Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעותי אחר סופר מיני או\ כיצד רכשתי רכב חדש (C3) והחלפתי לאחר 4 חודשים(פולו ידנית)

OSאס
שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה יודע שכונן הדיסקים בפולו קיים שם רק כדי לטעון מפות שאין לארץ .גם היה רלוונטי לארץ זה פריט הזוי ל 2020. פריט אספנות .

אם תפתח ספר רכב , תגלה שם בצד DVD עם מפות אירופה ל VW .

זה עוד יותר הזוי למצוא את זה באודי הכי יקרות ששם הכל זה Google maps עם קישוריות אלחוטית קבועה.

אין לי DVD בספר. הכונן משמש כשמע. הילדים נהנים שאפשר לחזור לשמוע דיסקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פולו לדורותיה זו אחת המכוניות הטובות שאי פעם פולקסוואגן ייצרו. מלבד הרגסה של 2001-2002 שהייתה לא משהו במיוחד מבחינת פלסטיקה, שאר הפולו דיי טובות (אני מכיר מישהו שאשכרה שניסה להרוג פולו קלאסיק ולא הצליח. 550 אלף ק"מ עם אותו מנוע וגיר והוא היה שובר לה את הצורה).

גם בשוק היד 2 מאוד מבוקשת (הידנית לפחות). הן מתאדות מהלוח במידה ויש להן נתונים טובים.

גם הצורה של 2001 2002 הייתה מצוינת, רכב אמין בצורה בלתי רגילה. גם לדור ה6N וגם ל9N היו בעיות פלסטיקה, אבל כבר התרגלתי לעניין
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטרואן היתה אוטומטית. לא מביאים ידנית לארץ.
כי כתבת ששקלת סיטרואן אחרי שהפסיקו עם יבוא פאביה ואיביזה ידניות.... אז זה בלבל אותי.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. היא אכן יקרה משמעותית. האם היא שווה כמעט 20000 יותר מהאיביזה? כנראה שלא אך בכל מקרה רכשתי את הידנית ואין איביזות ידניות יותר. לפחות לא כרגע

גם אם היו, מדובר ברמת גימור רפרנס, בסיסית מאוד. ידיות שחורות, מראות שחורות, טאסות ולא ג'אנטים, אין בקרת שיוט אדפטיבית (לא יודע מה יש לך בפולו) וכו'.

מבאס קצת שהגיר הידני עם 5 הילוכים ולא עם 6.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מנוע 4 או 3 צילנדרים?.

גרמת לי לפנטזיה קטנה עליה, אבל שאני רואה שזה מנוע 1 ליטר, זה מנוע חלש ולא יתאים לי.

אני נוסע בעליות סדום או מעלה אדומים, ומנוע 1 ליטר...לא נראה לי שיסחוב.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחחדש!

גם אני הזמנתי פולו לבנה ידנית לפני חודש (האחרונה שנשארה במלאי) וממתין לשבוע הראשון של ינואר כדי שתעלה על הכביש עם שנתון 2020.

בשנתיים וחצי האחרונות נהגתי במאזדה 2 חדשה, אבל אני לא אוהב את הרכב ואחרי 2 פולו ידניות (יאנג 1.4 ידנית, 2012 ו1.2 ידנית (90 כ"ס) 2014) החלטתי לחזור "הביתה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מנוע 4 או 3 צילנדרים?.

גרמת לי לפנטזיה קטנה עליה, אבל שאני רואה שזה מנוע 1 ליטר, זה מנוע חלש ולא יתאים לי.

אני נוסע בעליות סדום או מעלה אדומים, ומנוע 1 ליטר...לא נראה לי שיסחוב.

זה מנוע בעל 3 צילנדרים, אמנם ליטר אבל עם ביצועים די טובים.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הנתונים שלו על הנייר, יספק ביצועים עדיפים משמעותית לעומת מנוע 1.4 אטמוספרי, אמנם ההספק יכול להיות דומה, אך יש טורבו ויש מומנט טוב (שלא מבייש גם מנועים עם נפחי מנוע גדולים יותר) שמגיע די מוקדם.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהערכה מאוד גסה יספק ביצועים עדיפים על 1.4 אטמוספרי מסורתי

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

הטורבו עושה את כול ההבדל.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחחדש!

גם אני הזמנתי פולו לבנה ידנית לפני חודש (האחרונה שנשארה במלאי) וממתין לשבוע הראשון של ינואר כדי שתעלה על הכביש עם שנתון 2020.

בשנתיים וחצי האחרונות נהגתי במאזדה 2 חדשה, אבל אני לא אוהב את הרכב ואחרי 2 פולו ידניות (יאנג 1.4 ידנית, 2012 ו1.2 ידנית (90 כ"ס) 2014) החלטתי לחזור "הביתה".

אני גם עם 1.4 בפולו שלי, יש הבדל מוחשי בין האטמוספרי ל1.2 טורבו?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש הבדל מאוד מוחשי בין ה1.4 85 כ"ס, לבין ה1.2 90 כ"ס, בזכות הטורבו.

הכח מתקבל בסל"ד נמוך, הבדלי המומנט מורגשים מאוד והחיסכון בדלק טוב משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם היו, מדובר ברמת גימור רפרנס, בסיסית מאוד. ידיות שחורות, מראות שחורות, טאסות ולא ג'אנטים, אין בקרת שיוט אדפטיבית (לא יודע מה יש לך בפולו) וכו'.

מבאס קצת שהגיר הידני עם 5 הילוכים ולא עם 6.

אין בקרה אדפטיבית בדגם הידני. יש אפשרות בDSG 95 כס וזה מגיע מובנה בDSG 115

לא מרגיש שחסר הילוך 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...