Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פירוק מגש אחורי בוולבו...

volvo 240
שימו לב! השרשור הזה בן 6887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אני צריך עזרה קטנה... אני רוצה לדעת את המגש האחורי בוולבו 240 איפה שהרמקולים מאחורה...

תנסח את השאלה שוב -לא מובן מה אתה רוצה

מגאן קופה 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה.. יש מאחורה את המדף האחורי איפה שהרמקולים.. יש את זה בכל המכוניות.. איפה ששמים את הוילון.. אני לא ממש יודע איך להרחיב יותר :? איפה שעושים את החורים לרמקולים נגיד ל6/9 וכאלה...

רציתי לדעת איך אני מפרק את זה בוולבו 240...

תודה!:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגש לא מעץ.. אבל גם לא מפח אם אני לא טועה... זה יחסית דק אולי כמה מילימטרים אם אני לא טועה.. זה מצופה בבד שראה ימים טובים יותר..אז רציתי לעטוף אותו בבד חדש כמו שעושים על רמקולים... אין לי שמץ ממה זה עשוי.. אבל רק אלה האפשרויות? עץ ופח? או שיש עוד סוגים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

א. "המגש" הוא מברזל מרותך ומעליו יש כיסוי שעשוי קרטון מצופה בבד

הכיסוי מקרטון כן מתפרק ע"י משיכת הקליפסים הנועלים (עגולים) פירוק גב המושב האחורי ושני הפנלים בצדדים אשר עשוים מפלסטיק (ונשברים)

אים ברצונך להגדיל את הפתח תראה מה גודל החור בפח (תסתכל מכיוון תא המטען ) ואים הוא קטן יש להגדילו ע"י מספרי פח או מסור פנאומטי של פחחים אל תעשה זאת לבד שלא תיפצע

בברכה זיסו יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

א. "המגש" הוא מברזל מרותך ומעליו יש כיסוי שעשוי קרטון מצופה בבד

הכיסוי מקרטון כן מתפרק ע"י משיכת הקליפסים הנועלים (עגולים) פירוק גב המושב האחורי ושני הפנלים בצדדים אשר עשוים מפלסטיק (ונשברים)

אים ברצונך להגדיל את הפתח תראה מה גודל החור בפח (תסתכל מכיוון תא המטען ) ואים הוא קטן יש להגדילו ע"י מספרי פח או מסור פנאומטי של פחחים אל תעשה זאת לבד שלא תיפצע

בברכה זיסו יוסי

ערב טוב,

מה שרציתי לעשות זה לא בקשר לרמקולים... אלא רציתי לעטוף את הקרטון בבד חדש... הבד הקודם ראה ימים יותר טובים.. רציתי למתוח עליו בד כמו ששמים על רמקולים נמתח כזה... ואז את הבד לחתוך לפי החורים של הרמקולים - 6.5"...

יש אפשרות?

תודה מראש וערב טוב:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

כן אתה יכול לרכוש בד אקוסטי לפרק ולהוציא את הכיסויים של הרמקולים וולהניח את הבד על כול שטחו של המגש (מכך גם תגן מפני פריצה )את הבד תוכל לקבע בעזרת סיכות אל הקרטון

(בצעירותי גם אני עשיתי זאת לא רציתי שיראו את החברה של הרמקולים "אלפיין" וגם זה מגן על הרמקולים מהתיבשות מפני השמש )

בברכה זיסו יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...