Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

טוב, אין פה רצח או סתם מלחמת שיער (חבל).

הגברת בסישלוש החליטה שזו שלפניה סתם עומדת ומתלבטת אם להכנס או לא (יש מחסום שמורד באופן יזום ע"י אחד השומרים בכל פעם שהחניון מגיע לרוויה) ; הגברת במאזדה מנסה להסביר לה שהמחסום למטה ואין לה אפשרות להכנס אז הגברת בסישלוש החליטה שהיא תוכל להכנס ושהגברת במאזדה צריכה לפנות לה את הדרך. בסוף הן נכנסו כשהשומר ניסה להרביץ קצת תורה בגברת בסישלוש (בסביבות 01:40).

בנוסף ולמרות שאני עם איתות שמאלה, חבוב בפיקנטו אדומה ניסה להדחף מימין (מאוד נפוץ בחניון המקולל הזה) ולאחר שקיבל ממני מבט dexterי מצוי, התייאש והמשיך בדרכו.

אין שכל אין דאגות.

אגב כל פעם שאני עובר שם באזור תמיד יש שם תור ארוך לחניון הזה ואני לא מבין מה הקטע. יש שם איזה חניה חינם לתושבים או משהו כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חניון שמוגדר כחניון קל"ב עבור בעלי תו חניה של איזור 1 בת"א (בין השאר, גם של סחבק). בשל כך, החל מ 19:00 עד 08:00 למחרת השהות בחניון היא בחינם (ומכאן הפקקים שמשתרכים עד לצומת דב הוז/פרישמן).

בתאכלס הפקקים נוצרים בין השאר גם בגלל יד שהיא קצת קלה מידי על תפעול המחסום ; השומרים רק מעריכים כמה מקומות חניה פנויים יש ולעיתים מתעצלים לרדת 4 קומות ולבדוק, אז נוצר לא פעם מצב שאנשים ממתינים בחוץ כשבחניון יש מס' מכובד למדי של מקומות חניה פנויים. החבר'ה שגרים מול החניון די אומללים, מאחר וצפירות/צעקות הן דבר בלתי נמנע בכניסה לחניון הזה, בעיקר בשל כל אותם נדחפים סטייל הפיקנטו שנראית בסרטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חניון שמוגדר כחניון קל"ב עבור בעלי תו חניה של איזור 1 בת"א (בין השאר, גם של סחבק). בשל כך, החל מ 19:00 עד 08:00 למחרת השהות בחניון היא בחינם (ומכאן הפקקים שמשתרכים עד לצומת דב הוז/פרישמן).

בתאכלס הפקקים נוצרים בין השאר גם בגלל יד שהיא קצת קלה מידי על תפעול המחסום ; השומרים רק מעריכים כמה מקומות חניה פנויים יש ולעיתים מתעצלים לרדת 4 קומות ולבדוק, אז נוצר לא פעם מצב שאנשים ממתינים בחוץ כשבחניון יש מס' מכובד למדי של מקומות חניה פנויים. החבר'ה שגרים מול החניון די אומללים, מאחר וצפירות/צעקות הן דבר בלתי נמנע בכניסה לחניון הזה, בעיקר בשל כל אותם נדחפים סטייל הפיקנטו שנראית בסרטון.

עכשיו הכל ברור, תודה.

אין להם מערכת שמתריעה על מספר חנויות פנויות כמו שיש בהרבה חניונים כיום (בעיקר בקניונים, עם המנורה מעל החניה שמראה אור ירוק/אדום בהתאם לתפוסת מקום החניה)?

אם אין אולי כדאי שיתקינו אחת חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שכל אין דאגות.

אגב כל פעם שאני עובר שם באזור תמיד יש שם תור ארוך לחניון הזה ואני לא מבין מה הקטע. יש שם איזה חניה חינם לתושבים או משהו כזה?

זה חניון גיהנום. אנשים עומדים חצי שעה - שעה כל יום מחוץ לחניון בשביל להיכנס. תחשוב מה זה לחיות ככה 365 ימים בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין להם מערכת שמתריעה על מספר חנויות פנויות כמו שיש בהרבה חניונים כיום

נופ. החניון נבנה בתחילת שנות התשעים ואפילו מערכת השבחת האוויר שקיימת בו לא מתפקדת. הוא כן עבר (ועדיין סוג של עובר) שיפוצים בחודש-חודשיים האחרונים שהסתכמו בעיקר בהתקנת תאורה בכל הקומות (מה שלא היה קיים, החניון היה די חשוך ומחניק, כיום הוא רק מחניק) וצביעה מחדש של הקירות, מה שהפחית משמעותית את מקומות החניה הזמינים.

קיצר, שמייח פה במרכז ת"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזמן לא העליתי סרטון... הנהג היום דירבן אותי לעשות זאת.

זה מתחיל בערך בשניה 10 עם רוכב אופניים חשמליים שעובר את הכביש באדום ואז מגיע משמאלי נהג מדהים.

אגב, בפעם האחרונה שהעליתי סרטון השתמשתי ב-movie maker לחתוך אותו כך שאראה רק את החלקים המעניינים. מאז נראה שהכלי נעלם. למישהו יש המלצות לכלי חיתוך פשוט ויעיל?

[video=youtube_share;6-1uV7s4Bv4]

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח כביש 40, כביש עם יחס מטומטמים למ"ר גבוה, העיקר גם הפנס ערפל האחורי דולק

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזמן לא העליתי סרטון... הנהג היום דירבן אותי לעשות זאת.

זה מתחיל בערך בשניה 10 עם רוכב אופניים חשמליים שעובר את הכביש באדום ואז מגיע משמאלי נהג מדהים.

אגב, בפעם האחרונה שהעליתי סרטון השתמשתי ב-movie maker לחתוך אותו כך שאראה רק את החלקים המעניינים. מאז נראה שהכלי נעלם. למישהו יש המלצות לכלי חיתוך פשוט ויעיל?

הנה כך באמצעות ה photos - https://www.howtogeek.com/355524/how-to-use-windows-10s-hidden-video-editor/

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משהו מעניין, אני מעלה את זה בשביל תחקור עצמי

המוטו שלי בכביש הוא לא להיות מופתע. אז נכון שיש הפתעות שאין איך להמנע מהן (למשל מישהו לפניך בולם פתאום בחוזקה), אבל רוב ההפתעות שנהגים חווים - ניתן לצפות מראש בעזרת מבט קדימה, מבט תכוף במראות, וכו'.

זה עובד די אחלה. אבל לפני כמה ימים בפניה ליד הבית הופתעתי מהולכת רגל, שבכלל לא הייתי צריך להיות מופתע ממנה. כמו שאתם רואים בסרטון - הכל צפוי ובכל זאת שמתי לב אליה רק כשהיא היתה באמצע המעבר חציה.

מה שאני חשבתי שאולי קורה A הסתירה לי אותה. זה נשמע הגיוני מבחינת זוויות או שפשוט חלמתי בהקיץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך קשור - האם יש יצרנים שמאפשרים להתממשק ולהוריד מידע מהמצלמות המובנות ברכב? (במידה ויש כמובן)

זה פשוט נראה לי פער רציני שיש לנו כבר לא מעט רכבים עם מצלמות וחיישנים למיניהם ועדיין נאלצים לקנות מוצרי after market, טובים ככל שיהיו.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עובד די אחלה. אבל לפני כמה ימים בפניה ליד הבית הופתעתי מהולכת רגל, שבכלל לא הייתי צריך להיות מופתע ממנה. כמו שאתם רואים בסרטון - הכל צפוי ובכל זאת שמתי לב אליה רק כשהיא היתה באמצע המעבר חציה.

מה שאני חשבתי שאולי קורה A הסתירה לי אותה. זה נשמע הגיוני מבחינת זוויות או שפשוט חלמתי בהקיץ?

ניחוש שלי, אולי סונוורת מהאורות של האוטובוס ושל הביניין. גם יכול להיות שזה רק נראה ככה בגלל המצלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט היית מרוכז אל נקודת A, שהיא הרכבים הבאים ממול.

'חיפשת' את נקודת הזמן בו הנך יכול להשתחל ולפנות שמאלה, וכל עניינך היה בנקודה A מבלי לתת יחס כלשהו לנקודה B, שהנו המיקום אליו שאפת להגיע.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משהו מעניין, אני מעלה את זה בשביל תחקור עצמי

המוטו שלי בכביש הוא לא להיות מופתע. אז נכון שיש הפתעות שאין איך להמנע מהן (למשל מישהו לפניך בולם פתאום בחוזקה), אבל רוב ההפתעות שנהגים חווים - ניתן לצפות מראש בעזרת מבט קדימה, מבט תכוף במראות, וכו'.

הראש שלך היה בשיחת הטלפון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...