Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעות על אופל אסטרה 96'

20VT
שימו לב! השרשור הזה בן 5685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום למומחים,

אני צריך דעה בשביל חבר (דחופה, כרגיל כשמוצאים רכב).

אופל אסטרה, 1600 16V אוט' שנת 1996. קילומטרז' נמוך.

אין לקונה שאיפות ספורטיביות.

דרוש רכב שנוסע מ-A ל-B, בלי לצרוך דלק, בלי להתקלקל ושלא עולה כסף להחזיק אותו :-)

ואם אפשר אז שלא יהיה יותר מדי עגלה.

בעיקר אני מעוניין אם יש למישהו אזהרות ספציפיות לגבי הדגם הזה ('מחלות').

תודה !

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלליות, הרכב לא להיט. שוק חלש מאוד, הסלון של האוטו שורד יפה מאוד את השנים. לא שיא האמינות, חלקים טיפה יקרים מהמתחרים. בטיחות ממוצעת מינוס (מצד שני גם שאר המכוניות לא שיא הבטיחות מהשנים האלה), גיר אוטומט זוועתי.

עדיף לרדת שנה או שתיים וללכת על קורולה או אימפרזה, הם יעשות את העבודה בצורה הרבה יותר טובה עם שוק ושמירת ערך הרבה יותר טובה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלליות, הרכב לא להיט. שוק חלש מאוד, הסלון של האוטו שורד יפה מאוד את השנים. לא שיא האמינות, חלקים טיפה יקרים מהמתחרים. בטיחות ממוצעת מינוס (מצד שני גם שאר המכוניות לא שיא הבטיחות מהשנים האלה), גיר אוטומט זוועתי.

עדיף לרדת שנה או שתיים וללכת על קורולה או אימפרזה, הם יעשות את העבודה בצורה הרבה יותר טובה עם שוק ושמירת ערך הרבה יותר טובה.

גיר אוטומטי זוועתי?זו אולי הקומפקטית האירופאית היחידה שיש לה גיר נורמלי שלא סירס את המנוע.והיא גם האחת המכוניות הבודדות בקבוצתה שמוכנה להוריד קיק-דאון ב 160!

הבעייה היחידה שלו שהוא לא הכי מעודן,בייחוד בבקרים קרים.

בכללי,האסטרה מכונית טובה למדי,לא הכי פשוטה לטיפול(בייחוד הדגמים בעלי מנוע האקוטק),אבל במידה וניתקלים במכונית שמורה היטב,היא מהווה תמורה טובה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר אוטומטי זוועתי?זו אולי הקומפקטית האירופאית היחידה שיש לה גיר נורמלי שלא סירס את המנוע.והיא גם האחת המכוניות הבודדות בקבוצתה שמוכנה להוריד קיק-דאון ב 160!

הבעייה היחידה שלו שהוא לא הכי מעודן,בייחוד בבקרים קרים.

בכללי,האסטרה מכונית טובה למדי,לא הכי פשוטה לטיפול(בייחוד הדגמים בעלי מנוע האקוטק),אבל במידה וניתקלים במכונית שמורה היטב,היא מהווה תמורה טובה.

ההתנהגות של הגיר אומנם טובה והבעיה של חבטות בבקרים זה אופייני לרוב הגירים מאותן שנים. הבעיה העיקרית של הגיר היא שהוא פשוט לא עמיד כ"כ ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם.

חבר שלי קנה את הרכב לפני שהספקתי לחזור אליו ....

שוק חלש לא נראה לי כי הוא סיפר שהמוכר קיבל לא מעט שיחות טלפון רק בזמן שהוא היה איתו בבדיקה מאנשים שראו את הרכב נוסע ברחוב. האקזמפלר די שמור והסלון אכן שרד עשר שנים כמעט ללא סימני שחיקה.

נסעתי קצת ברכב אחרי הקניה, הגיר האוטומטי הוא דווקא אחד הטובים שיצא לי לנסות, מאוד 'מבין' ללבו של נהג כמוני, ואני ממש שונא אוטומטים. הבלמים מאוד לא הרשימו אותי והתנהגות בפניה של הרכב די זוועתית, אבל כמו שאמרתי לקונה אין שאיפות בעניין הזה.

שמירת ערך היא לא פקטור בקניה הזו כיוון שאין בעתיד הנראה לעין כוונה למכור את הרכב, וממילא הוא לא מאוד יקר.

מה מיוחד במנוע האקוטק?

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם.

חבר שלי קנה את הרכב לפני שהספקתי לחזור אליו ....

שוק חלש לא נראה לי כי הוא סיפר שהמוכר קיבל לא מעט שיחות טלפון רק בזמן שהוא היה איתו בבדיקה מאנשים שראו את הרכב נוסע ברחוב. האקזמפלר די שמור והסלון אכן שרד עשר שנים כמעט ללא סימני שחיקה.

נסעתי קצת ברכב אחרי הקניה, הגיר האוטומטי הוא דווקא אחד הטובים שיצא לי לנסות, מאוד 'מבין' ללבו של נהג כמוני, ואני ממש שונא אוטומטים. הבלמים מאוד לא הרשימו אותי והתנהגות בפניה של הרכב די זוועתית, אבל כמו שאמרתי לקונה אין שאיפות בעניין הזה.

שמירת ערך היא לא פקטור בקניה הזו כיוון שאין בעתיד הנראה לעין כוונה למכור את הרכב, וממילא הוא לא מאוד יקר.

מה מיוחד במנוע האקוטק?

מנועי האקוטק הם מנועים מצויינים, חסכוניים, אומנם ההספקים שלהם לא מטורפים אבל שיא המומנט מגיע נמוך מאוד וזה נותן רצועת כח יפה. הבעיה כשהם מתחילים להתקלקל, המוסכים בארץ של UMI פשוט לא מקצועיים מספיק בשביל להתעסק עם המנועים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
מנועי האקוטק הם מנועים מצויינים, חסכוניים, אומנם ההספקים שלהם לא מטורפים אבל שיא המומנט מגיע נמוך מאוד וזה נותן רצועת כח יפה. הבעיה כשהם מתחילים להתקלקל, המוסכים בארץ של UMI פשוט לא מקצועיים מספיק בשביל להתעסק עם המנועים האלה.

מי כן יודע טוב לטפל באזור תא במנועי האקוטק:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיגע ברכב היה לי כזאת כחדשה לא היה חודש שלא הייתי כמה פעמים במוסך עם תקלות החל ממדחסי מזגן שנדפקים כל שנה וחצי תקלות חשמל מהיום הראשון ראש מנוע שהתנוון בגיל צעיר וכו הדבר ה-י-ח-י-ד-י שלא התקלקל זה הגיר האוטומטי זה כן.ואני חייב לציין שבעלים אחרים של הרכב שיצא לי לדבר איתם דברו על אותם התקלות ועל חוסר שביעות הרצון מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום למומחים,

אני צריך דעה בשביל חבר (דחופה, כרגיל כשמוצאים רכב).

אופל אסטרה, 1600 16V אוט' שנת 1996. קילומטרז' נמוך.

אין לקונה שאיפות ספורטיביות.

דרוש רכב שנוסע מ-A ל-B, בלי לצרוך דלק, בלי להתקלקל ושלא עולה כסף להחזיק אותו :-)

ואם אפשר אז שלא יהיה יותר מדי עגלה.

בעיקר אני מעוניין אם יש למישהו אזהרות ספציפיות לגבי הדגם הזה ('מחלות').

תודה !

מנסיון אצלנו במשפחה עם אופל: קדט 82', אסקונה 84', זפירה 02', הן מרבות לבקר במוסך.

איכשהו לא יצא לי להרגיש שהאוטו באמת גרמני...

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...