 1900.

רובן ככולן אינן JTD. אז עכשיו תורך לענות, אתה בטוח שמדובר ב JTD?

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, כשמשווים את עיצוב הפנים/פלסטיקה למשפחתית לפני קצת יותר מעשור, הדובלו טוב יותר גם בזה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...