Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לג'יפון או רכב "צעיר" בתקציב של 160 אש"ח (2020)

Rakuel
שימו לב! השרשור הזה בן 1502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני רווק צעיר שמחפש נוחות בדרך לעבודה וחזרה ונסיעות קצרות בעיר מדי פעם.

את הרכב החדש אני מתכוון לקנות מחברה ולא יד2.

חשוב לי מאוד שברכב הבא שלי יהיו את הדברים הבאים:

* מערכת שמע טובה שמגיעה עם הרכב - כלומר, אין צורך בהתקנות נוספות. ראיתי שבמאזדה 3 החדשה יש סאב וופר מובנה בבגאז' ו9 רמקולים. על איכות השמע של הטויוטה עוד לא יצא לי לשמוע חוו"ד ובנסיעות המבחן (הקצרות) שעשיתי לא הספקתי לגבש דעה בנוגע לאיכות השמע של האוטו.

* אבזור - את הסוזוקי ויטארה ואת המיצובישי ASX פסלתי בגלל חוסר באבזור.

* נוחות - מרווח פנים וסלון נוח לנוסעים מקדימה ורכב שנוסע בצורה חלקה ולא קופצני או רועד (הרכב הקודם שלי היה דאצ'יה סנדרו ואני חושב שכל מילה נוספת מיותרת :crazyeyes).

את הC-HR נורא אהבתי וגם עשיתי 3 נסיעות מבחן על הרכב וגם הקורולה האצ'בק תמיד קורצת לי באולם תצוגה.

אהבתי נורא את הקונספט של טויוטה עם הרכבים ההיברידים והסלון של 2 הרכבים נראה מעולה.

כמובן שאני פתוח להצעות נוספות שנכנסות בתקציב (160 אש"ח זה הגבול העליון, 150 אש"ח זה אופטימלי) אבל חשוב לי מאוד שלרכב יהיה שוק (ומכאן נובע החשש לקחת קורולה האצ'בק ולא רגילה) ושלא תהיה בעיה למכור אותו במחיר הוגן בבוא היום, כלומר ירידת ערך סבירה.

אנא עזרתכם, אני כבר שבועיים בלי רכב וחייב לקבל החלטה בזמן הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהדורת ההשקה של טויוטה CHR יש מערכת שמע של JBL. הוא נמצא בקצה העליון של התקציב ולמען האמת לטעמי המחיר קצת מוגזם. בדוק ביבוא מקביל האם יש גרסאות דומות זולות יותר.

הקורולה האצ'בק נראית מעולה אבל גם שם המחיר קצת מוגזם.

הייתי בודק את מאזדה 3 או CX30 החדש, נשמע שהם עונים על הדרישות.

האמת שיצא לי לראות היום את אופל קורסה החדשה. אם אתה לא זקוק למרווח פנימי של משפחתית או ג'יפון אתה מקבל שם סופר מיני מאוד מאובזרת שנראית פשוט מעולה. היא לא כל כך מרווחת ואת נוחות הנסיעה עוד לא בדקתי אבל על הנייר גרסת ה-GS ליין מאוד מעניינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אהבת את ה chr אז מקסימום תשדרג את הרמקולים המקוריים לאיכותיים יותר עם מגבר טוב- ופתרת את בעית הסחירות העתידית ואת הסאונד. גם הקורולה המפוארת ביותר בייבוא מקביל תעשה את העבודה לפי הדרישות שלך

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני רווק צעיר שמחפש נוחות בדרך לעבודה וחזרה ונסיעות קצרות בעיר מדי פעם.

את הרכב החדש אני מתכוון לקנות מחברה ולא יד2.

חשוב לי מאוד שברכב הבא שלי יהיו את הדברים הבאים:

* מערכת שמע טובה שמגיעה עם הרכב - כלומר, אין צורך בהתקנות נוספות. ראיתי שבמאזדה 3 החדשה יש סאב וופר מובנה בבגאז' ו9 רמקולים. על איכות השמע של הטויוטה עוד לא יצא לי לשמוע חוו"ד ובנסיעות המבחן (הקצרות) שעשיתי לא הספקתי לגבש דעה בנוגע לאיכות השמע של האוטו.

* אבזור - את הסוזוקי ויטארה ואת המיצובישי ASX פסלתי בגלל חוסר באבזור.

* נוחות - מרווח פנים וסלון נוח לנוסעים מקדימה ורכב שנוסע בצורה חלקה ולא קופצני או רועד (הרכב הקודם שלי היה דאצ'יה סנדרו ואני חושב שכל מילה נוספת מיותרת :crazyeyes).

את הC-HR נורא אהבתי וגם עשיתי 3 נסיעות מבחן על הרכב וגם הקורולה האצ'בק תמיד קורצת לי באולם תצוגה.

אהבתי נורא את הקונספט של טויוטה עם הרכבים ההיברידים והסלון של 2 הרכבים נראה מעולה.

כמובן שאני פתוח להצעות נוספות שנכנסות בתקציב (160 אש"ח זה הגבול העליון, 150 אש"ח זה אופטימלי) אבל חשוב לי מאוד שלרכב יהיה שוק (ומכאן נובע החשש לקחת קורולה האצ'בק ולא רגילה) ושלא תהיה בעיה למכור אותו במחיר הוגן בבוא היום, כלומר ירידת ערך סבירה.

אנא עזרתכם, אני כבר שבועיים בלי רכב וחייב לקבל החלטה בזמן הקרוב.

אני רכשתי את ה- chr דגם לאנצ' עשיתי נסיעת מבחן על השיק ועל הקורלה אצבק gr שזולה באופן משמעותי מהchr התקציב שלי היה 145-150 אלף וטיפסתי ל 162 , אין ספק שהקורלה ניראת טוב ומרגישה טוב בנסיעה מה שכן היתה לי מאוד נמוכה, בסופו של דבר הלכתי על chr יש בה את כל מה שאני צריך נוחות חסכונית ומערכות בטיחות ברמה הגבוהה ביותר ושלא נדבר העיצוב המרשים . אמרת שאתה רווק אז לדעתי זה הרכב בשבילך, הוא יקר מאוד בארץ אבל שווה את המחיר . חשוב לציין -מה שהיה לי חשוב ברכב זה שיהיה היברידי אחרת הייתי בוחר ברכב אחר כגוון קיה קסייד . תיקח מה שיותר נח לך ולכיס בהצלחה בבחירה

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי zeroocool
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, רגע של זיקנה ברשותך.

בגלל שציינת ירידת ערך כפקטור משמעותי, קח בחשבון שכל רכב במחיר כזה, אפילו אם הוא הכי טויוטה בעולם, יסבול מירידת ערך אבסולוטית גבוהה מהסיבה הפשוטה שהוא חדש ויקר. נניח, אם תקנה רכב ב-160, עם לא מעט מזל אחרי 3 שנים תמכור אותו ב-100, כלומר תפסיד 60.

אם לעומת זאת תקנה רכב משומש ב-60, גם אם תמכור אותו ב-20 אחרי 3 שנים עדיין תפסיד רק 40. זה לא מעט כסף, וזה במקרה הטוב, ההפרש יכול להיות משמעותית גבוה יותר.

בכל אופן ,אם אתה ממש חייב רכב חדש ויקר, הייתי גם מציע לפחות לבדוק את מה שיש למאזדה להציע, אלא אם אתה נוסע המון והחיסכון בדלק ממש מהותי עבורך. ואם סופר מיני יכולה להיות אפשרות, הייתי בודק גם את הקליאו החדשה. לפי הביקורות פה מדובר ברכב לא רע בכלל.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...