Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה ברדיו דיסק שגם חשמלאי/מקום לאביזרי סאונד לא מצליח לתקן

Eliaho
שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב,

שבוע שעבר פרסמתי פה שאלה לגבי רדיו דיסק מקורי של AUDI A3 2010 שנכבה ונדלק בלי הפסקה במהלך כל הנסיעה.

רשמו לי פה לבדוק פיוזים ולגשת למקום שמתמחה במולטימידה וסאונד לרכב.

ניגשתי למקום כזה, ועשו לי בדיקת פיוזים וראו שהכל תקין,

אחרי זה שלחו את הרדיו דיסק עצמו למעבדה ובמעבדה אמרו שהרדיו דיסק תקין לחלוטין.

אני רוצה לציין שהרדיו דיסק נכבה אז אני שומע מין "טיקים" כנראה מאזור מאחורי ההגה, ואז הרדיו דיסק מנסה להידלק ולפעמים מצליח וה"טיקים" נעלמים.

מה יכולה להיות הבעיה לדעתכם?

אני אמור לחזור למקום שמתמחה בסאונד ומולטימדיה ולהשאיר אצלו את הרכב, אבל אני מפחד שהוא הולך להפוך לי את כל הרכב בגלל הבעיה הזאת.

תודה רבה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המכשיר נבדק במעבדה ונמצא תקין לחלוטין, כנראה שהבעיה בקו המתח אל המכשיר. הייתי בונה קו חדש לגמרי. כמו שאמר קודמי התקטוקים שאתה שומע זה רעש של ממסר. לא בטוח שהוא הבעייה אלא קו המתח אליו. פשוט להחליפ את כל הקו לחדש.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המכשיר נבדק במעבדה ונמצא תקין לחלוטין, כנראה שהבעיה בקו המתח אל המכשיר. הייתי בונה קו חדש לגמרי. כמו שאמר קודמי התקטוקים שאתה שומע זה רעש של ממסר. לא בטוח שהוא הבעייה אלא קו המתח אליו. פשוט להחליפ את כל הקו לחדש.

בהצלחה.

אז קודם אנסה להגיד להם להחליף ממסר ולראות אם זה עוזר ובמידה ולא אז להחליף את כל הקו.

יש לך מושג כמה בערך אמור לעלות לעשות קו חדש? ומה צריך לפרק ברכב בשביל זה?

תודה רבה רבה לכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה אצלי ברכב(AUDI A3 2010) זה שהרדיו ניסק(מקורי שהגיע עם הרכב) נכבה ונדלק כל כמה שניות במהלך הנסיעה, לפעמים זה קורה בלי הפסקה ולפעמים אני יכול להעביר נסיעה שלמה וזה לא יקרה.

בזמן שהרדיו דיסק נכבה אני שומע מין "תקתוקים" מאזור שהוא כנראה מאחורי ההגה ואז לפעמים הרדיו דיסק מצליח להידלק מחדש ולפעמים לא מצליח.

נסעתי למקום שמתמחה במערכות סאונד, בדקו לי פיוזים וראו שהכל תקין, שלחו את הרדיו דיסק למעבדה וראו שהכל תקין, בדקו לי ממסר והכל תקין.

הם טענו שעשו לי גם מקור מתח חדש לרדיו דיסק והבעיה עדיין ממשיכה.

הפתרון שלהם לבעיה היא שאביא מערכת מולטימידה תואמת מקור והם יתקינו לי אותה וזה יפתור את הבעיה בוודאות.

נסעתי למקום אחר שמתמחה ברכבי יוקרה ושם אמרו לי שזה יכול להיות רמקול או מגבר או כל מערכת אחרת ברכב שגורמת לקצר ואמרו לי שזה סיפור ארוך להתחיל לבדוק דברים כאלה אז הם הריצו לי דיאגנוסה למערכת סטריאו ואמרו לי שכנראה יש בעיה של חשמל ברכב ואני צריך להחליף את הS CONNECTOR של הSWITCH וזה רוב הסיכויים יפתור לי את הבעיה.

אני רוצה לציין שאף אחד מהמקומות האלה לא גבה לי כסף ולא ניסה למכור לי דברים.

אני אובד עצות ולא יודע מה יפתור לי את הבעיה ולא רוצה להתחיל להחליף דברים על ימין ועל שמאל ולבזבז כסף ובסוף הבעיה לא תיפתר.

מה עושים בעניין הזה :( ?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניחוש מושכל, יש לך רכיב שמתחמם ומקצר במגבר של המערכת המקורית ברכב אם אתה מצפון הארץ דבר איתי בפרטי אוכל לנסות לעזור לך

אני מהמרכז וכבר שבוע מגיע באיחור לעבודה כי כל בוקר נוסע לכל מיני מקומות בשביל שיביאו לי תשובות לגבי הבעיה ולאף אחד אין :/

ומוסך רון בת"א אמר לי שהוא לא מתעסק בדברים כאלה...

איבדתי תקווה ואני מפחד להתחיל להפסיד עכשיו כסף על כל מיני החלפות של חלקים והמערכת ובסוף זה לא יסתדר..

ניתוק המגבר המקורי ברכב זה עניין מסובך?

אשמח להמלצות מאנשים אולי יש להם עוד כיוונים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רדיו דיסק זה? קיימים שלושה דגמים: Concert, Symphony ו-RNSE.

תעלה תמונה שלו.

אם זה הדגם הפשוט, יש סיכוי טוב שאתה יכול לקנות חדש או מפירוק במחיר נמוך.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רדיו דיסק זה? קיימים שלושה דגמים: Concert, Symphony ו-RNSE.

תעלה תמונה שלו.

אם זה הדגם הפשוט, יש סיכוי טוב שאתה יכול לקנות חדש או מפירוק במחיר נמוך.

Concert

ואין לי בעיה לשדרג למולטימדיה אבל אני לא יודע אם הבעיה קשורה לזה, כי יכול להיות שהבעיה היא בחיבורים מאחורי הקלעים של המערכת כמו רמקולים או מגבר או סתם חוט שלא קשור ונוגע בחוט צמוד אליו ומקצר או מיליון ואחד דברים :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצב שצריך לבצע את הבדיקה בצורת הלמינציה. מה שאני הייתי עושה במצב שכזה הוא מנתק את החיווט לרמקולים מהצמה שהולכת למערכת ומשאיר רק את מקור המתח למערכת ואפילו במקום המערכת מחבר מיכלול חשמל אחר כמו נורת ביקורת או משהו ואז עוקב ורואה אם גם אז יש נתק. ולפי זה מיתקדם...כי להתחיל לפרק דיפונים וכל מה שמסביב מסרבל ויתחיל לעלות לא מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש שאתה שומע זה בעיה מוכרת לי מרכבי הvag..

בקש ממתקין שינתק לך את החיווטים שהולכים מהלחצנים בהגה לרדיו (ניתוק בחיבור למכשיר) וזה יפתר לדעתי..

הרעש שרשמת מכיוון ההגה זה מה שמקצר.

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו מגע רופף בחיווט.

אני הייתי מציע לפרק את המערכת ולאתר את את החוטים של המתח+-, לחבר נורת ביקורת מסוג לד בחיבור זמני יציב למתח שמגיע לקונקטור במערכת, לבצע נסיעה ובמהלך היום להבחין האם הרעשים עדיין קיימים כאשר המערכת מפורקת ורק הנורת ביקורת מחוברת כפי שהצעתי והאם בזמן שהם מופיעים האם הנורת ביקורת מרצדת משמע ישנו חיבור רופף, למשל הפיוז בתיבת הפיוזים ששיך למערכת לא מהודק כראוי למקומו ויש נפילות מתח רגעיות.

במידה והבדיקה תעבור בהצלחה, הייתי מציע לנתק את הקונקטור של הרמקולים ועובר על החיווט באיזור הרמקולים עצמם.

אם תתגלה בעיה בחיווט לרמקולים זה בדרך כלל עשוי להגיע מהצמת חוטים בין המשקוף לדלת שם החוטים לעיתים מקצרים או נחתכים ועושים צרות.

אם היית מגיע לבאר שבע הייתי שמח להזמין אותך לבדיקה במוסך.

למרות שאני מתפלא שאינך מוצא בעל מקצוע שיבצע מספר בדיקות פשוטות כפי שהצעתי. ממש מוזר כי בתחום המערכות והתקנות וחשמלאים השוק מוצף בעלי מקצוע מצויינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...